Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
iddaa tahminleri banko tahmin gaziantep escort
Sabah gazetesi yazarından bomb
Sabah yazarı Dilek Güngör, birkaç gündür yargıda tuhaf işler olduğunu bazı 'FETÖ
Abdüllatif Şener’den Babacan v
AKP'nin kurucularından CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, eski dava arkada
Kılıçdaroğlu: Ergenekon'du, Ba
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Denizli Babadağ'da halka hitap etti. Kılıçdaroğlu,
AKP'de Davutoğlu çatlağı sürüy
Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun AKP’den istifa etmesi ardından partiyle üyelik
Bahçeli'ye istifa şoku! 120 ki
İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı, çoğunluğu MHP il ve ilçe y
HYUNDAI'DEN KİM ŞÜPHE EDEBİLİR Kİ?

HYUNDAI'DEN KİM ŞÜPHE EDEBİLİR Kİ?

  Bu haber 23 Ekim 2011, Pazar 18:36:45 eklenmiştir.
HYUNDAI\'DEN KİM ŞÜPHE EDEBİLİR Kİ? Satış esnasında olduğu kadar satış sonrası hizmetlerinde de müşteri memnuniyetinin sağlanmasında en etkin rolü üstlenen Hyundai, iki yılda bir düzenlenen “Hyundai Teknisyenler Olimpiyatı”nın yedincisini 9-10 Ekim 2011 tarihlerinde Hyundai Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirdi. Daha önce tüm dünyadaki Hyundai teknisyenleri arasında üç kez dünya ikincisi ve iki kez dünya üçüncüsü olan, “Arıza Bulma” dalında da bir kez dünya üçüncülüğü kazanan Türk teknisyenler, bu yılki servis olimpiyatlarına “Dünya Şampiyonluğu”nu elde etmek için katılacak.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

 


Satış esnasında olduğu kadar satış sonrası hizmetlerinde de müşteri memnuniyetinin sağlanmasında en etkin rolü üstlenen Hyundai, iki yılda bir düzenlenen “Hyundai Teknisyenler Olimpiyatı”nın yedincisini  9-10 Ekim 2011 tarihlerinde Hyundai Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirdi. Daha önce tüm dünyadaki Hyundai teknisyenleri arasında üç kez dünya ikincisi ve iki kez dünya üçüncüsü olan, “Arıza Bulma” dalında da bir kez dünya üçüncülüğü kazanan Türk teknisyenler, bu yılki servis olimpiyatlarına “Dünya Şampiyonluğu”nu elde etmek için katılacak.

Shell’in sponsorluğunda gerçekleştirilen 7’nci Hyundai Ulusal Teknisyenler Olimpiyatları’na, tüm Türkiye’de faaliyet gösteren Hyundai Yetkili Servisleri’nden 180 teknisyen katıldı. Öncelikle bulundukları bölgelerde yazılı sınavlara tabi tutulan teknisyenler arasından 10 kişi finale kalarak, 9 Ekim’de Hyundai Assan Genel Müdürlüğü’nde yapılan sınava girme hakkını elde etti. Katılımcılar, teorik sınav ve parça kontrolü, şase, elektrik, otomatik şanzıman, motor işletim sistemi uygulaması ana başlıklarını içeren 5 farklı istasyonda toplam 5 saat süren pratik uygulama sınavından geçtiler. Zorlu maratonun ardından Hyundai Teknisyenleri arasında 1’inciliği Mersin Derya Otomotiv’den Gökhan Korkmaz, 2’nciliği İstanbul Tuna Otomotiv’den Murat Aktaş ve 3’üncülüğü de Eskişehir Otosar Otomotiv’den İbrahim Aslan kazandı.

7’nci Hyundai Ulusal Teknisyenler Olimpiyatı’nda dereceye giren başarılı teknisyenlerin ödülleri, 10 Ekim tarihinde Kocaeli Fabrikası’nda düzenlenen organizasyonla sahiplerine verildi. Birinciliği kazanan Gökhan Korkmaz, elde ettiği başarının ardından 24-28 Ekim tarihlerinde Kore’de düzenlenecek Hyundai Dünya Teknisyenler Olimpiyatları’nda Türkiye’yi temsil etme hakkını da kazandı.

Ödül töreninde oldukça iddialı olduğunu belirten Gökhan Korkmaz, “Türkiye’de en iyi Hyundai teknisyeni seçildiğim için çok mutluyum ve gurur duyuyorum. Daha önceki yıllarda Türk teknisyenleri, ikincilik ve üçüncülükler kazanarak büyük başarılar elde ettiler. Benim amacım, elimden gelenin en iyisini yaparak Türk teknisyeninin bilgi ve becerisini bir kez daha kanıtlamak ve bu yıl şampiyonluğu kazanarak Türkiye’ye geri dönmek dedi”.

Hyundai’nin Türkiye çapındaki 80’e yakın Yetkili Servisi’nde çalışan toplam 570 teknisyen, yetenek, bilgi ve becerilerini geliştirmek için düzenli olarak teknik eğitimlere katılıyor. Satış sonrasında “ilk seferde doğru onarımı gerçekleştirme” vizyonunu uygulayan Hyundai, verilen eğitimler ve düzenlenen yarışmalar sayesinde tüm teknisyenlerinin başarısını artırmayı ve yetkili servislerinde sunulan hizmetin kalitesini daha da yükseltmeyi hedefliyor.

Birçok ülkede model ve marka adına ödüllerle başarısı taçlandırılan Hyundai, 2013 yılında tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de “Müşteri Memnuniyeti’nde Liderliği” hedefliyor.

Yüzde Yüz Müşteri memnuniyeti amacıyla Hyundai Yetkili Servisleri’nde çalışan toplam 570 teknisyen, yetenek, bilgi ve becerilerini geliştirmek için genel müdürlüğe bağlı Hyundai Akademi tarafından periyodik olarak düzenlenen teknik eğitimlere katılıyor. Satış sonrasında “ilk seferde doğru onarımı gerçekleştirme” vizyonunu uygulayan Hyundai, verilen eğitimler ve düzenlenen yarışmalar sayesinde tüm teknisyenlerinin başarısını artırmayı ve yetkili servislerinde sunulan hizmetin kalitesini daha da yükseltmeyi hedefliyor.
 

 

BOĞAÇ YÜZGÜL / EGEMEN GAZETESİ

 

Bir firma düşünün; şirketinizin profesyonel anlamda her türlü gereksinimde yanınızda olsun...'Lojistik Kurye' hizmetleri ile, her türlü iletinizi; taahhüt edilen zamanda, yerine ulaştırsın...Yetmesin; üretiminizin, hizmetinizin; aynı dağıtım ağı ile, ulaşacağı yerlere, eksiksiz ve yine taahhüt edilen zamanda ulaşmasını sağlasın...Yine yetmesin, her türlü web tasarımınızı; en son tekniklerle; tüm dünya ile paylaşsın, yeni doğacak ekranınıza siz bile şaşırın...Yetmesin, her türlü araç kiralama ve benzeri ihtiyaçlarınızda; yine oldukça profesyonel bir mantık ve süreç çerçevesinde, bu ihtiyacınızı da eksiksiz yerine getirsin...Böyle komplike bir şirket, olsa olsa; genç ve girişimci işadamı Yaşar Karakelle'nin yönetim kurulu başkanlığını yaptığı YKK HAN GRUP olabilir...www.ykkhangrup.com

 ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.