Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
Sivas'ta Üretilen Madımaklı Pe
SİVAS'ta yaşayan Birgül Canikligil (48), doğada kendi kendine yetişen ve yöreye
Sivas’ta şehir efsanesi gerçek
Sivas'ta, 1271 yılında yaptırılan ve kentin simgesi haline gelen Çifte Minareli
“ERDOĞAN'IN O SÖZLERİ SONRASI
Sözcü Gazetesi yazarı Murat Muratoğlu, Erdoğan'ın Türk üniversitelerinin eğitim
S.Arabistan'ın açıklamalarına
Beyaz Saray'dan yapılan açıklamada, ''Bay Kaşıkçı'nın öldüğünün teyit edildiğini
Suudi Arabistan Cemal Kaşıkçı'
Suudi Arabistan, gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın konsolosluk içinde yaşanan arbede ne
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ YİNE ULUSAL BASINDA!

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ YİNE ULUSAL BASINDA!

  Bu haber 23 Subat 2018, Cuma 19:57:22 eklenmiştir.
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ YİNE ULUSAL BASINDA! Sivas Cumhuriyet Üniversitesi kantin bahçesinde yer alan üç ağaç kesildi. Sendikalar ve meslek örgütleri tepki gösterdi.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Video olarak izlemek için fotoğrafı tıklayın:

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Poliklinik girişi tarafındaki kantin bahçesinde yer alan üç ağaç kesildi. 

Hastane yönetimi ve rektörlük tarafından yapılan açıklamada ağaçları kesen kişilerin bir süre önce hastane kantini işletmeciliğinin ihalesini alan firma tarafından gönderildiği, hastane yönetiminin durumdan haberinin olmadığı ve ilgili kişiler hakkında soruşturma başlatıldığı duyuruldu. 

Ancak ağaç katliamında temiz bir sabıkası bulunmayan üniversite yönetiminin iddia ettiğinin tersine; bazı sosyal medya sitelerinde hasta yakınlarının ve öğrencilerin itirazlarına rağmen hastane güvenlik görevlilerinin ağaç kesilirken orada olduğu fakat kesim işlemine herhangi bir müdahalelerinin olmadığı görülen videolar paylaşıldı. 

Akşam saatlerinde HAK SEN, SES, Türk Sağlık-Sen, Türk Sağlık-İş Sivas temsilcilikleri, hastane personeli, öğrenciler ve hasta yakınlarının katılımıyla yapılan basın açıklamasıyla ağaç katliamı kınandı. 

(EVRENSEL)

Farklı bir açıdanETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!
Agac kesen yezitler
Hemde cuma
Bari cuma günü yapmasaydiniz be yezitler. O begenmediginiz, disladiginiz aleviler cuma gunleri ne agac keserler nede herhangi bir canliyi incitirler. Sonrada siz mümin musluman onlar dinsiz!!!! Hadi be ordan.
Savciliga suc duyurusu
.
Universitenin en islek yerinde agaclar kesiliyor ve kimsenin haberi yok?? Sonrada vizyon hikayesi okuyorlar. Bu adamlarla bu universiteden bi sey beklemeyin. Dipnot: bu agaclari keswnler hakkinda suc duyurusu yapin, rektorun bilgisi oldugu ortaya cikacaktir
Cuma vaktini seçmişler
Kimse görmesin diye dua mı ediyordunuz
Rektör olay verine geldiği görenler söylediler acınacak durumda olduğunu söylüyorlar işte gör yaşadıkça öğren ekibin sıfır güvenliğin sıfır etrafında bir tane sağlam adamın yok istihbaratında yerlerde sürünüyor uzun lafın kısası ekibini iyi kuramadım özellikli ve bereli insanları ötekileştirdin ittin kalktın bu ve benzer olumsuzlukları bir ekip sana bildirebilirdi onları da ilk günden ötekileştirdin sen kayıp ettin rektör sensin sen bunların böreğini veya ... yiyeceksin.... Afiyet olsun ne diyeyim.
Rektörün bostan korkuluğu neredeydi?
Hikmet neredeydi?
Ağzınız bilmem nerenizi seveyim hep yalan dolan. Yalandan bir açıklama geldi suç duyurusu yaptınız mı rektör bey? Sivası üniversiteyi rezil etmeye devam ediyorsunuz pazar günüde ulusal tvlerin gündeminde olacakmışsınız. Çarıklı şalvarlılar sizi 3 kişinin olur imzası ile üniversiteyi satınız onlarda seni nasıl rezil etti. Üniversiteyi devleti tanımayanlar ile iş yapılırsa düşeceğin durum bu. Güvendiğin hekmetin neredeydi? Yoksa biliyordu da korkusundan engel olmadı mı? Senin kadron ekibin bu işte rektör daha bu iyi günlerin.
Tirsak kelli felli hocalar
Yaziklar olsun
O adamlar bi yerlerden guvence alnadan o agaclari habersizce kesecek kadar ezsek degiller. Rektorluk haberimiz yokmus gibi kesin dedi, tepki gelirse gostermelik bi aciklana yapariz olay biter dediler.o hastanede kuzu gibi duran kelli felli hocalarada yaziklar olsun. Tirsmayin cesur olun ahirette proflugunuz size bi halt kazandirmiycak. Biraz cesaret ve gurur lutfennn.her ilayi pisiriknpidirik izlemeyin


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.