DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Denizalp Demirkaya
Denizalp Demirkaya
Giriş Tarihi : 26-04-2022 01:49

SİYAH BEYAZ BİR FİLM VE ATATÜRK

BİZİM YEGANE VARLIĞIMIZ OLAN BÜYÜKLERİMİZ KİMLERDİR?

HATIRLAYALIM MI? YOKSA SAYALIM MI?

NE HATIRLAMAYI BİLİYORUZ, NE DE SAYMAYI!

GÜNÜMÜZ TÜRKİYE’SİNDE DEMEK Kİ SORUMLULUKLARIMIZI BİLMEDEN VEYA TERK EDEREK YAŞIYORUZ.

EĞER Kİ BİZLER DEĞERLERİMİZ BUNLAR DİYEREK BİZLERE SUNAN VE BAĞLI OLMAYI TEMBİHLEYEN BAŞTA PEYGAMBER EFENDİMİZ MUHAMMED MUSTAFA (s.a.v) OLMAK ÜZERE ECDADIMIZA SAHİP ÇIKSAYDIK BU GÜNKİ HİSLERİMİZLE BU YAZILAR KALEME ALINMAZDI! YA SÖNMEYECEK BİR IŞIK OLAN “VEDA HUTBESİ” Nİ GÖZÜMÜZ ÖNÜNE GETİRMESEYDİK “İCLENMEZDİK”.

DÜŞÜNEMEDİK VEYA AKLIMIZ BAŞIMIZA GEÇ GELDİ. PEYGAMBER EFENDİMİZ MUHAMMED MUSTAFA (s.a.v) EFENDİMİZİN BİR BENZERİ VEYA EŞİ BİR DAHA DÜNYAYA GELMEYECEK.

YA, OSMAN GAZİ.

KURUCUSU OLDUĞU OSMANLI DEVLETİNİN VE İMPARATORLUĞUNUN TEMELLERİNİ ATARKEN NE UĞRAŞLAR VERMİŞ BAĞLI BULUNDUĞU DEĞERLERE NASIL SIKI SIKI SARILMIŞTIR. ÜSTELİK BUNUN İÇİNDE DİĞER BÜYÜKLERİMİZ İLE BİRLİKTE DAHA BİR SÜRÜ NASİHATLER VERMİŞTİR.

SON OLARAK BİR DAHA DOĞMAYACAK OLAN VE FANİ OLARAK AHİRETE GÖÇ EDEN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.

VATAN NE İMİŞ, TOPRAK NE İMİŞ, NAMUS NE İMİŞ, HÜRRİYET, BAĞIMSIZLIK NE İMİŞ, ŞEREF NE İMİŞ, DOĞRULUK NE İMİŞ SEN ANLATTIN.

SAÇININ RENGİ SARI’YI, GÖZLERİNİN RENGİ GÖKYÜZÜNÜ, DURUŞUN ASALETİ, BİLGİN ALİMLİĞİN DEĞERİNİ ANLATTI BİZLERE YILLARCA. SARI SAÇLARIN, ATEŞ GİBİ YANAN GÖZLERİN, YOK ARTIK SENİN GİBİSİ! KİMSE BENZERİNİ ARAYIP DURMASIN! 

ŞİMDİ KALK VE BİR BAK!

ŞİMDİ UYAN VE BİR GÖR HALİMİZİ!

NE UTANCIN ESERİ KALDI, NE HAYSİYETİN NE DE BIRAKTIĞIN VE SAHİP ÇIKMAMIZ GEREKEN DEĞERLERİMİZİN BÜTÜNÜ!

SENİN FİKİRLERİNİN BEKÇİLERİNİ TANIYAMAZ OLDUK.

SENİN ADINI HER FIRSATTA KULLANARAK FIRSATÇILIĞI, SAHTEKARLIĞI, NAMUSSUZLUĞU, BÖLÜCÜLÜĞÜ VE BİLUMUM ENTRİKALARI MESLEK EDİNENLER SENİN ADINA OLAN SAYGININ ARDINA SIĞINDILAR.

BAK GÖR Kİ, GÜNÜMÜZDE SENİN BIRAKTIĞIN ESERLER İÇİN NE PAZARLIKLAR YAPILIYOR?

BAK GÖR Kİ, NASIL GÖZÜMÜZÜN İÇİNE BAKARAK ŞEHİTLERİMİZİN KANINA DOKUNACAK HIYANET SENARYOLARI UYGULANACAK ALANLAR ARANIYOR!

BAK GÖR Kİ, DOĞRULUK YERİNİ YANLIŞLIĞA,  ADALET YERİNİ ADALETSİZLİĞE, VATAN SEVGİSİ YERİNİ HAİNLİĞE KISACA İNSANLIK YERİNİ HAYVANLIĞA BIRAKMIŞ!

BAK GÖR Kİ, ADINI YAŞATMAK İÇİN ÇIRPINANLAR NASIL TELEF OLMUŞLAR,

BAK GÖR Kİ, TÜM HIYANET DOLU SAPKINLIKLARINI HAYATA UYGULAMAK İSTEYENLER ADININ ARKASINA NASIL DA GİZLENİR OLMUŞLAR.

SENİ,  MECLİS AÇILIŞLARINI NASIL DUALARLA YAPTIĞINI BİLE BİLE DİNSİZ İLAN EDENLER, KİMİLERİNİN DE BU İSTİSMARI KULLANARAK LAİKLİK ADINA TÜM SAPKINLIKLARINI NORMALMİŞ GİBİ GÖSTERENLER,

ANCAK,

TÜM ECDADIMIZ GİBİ SENDE RAHAT UYU ATAM. BİZ SENİN ESERLERİNE SAHİP ÇIKACAK OLANLAR, DOĞRU BİLDİĞİMİZ YOLDAN ŞAŞMAYIZ!  VATANI BÖLDÜRMEYİZ. TOPRAĞIMIZA DÜŞMAN AYAĞI BASTIRMAYIZ.

HAİNLERLE, DESTEKÇİLERİ İLE İÇERİDE, DIŞARIDA, DAĞDA VE TÜM ŞER ODAKLARINDA SAVAŞACAĞIZ. KANIMIZIN SON DAMLASINA KADAR.

SON TÜRK ŞEHİT DÜŞENE KADAR, EZANIMIZ DİNMEYECEK, ŞANLI TÜRK BAYRAĞIMIZ İNMEYECEKTİR. YİNE “İSTİKLAL MARŞINI” DİNLERKEN TÜYLERİMİZ DİKEN DİKEN OLACAK, ŞEHİT VE GAZİLERİMİZİN BAŞLADIĞI YOLDAN BİZLER GİDECEĞİZ.

ŞEHİT OLANA KADAR, GAZİ KALANA KADAR,

SENİN DURUŞUNUN, BAKIŞININ BİZLERE “İŞTE BUNLARIN TORUNU, TOHUMUYUZ” DEDİRTECEK KADAR ANLAMLI OLDUĞUNU HER KAVRAYIŞTA BUNU KORUYACAK KADAR ASİL BİR KANIMIZIN OLDUĞUNU İYİ BİLİYORUZ.

BİLİYORUZ Kİ, ANINLA ŞANINLA TÜRKLERİN ATASISIN. SENİN UĞRUNA SAVAŞTIĞIN TÜM DEĞERLERE SAHİP ÇIKACAK VE GELECEK NESİLLERE AKTARACAĞIZ.

ANILARINA SAHİP ÇIKMAYANLAR İSE, ELBET DEĞERLERİNE BAĞLI OLACAK BİRİLERİ İLE HESABA ÇEKİLECEKTİR. AYIPLARINI YÜZLERİNE ŞAMAR OLARAK VURACAĞIZ.

MECBURUZ ÇÜNKÜ SENİN ANILARINA SAHİP ÇIKMAYANLAR, DEĞERLERİMİZE DE SAHİP ÇIKMAYACAKLARDIR.

YAZIMIN SONUNA GELDİĞİMDE İSE SEVGİLİ ATAM, SAYGIDEĞER ATAM.

SAKIN EBEDİ İSTİRAHATGAHINDAN KALKMA! DUYMA SAKIN ASKERİMİZİN BAŞINA TORBA GEÇİRİLMİŞ! DUYMA SAKIN MİLLETİMİZİN, TÜRKÜM DİYENLERİN YANİ DEVLETİN BAŞINA ÇORAP ÖRÜLMÜŞ!  GÖRME SAKIN HER TARAF SAHTEKAR, NAMUSSUZ, HAİNLERLE DOLMUŞ, GÖRME SAKIN YÜCE TÜRK MİLLETİ BİR KAÇ KURUŞU ARAR OLMUŞ, BAKMA SAKIN FUHUŞ ARTMIŞ,  HER SAPIKLIK NORMAL KARŞILANIR OLMUŞ, SEN RAHAT UYU ATAM.

UTANMASI GEREKEN BİZLERİZ, SEN ÜZÜLME, UĞRUNA SAVAŞ VERDİĞİN TÜRKİYEMİN HALİ NİCEDİR DEME, MİLLETİMİZİN İÇLER ACISI HALİNE BİR DE YATTIĞIN YERDEN KAHROLMA.

 KEŞKE BİRAZ DAHA YAŞASA İDİN,

KEŞKE SENİN DÜŞÜNCELERİNİ BİRAZ DAHA İYİ ANLAYABİLSE İDİK,

KEŞKE CEDDİMİZE LAYIK OLABİLSE İDİK,

TÜM BÜYÜKLERİMİZİN BİZLERİ BAĞIŞLAMASI DİLEĞİMLE.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
BURÇ YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA