Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
Şişli’de Ahmet Ünal yeniden ba
AHMET ÜNAL GÜVEN TAZELEDİ ! Ünal, sorumluluğumuz her geçen gün biraz daha artıy
Kriz vatandaşa böyle yansıdı:
İpsos'un araştırmasına göre, halk ekonominin gidişatını sorunlu görüyor, indirim
Bülent Arınç’tan bomba etkisi
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç, gündeme bomba gibi d
İstanbul Tabip Odası'ndan kork
Koronavirüsle ilgili olarak kamuoyunu bilgilendirmek, alınması gereken önlemlerl
Merkez Bankası'nın rezervleri
Merkez Bankası'nın net rezervi, Türkiye'nin yılsonuna kadar ödenmesi gereken dış
FUJİTSU'DAN KOBİLER'E ÖZEL PAKET

FUJİTSU'DAN KOBİLER'E ÖZEL PAKET

  Bu haber 02 KASIM 2011, Carsamba 11:09:40 eklenmiştir.
FUJİTSU'DAN KOBİLER'E ÖZEL PAKET Fujitsu, Sanal Masaüstü Altyapı (VDI) paketleriyle KOBİ'lerin sanallaşmaya geçişlerini kolaylaştırıyor. 'Tak-çalıştır' paketlerinde Fujitsu PRIMERGY TX200 S6 sunucu, Fujitsu Zero Client istemci, ekranlar, klavye ve fare gibi geçiş için gereken tüm unsurlar bulunuyor. Şirketler ihtiyaçlarına göre 20 iş istasyonuna veya 40 iş istasyonuna kadar kullanıcıyı destekleyen paketleri seçebiliyor. KOBİ'lere VDI'ya kolay geçiş avantajı sağlayan Fujitsu, yükleme ve bakım desteği de sunuyor.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

 

Fujitsu, KOBİ'lerin Sanal Masaüstü Altyapıları'na (Virtual Desktop Infrastructure - VDI) geçişini kolaylaştıran paket çözümler sunuyor. VDI Paketleri, karışıklığı ortadan kaldıran donanım ve yazılımlarla PC ve masaüstü tabanlı iş istasyonlarının sanal ortamlara geçişini kolaylaştırıyor.

VDI'ya geçiş yapmaları durumunda şirketler hem donanım, hem de BT operasyonlarının maliyetlerinden tasarruf ediyor. VDI aynı zamanda tüm iş verilerinin merkezi bir sunucuda yedeklenmesini sağlarken, geleneksel PC bazlı ortamlara göre enerji maliyetlerinde de tasarruf sağlıyor. Fujitsu, sunduğu VDI paketleriyle küçük şirketlerin sistem yönetimi ile ilgili endişelerini de ortadan kaldırıyor.

 

VDI'ya geçişi kolaylaştıran 'tak-çalıştır' paketler

Fujitsu, yeni VDI Paketleriyle hem kanal ortaklarının, hem de son kullanıcıların VDI'ya kolay geçiş talebini karşılıyor. Fujitsu'nun biri 42 ye kadar kullanıcıyı, diğeri ise 20 ye kadar kullanıcıyı destekleyen iki çözüm paketi bulunuyor. Her iki seçenekte de optimize edilmiş Fujitsu PRIMERGY TX200 S6 sunucu, ağ altyapılarını sağlayan entegre Fujitsu Zero Client istemci ve ekranlar yer alıyor. Klavye ve farelerin de bulunduğu paketlerdeki yazılımlar çalışmaya hazır şekilde sunuluyor.

Büyümek isteyene ölçeklenebilir çözümler

Fujitsu, şirketlerin büyüme stratejileri doğrultusunda, ana bilgisayarların ve anahtarların daha fazla Fujitsu Zero Client istemci eklenmesi için yeri olmasını sağlıyor. Opsiyonel Fujitsu Portable Zero Client taşınabilir istemci VDI'ya taşınırken Windows bazlı PC'lerini kullanmak isteyen şirketlere de çözüm sunuyor. Tak-çalıştır özelliği bulunan, USB bağlantılı bir cihaz olan Fujitsu Portable Zero Client taşınabilir istemci, mevcut masaüstlerinin ve dizüstü bilgisayarların VDI Host Node olarak kullanılmasını mümkün kılıyor.

Sessiz ve daha serin bir çözüm

VDI ile kullanıcılar, kendi masaüstlerine şirket ağına bağlı Fujitsu Zero Client üzerinden ulaşabiliyor veya uzaktan erişebiliyor. Fujitsu Zero Client'ın performansı masaüstü PC'ler ve dizüstü bilgisayarlar ile aynı olmasına rağmen, akıllı istemci ofislere göre daha az ses ve ısı yayılımı sağlar.

VDI paketleri sistem yönetimi karmaşasına son veriyor

Fujitsu Türkiye İstemci Teknoloji Satış Yöneticisi Gökhan Özveren VDI Paketleriyle ilgili olarak şunları söyledi:

"KOBİ'lerin ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılamasına rağmen VDI karmaşık bir sistem olduğu yanlış algısıyla çok da fazla tercih edilmiyor. Fujitsu olarak KOBİ'lerin bu endişesini ortadan kaldırıyor, onlara VDI'ya kolay geçiş avantajını sunuyoruz. Merkezi sunucudan klavye ve fareye, güç ve ağ kablolarına kadar tüm öğeleri barındıran VDI paketlerimizle KOBİ'lerin VDI'ya geçişini destekliyoruz."

VDI Paketlerinden faydalanmak isteyen işletmelerin yalnızca kurulması gereken iş istasyonu sayısını belirlemeleri yeterli oluyor. Fujitsu, geçişe başlamaları için ihtiyaç duydukları opsiyonel yükleme ve bakım hizmetleri gibi tüm çözümleri sağlıyor.
 

BOĞAÇ YÜZGÜL/EGEMEN GAZETESİ

 

 

Bir firma düşünün; şirketinizin profesyonel anlamda her türlü gereksinimde yanınızda olsun...'Lojistik Kurye' hizmetleri ile, her türlü iletinizi; taahhüt edilen zamanda, yerine ulaştırsın...Yetmesin; üretiminizin, hizmetinizin; aynı dağıtım ağı ile, ulaşacağı yerlere, eksiksiz ve yine taahhüt edilen zamanda ulaşmasını sağlasın...Yine yetmesin, her türlü web tasarımınızı; en son tekniklerle; tüm dünya ile paylaşsın, yeni doğacak ekranınıza siz bile şaşırın...Yetmesin, her türlü araç kiralama ve benzeri ihtiyaçlarınızda; yine oldukça profesyonel bir mantık ve süreç çerçevesinde, bu ihtiyacınızı da eksiksiz yerine getirsin...Böyle komplike bir şirket, olsa olsa; genç ve girişimci işadamı Yaşar Karakelle'nin yönetim kurulu başkanlığını yaptığı YKK HAN GRUP olabilir...www.ykkhangrup.com

 ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.