Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
2020 Yılı İş Sezonunda Kırsal
Normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte sahada çalışmalara devam eden Sivas
Türkiye'nin hedefi 2023 yılınd
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye'nin uydu filosu hedefi
Türkiye'den İsveç'e terörle mü
Türkiye, İsveç Dışişleri Bakanı Ann Linde'nin terör örgütü PKK/PYD/YPG mensuplar
Sağlık Bakanı Koca koronavirüs
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 9 Temmuz koronavirüs güncel verilerini sosyal medya
REKTÖR ADAYI PROF.DR.İLHAN ÇET
Ege Tv’de canlı yayınlanan ve Kemal Doğan’ın hazırlayıp sunduğu “Haftaya Bakış”
İKSİR RESORT TOWN'DA 'HOŞGELDİN KIŞ'...

İKSİR RESORT TOWN'DA 'HOŞGELDİN KIŞ'...

  Bu haber 15 KASIM 2011, SALI 09:28:06 eklenmiştir.
İKSİR RESORT TOWN'DA 'HOŞGELDİN KIŞ'... Doğanın tüm renklerini ve güzelliklerini, 4 mevsim gözler önüne seren İksir Resort Town Tatil Kasabası’nda, Kasım ayı boyunca ‘Hoş geldin Kış’ temasıyla, ‘Marangozhanede kızak yapımı’ günleri düzenleniyor. İsteyenler kızak yapımının yanı sıra, ahşaptan hediyelik eşya veya ‘Daday Sandalyesi’ de yapabilir.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Doğanın tüm renklerini ve güzelliklerini, 4 mevsim gözler önüne seren İksir Resort Town Tatil Kasabası’nda, Kasım ayı boyunca ‘Hoş geldin Kış’ temasıyla, ‘Marangozhanede kızak yapımı’ günleri düzenleniyor. İsteyenler kızak yapımının yanı sıra, ahşaptan hediyelik eşya veya ‘Daday Sandalyesi’ de yapabilir.

Bol oksijeniyle ciğerlerinizi, görselliğiyle ufkunuzu, aktivitesiyle yaşamınızı renklendiren Kastamonu-Daday’daki İksir Resort Town Tatil Kasabası’nda; marangozhanede kızak yapımı, Ahşap atölyesinde ahşap oymacılığı ve hediyelik eşya yapımı, Atlı sporlar merkezinde biniş eğitimleri, doğada serbest at binişleri, trekking, Atv, Jeep safari, Kışın hediklerle doğa yürüyüşleri, Snow tube ile kar eğlencesi, Kızaklar ile kış keyfi, kayak turları, olta balıkçılığı, bisiklet, faytonla şehir turu gibi 50’nin üzerinde aktivite yer alıyor.

 “Her gün yeniden doğmak” sloganıyla tüm detayları düşünülmüş olan bu yaşam kasabasında; her yaş ve ilgi grubuna yönelik eğlendirici, eğitici, dinlendirici faaliyet bulunuyor. Çiftlikte üretilen ürünlerle doğayla iç içe olmayı sağlayan tesis, aynı zamanda konforu özleyenlerin ilgi odağı haline geliyor.


‘Yaşamın İksiri’ bu kasabada…
 
Uçsuz bucaksız bin bir ton yeşilin, sarının, turuncunun, mavinin tek karede olduğu Kastamonu Daday’daki İksir Resort Town Tatil Kasabası, Cennet’ten bir köşe olarak ‘Yaşam İksiri’ni sunuyor.
Matematik öğretmeni İksir Aydın ve ailesi, hayallerindeki yaşamı, memleketi Kastamonu Daday’da hayata geçirmek için yola çıkıyor ve hayallerini gerçekleştiriyor.
Aktivite dolu bir yaşam kasabası kurma hedefiyle yola çıktıklarını anlatan İksir Resort Town Tatil Kasabası Yönetim Kurulu Başkanı İksir Aydın, “Doğa ve insana saygı felsefesinden yola çıkarak, ‘Yaşam İksiri’ formülünü hazırladık. Doğa, tarih, kültür, spor, hobi, yerel yaşam, doğal beslenme ve 365 günün gizemini yorumlayarak çok alternatifli yeni tatil anlayışını hayata geçirdik. Misafirlerimizi, gelincik, kızılcık, kiren şurupları ile karşılıyoruz. Doğal reçeller, marmelatlar ikram ederek uğurluyoruz. Özetle, herkesin hayalinde olan çok özel bir tesisi hayata geçirerek, hazırladığımız ‘Yaşam İksiri’ni tüm dünyanın paylaşımına sunuyoruz” diyor.

Kasım ayı standart odada, kişi başı oda kahvaltı konaklama hafta içi:        95 TL
Kasım ayı standart odada, kişi başı oda kahvaltı konaklama hafta sonu:  115 TL
 

 

BOĞAÇ YÜZGÜL / EGEMEN GAZETESİ

 

Bir firma düşünün; şirketinizin profesyonel anlamda her türlü gereksinimde yanınızda olsun...'Lojistik Kurye' hizmetleri ile, her türlü iletinizi; taahhüt edilen zamanda, yerine ulaştırsın...Yetmesin; üretiminizin, hizmetinizin; aynı dağıtım ağı ile, ulaşacağı yerlere, eksiksiz ve yine taahhüt edilen zamanda ulaşmasını sağlasın...Yine yetmesin, her türlü web tasarımınızı; en son tekniklerle; tüm dünya ile paylaşsın, yeni doğacak ekranınıza siz bile şaşırın...Yetmesin, her türlü araç kiralama ve benzeri ihtiyaçlarınızda; yine oldukça profesyonel bir mantık ve süreç çerçevesinde, bu ihtiyacınızı da eksiksiz yerine getirsin...Böyle komplike bir şirket, olsa olsa; genç ve girişimci işadamı Yaşar Karakelle'nin yönetim kurulu başkanlığını yaptığı YKK



ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.