Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
Koronavirüs nedeniyle Türkiye,
Türkiye, İran'da ölümle sonuçlanan yeni tip korona virüs vakaları nedeni ile 4 s
Sağlık Bakanı Koca, Van'daki d
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İran sınırında meydana gelen depremde ölü ve yaral
Van'da çekilen görüntüler yüre
İran'ın Khoy kentinde 5.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem sonrası Van'
AFAD'dan Van Başkale'yi vuran
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'ndan Van Başkale'yi vuran deprem sonrası
İran'da yaşanan 5.9 büyüklüğün
İran'ın Khoy kentinde 5.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem sonrası Van'
ECOSTAR'DAN EKONOMİK VE ÇEVRECİ BİR ÜRÜN

ECOSTAR'DAN EKONOMİK VE ÇEVRECİ BİR ÜRÜN

  Bu haber 10 Ekim 2011, Pazartesi 12:52:32 eklenmiştir.
ECOSTAR\'DAN EKONOMİK VE ÇEVRECİ BİR ÜRÜN Gerek Türkiye'de, gerekse düyada yaptığı ereji yatırımlarıya, büyüklü küçüklü sayısız projeye imza atan ECOSTAR, bu kez de, oldukça çevreci bir ürün geliştirdi.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gerek Türkiye'de, gerekse düyada yaptığı ereji yatırımlarıya,  büyüklü küçüklü sayısız projeye imza atan ECOSTAR, bu kez de, oldukça çevreci bir ürün geliştirdi.

Doğalgazın yanamsı sonucu ortaya çıkan NO(Azot-oksit) gazının miniize edilerek, emilsiyonun en alt seviyelerde bulunmaıı sağlayacak ürünün tanıtımı, Tarihi Ortaköy Feriye Restaurant'a düzenlenen bir basın toplantısı eşliğinde gerçekleştirildi.

Toplantıda bir konuşma yapan ECOSTAR Genel Müdrü Cem Özyıldırım, doğalgazın kömüre göre havayı daha az kirleten bir materyal olduğunu hatırlatarak, buna rağmen doğalgaz yanması sırasında çıkan azotoksit gazının, minimize edilakdirde en az karbonmoksit kadar risk arzedebileceğini vurguladı.

Çevreci bir bilinçle hareket eden her bireyin ve her üreticinin, bu konuda azami dikkat etmesi gerektiğini de ifade eden Özyıldırım, 'Yüksek maliyetliir yatırım yaparak, bu konuda yerli üretimi ilk biz yaptık. Ürünümüz, doğalgazın tam yanması esnasında bacaya verilecek olan gazdaki azotoksidi, bir dizi kimsyal tepkimelrele minimize ediyor. Bu konuda sanayiden teknoljiye, inşaattan yatırımcıya kadar birçok sektör temsilicisi ile iritbatta olarak, ürünümüzü yaygınlaştırmaya çalışacağız. Bu ürünün mudali ithal ürüner elbette var ama yerli üretimi ilk biz gerçekleştirdik. Zamanla ihracat yapmayı da düşünüyoruz. Mühim olan ürünü Türkiye'de de yaygın hale getirmek. Avrupa'da azotoksid konusunda üst sınır 200 mg, alt sınırda ise, 110 mğ'ye kadar inen bile var. Bizde ise genel geçerliliği olan bir  yasal at yapı yok. Teknoloji ve Sanayii Bakanlığı'nın bu konuda bir yasal düzenleme yapması şart. Biz de bu konuya bir yerde destek vermiş bulunuyoruz. Yine ürünümüzle, hem ekoomik yönden maliyetleri düşrücü bir özellik, hem de havayı temizleyen bir unsuru; Türkiye'ye kazandırmış oluyoruz' şeklinde konuştu.

ECOSTAR Genel Müdrü Cem Özyıldırım, ECOSTAR olarak, çevre bilincini azami ölçüde taşıyan nadir firmalardan biri olduklarını, sembolik de olsa, kullandıkları elektrik enerjisinin bir kısmını, rüzgar tribünü vasıtasıyla doğadan sağlayarak, özendirici ve örnir tutum sergiledikleriin de sözleine ekledi.

 

 


BOĞAÇ YÜZGÜL / EGEMEN GAZETESİ

 

Bir firma düşünün; şirketinizin profesyonel anlamda her türlü gereksinimde yanınızda olsun...'Lojistik Kurye' hizmetleri ile, her türlü iletinizi; taahhüt edilen zamanda, yerine ulaştırsın...Yetmesin; üretiminizin, hizmetinizin; aynı dağıtım ağı ile, ulaşacağı yerlere, eksiksiz ve yine taahhüt edilen zamanda ulaşmasını sağlasın...Yine yetmesin, her türlü web tasarımınızı; en son tekniklerle; tüm dünya ile paylaşsın, yeni doğacak ekranınıza siz bile şaşırın...Yetmesin, her türlü araç kiralama ve benzeri ihtiyaçlarınızda; yine oldukça profesyonel bir mantık ve süreç çerçevesinde, bu ihtiyacınızı da eksiksiz yerine getirsin...Böyle komplike bir şirket, olsa olsa; genç ve girişimci işadamı Yaşar Karakelle'nin yönetim kurulu başkanlığını yaptığı YKK HAN GRUP olabilir...www.ykkhangrup.com

 



ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.