Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
403 Forbidden

403 Forbidden


openresty
Türk Sağlık Sen Sivas Kadın Ko
Sivas Türk Sağlık Sen Kadın Kolları Başkanı Türkan Kesten 8 Mart Dünya Kadınlar
Sivas Kangal Belediye Başkanlı
Sivas Kangal Belediye Başkanı Ahmet Kürşad Apaydın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü do
STSO'dan 8 Mart Dünya Kadınlar
Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken, 8 Mart
Türkiye'de 1 milyon kişi işsiz
Kısa çalışma ödeneğinin mart sonuna bitecek olması nedeniyle şirketler işçi kıyı
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 8
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, kademeli normalleşme kapsamında kısıtlamalarla ilg
Sivas Esnaf veSanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkan adayı Mesut Dursun'dan TSO'ya ziyaret

Sivas Esnaf veSanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkan adayı Mesut Dursun'dan TSO'ya ziyaret

  Bu haber 15 Ocak 2021, Cuma 23:59:29 eklenmiştir.
Sivas Esnaf veSanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkan adayı Mesut Dursun'dan TSO'ya ziyaret Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkan adayı Mesut Dursun, Sivas Ticaret ve Sanayi Odasını (STSO) ziyaret ederek Başkan Mustafa Eken’e çalışmalar hakkında bilgi verdi.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ticaret ve Sanayi Odasının şehir için çok önemli olduğunu ifade eden Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkan adayı Mesut Dursun, “Tüccarın, sanayicinin esnaf ve sanatkarın  lokomotifi en üst düzeydeki en parlak ay gibi yıldız gibi parlak olan bir yer Sivas Ticaret ve Sanayi Odası. Siz ve yönetiminiz ile birlikte çok başarılı gidiyorsunuz başarılarınızın devamını diliyor, çalışmalarınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Dursun, sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’nin seçimlerine Oda başkanları göreve talip olduk aday olduk. Rabbim çıktığımız bu yolda inşallah bizi utandırmaz mahcup etmez. Tabi Sivas esnaf ve sanatkarı her zaman için bizim için değerlidir. Bizde 21 yıllık tecrübemizle burada görev yaptığımız zamanda memur deniyordu elbette ki biz Sivas esnaf ve sanatkarının, esnafımızın memuruydum. Bugünden sonrada hizmetkarı olacağım. Rabbim inşallah bu yolda bizleri utandırmaz. Ben huzurunuzda bir kez daha esnaf ve sanatkarımıza şahsınız nezdinde sanayicimize, tüccarımıza teşekkür ediyorum. Elbette ki şu anda dünyada ülkemizde şehrimizde pandemi yaşanıyor covid19 salgını dolayısıyla işte biz bu zor günlerde geçmişte esnafımıza finansman yönünde yardımcı olduysak pandemide de gece gündüz demeden elimizden gelen gayretlerin tamamını nasıl yaptık bunu Türkiye’deki tüm kooperatiflerden önde gittik. Bu görevleri de yaparken de şevkle hazla memnuniyetle yaptık. Biz bu hizmeti, zirvedeki bayrağımızı oralarda dik tutmak için arkadaşlarımla, ekibimle esnaf ve sanatkarın teveccühü ile bu görevi devam ettirmek için tekrar aday olduk.”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sivas TSO Başkanı Mustafa Eken, “Mesut Dursun beye öncelikle çıkmış olduğu bu yolda kendisine ve ekip arkadaşlarına başarılar diliyoruz. Biz, her zaman söylediğimiz bir şey var; bu şehirde bütünüz, hep biriz, hep kardeşiz ve bu bir hizmet yarışı. Kişilerin yarışı değil. Aday arkadaşlarımızın hepsi birbirinden kıymetlidir, hepsinin ekipleri birbirinden kıymetlidir. Ben bu çıkmış olduğunuz yolda gerçekten başarılar diliyorum seçim sürecinde güzel bir seçim atmosferiniz var. Diğer aday arkadaşlarımızla da görüşme şansımız oldu, odamızı ziyaret etmişlerdi. Sivas Ticaret ve Sanayi Odası çatı bir odadır. Kooperatifimize vermiş olduğunuz hizmetlerden ötürü teşekkür ediyoruz. Ticaret ve Sanayi Odası olarak hangi başkan ve ekip kazanırsa her zaman sizlerin yanınızda olduğumuzu, sizlerin arkanızda olduğumuzu, sizlerle birlikte hareket edebileceğimiz de söylemek istiyorum. Yönetim Kurulum adına Meclisim adına teşekkür ediyorum, başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.