Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
523 Origin Unreachable

523 Origin Unreachable


cloudflare-nginx
Bulut: “Uyarıyoruz bu tür
Büyük Birlik Partisi Sivas İl Başkanı Uğur Bulut sosyal medya hesabları
Milas’ta yangın korkutan se
Muğla’nın Milas ilçesinde termik santrallere doğru ilerleyen orman yangın
Koronavirüs durdurulamıyor b
Sağlık Bakanlığı, 3 Ağustos 2021 tarihine ait son koronavirüs verilerini
Sivas İl Özel İdaresi Makin
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi İstiklal Caddesi eski tapu kavşağında bulunan İ
SOGEP 4 Projeye Destek Verecek
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP)
Yeni hocasýyla Sivas'tan ilk galibiyet!

Yeni hocasýyla Sivas'tan ilk galibiyet!

  Bu haber 02 Ekim 2016, Pazar 20:10:08 eklenmitir.
Yeni hocasýyla Sivas\'tan ilk galibiyet! TFF 1. Lig’in 6. haftasýnda Sivasspor sahasýnda Altýnordu’yu 2-1 maðlup etti.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

TFF 1. Lig'in 6. haftasýnda Sivasspor sahasýnda Altýnordu'yu 2-1 maðlup etti. Maçýn ardýndan teknik adamlar mücadeleyi deðerlendirdi.

Hafta içi teknik direktör deðiþikliðine giden ve 3. Mesut Bakkal döneminin yaþandýðý Sivasspor'da Teknik Direktör Mesut Bakkal takýmýnýn baþýnda çýktýðý ilk maçta Altýnordu'yu 2-1 maðlup etti.

Karþýlaþma sonrasý müsabakayý deðerlendiren Bakkal, "Baktýðýnýz zaman oynamaya çalýþan 4-5 tane gol kaçýran bir takým vardý. Eksiðimiz var mý? Var. 2 günlük bir takýma karþý konuþmak istemiyorum ama iyi þeyler olacak. Taraftarýn gergin olduðunu biliyorum ama bu gergin ortamda kazanmak önemliydi. Altýnordu ligin en çok koþan takýmlarýndan bir tanesi çok iyi pas yapýyorlar. Buna müsaade etmedik. Ýki stoperimiz çok iyi oynadý" dedi.

"Güzel þeyler olacaðýna inanýyorum"

Ahmet Cebe'nin atýlmasýndan sonra bir savaþ mücadelesi olduðunu söyleyen Bakkal, "Mecburen gömüldük. Bu kaosta maç kazanamamýþ bir takým, beklentilerin çok yüksek olduðu bir takým moral bozukluðuyla bu maça çýktýk. Önemli olan kazanmaktý. Tekerleði döndürmekti. Güzel þeyler olacaðýna inanýyorum. Çünkü Sivas benim memleketim burada çalýþmaktan çok mutluyum. Ýnþallah bundan sonra hep beraber iyi bir sezon geçireceðimizi umut ediyorum" þeklinde konuþtu.

Altýnordu cephesi

Altýnordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroðlu ise, "Maçtan önce Sivas'ta hoca deðiþikliði olmuþtu. Bunun aslýnda motive anlamýnda olumlu etkileyeceðini düþünüyordum. Futbolcularýmýza böyle anlattýk. Yetenekli ayaklara sahip bir takýmdý iyi baþlayamadýlar. Biz de iki haftadýr iyi futbol oynuyorduk. Sürekli yükselen bir grafiðimiz vardý. Özellikle topa daha çok sahip oluyorduk. 4 puan almýþtýk. Bu maça da kazanmak için gelmiþtik ki öne de geçmiþtik. Öne geçtiðimiz dakika da çok kýsa bir sürede golü yedik beraberlik geldi. Ýkinci yarýnýn baþýnda baský yiyeceðimizi biliyorduk. Ýster istemez bizim sað tarafýmýzdan hata yaptýk kalemizde golü gördük. Golden sonra kazanma anlamýnda hücum geçiþlerimiz oldu ama geniþ alanda yakalandýðýmýz birkaç pozisyon verdik. Son dakikaya kadar futbolcularýmýz mücadele ettiler. Kazanma adýna fýrsatlar da geldi. Deðerlendiremedik. Kaybettik bu anlamda üzgünüz. Sivasspor'u tebrik ediyorum" dedi.ETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.