Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Umut Meraş: Tüm halkımızda
Türkiye, EURO 2020'deki ikici maçında Galler'e 2-0 mağlup oldu. Karşılaşm
EKONOMİ DÜNYA EĞİTİM KÜL
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, TRT'tenin Türkiye-Ga
Milli Takım guruptan çıkma
EURO 2020 Avrupa Şampiyonası'nda A Milli Futbol Takımı Galler ile karşıla
EĞİTİM KÜLTÜR SANAT SPOR
Fed, faiz kararını açıkladı. ABD Merkez Bankası, Federal Açık Piyasa Kom
Bakan Koca'dan 'yeni yaş grub
Fahrettin Koca, yarından itibaren 35 yaş üzerindeki herkesin aşı olabilece
GENÇLÝÐÝMÝZ OYUNA GELMESÝN

GENÇLÝÐÝMÝZ OYUNA GELMESÝN

  Bu yaz 25 Nisan 2011, Pazartesi 13:57:12 eklenmitir.
Yazar : Editör Kösesi


12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GENÇLERÝMÝZÝN NE KADAR DUYARLI HASSAS VE HEYECANLI DÝNAMÝK OLDUÐUNU BÝLEN DIÞ GÜÇLER ONLARI KÝMÝ YERDE MESHEPSEL KÝMÝ YERDE ETNÝKSEL OLARAK BÝRBÝRÝNE DÜÞMAN ETMEKTE ÜLKELERÝ BÖL YUT TAKTÝÐÝ UYGULAMAKTADIRLAR AMA BÝZÝM DUYARLI VATAN MÝLLET SEVGÝ VE SAYGISI OLAN GENÇLERÝMÝZ DÜÞMAN MÝHRAKLARIN BU OYUNUNA GELMEMELÝ HAYIR BÝZ ÝSTÝKLAL SAVAÞINDADA GÖÐÜS GÖÐÜSE EMPERYALÝZME KARÞI SAVAÞ VERMÝÞ TÜM DÜNYAYA ÖRNEK OLMUÞ MÝLLETÝZ DEMELÝDÝR.

 FARKLILIKLARIMIZA SAYGI GÖSTERÝP KARDEÞCE YAÞAMALIYIZ YOKSA YUGOSLAVYA, ÇEKOSLAVAKYA ÖRNEKLERÝNDE OLDUÐU GÝBÝ ORTADOÐU VE AFRÝKA ÜLKELERÝ KARIÞTIRILMAKTA ABD VE NATO BU ÜLKELERÝ SAHTE ÖZGÜRLÜK BAHANELERÝYLE ÝÞGAL ETMEKTE ÖZELLÝKLE YER  ALTI ZENGÝNLÝKLERÝ OLAN ÜLKELERDEN BÝRDAHA ÇIKMAMAKTADIR BASÝT GÝBÝ GÖRÜNEN BAZI UYGULAMALARLA ULUSAL DEÐERLERÝN ÝÇÝ BOÞALTILMAKTA TOPLUMU BÝR ARADA TUTAN DEÐERLER YOK EDÝLMEKTEDÝR.

BÝR ZAMAN YA POPÇU YA TOPÇU OLMAYA YÖNLENDÝRÝLEN GENÇLÝK ÞÝMDÝDE DEÐERLERÝMÝZLE OYNANMIÞ DÝZÝLER SAÇMA ÜLKEYE HÝÇBÝR YARARI OLMAYAN ACUN YARIÞMALARI GÝBÝ FANTASTÝK ÞEYLERLE TOPLUM UYUTULMAKTA HÝÇ SESÝNÝ ÇIKARMAYAN SUSKUN GENÇLÝK ÝSTENMEKTEDÝR.

ACUN OYUNLARI ÝNSANLARIN DUYGULARINI SÖMÜREN EVLÝLÝK PROGRAMLARI ABD TARAFINDAN TÜM DÜNYAYA SATILMAKTA ACUN GÝBÝLER YANLIZ 40 TRÝLYON KAZANMAKTADIR AMA BU ARADA GERÇEK ENERJÝSÝNÝ ÜLKE SORUNLARINA YÖNLENDÝRMESÝ GEREKENLER PARAYI GÖTÜRENLERE ALET OLMAKTADIR. ÖTE YANDAN ÜLKESÝNÝ SEVEN DUYARLI VATAN EVLATLARI EN UFAK YASAL BÝR EYLEMDE HAK ETMEDÝÐÝ CEZALARA ÇARPTIRILMAKTADIR. ASLA SUSKUN GENÇLER OLMAMALI YASALAR ÇERÇEVESÝNDE HAKLI EYLEMLERÝNÝ YAPMALIDIR. DÜN AKÞAM FUAT KARDEÞE YAPILAN MENFUR OLAYI TÜM ÝÇTENLÝÐÝMLE KINIYORUM, KENDÝNE DESTEK VEREN ARKADAÞLARINIDA KIRMADAN DÖKMEDEN GÜZEL PROTESTO ETTÝKLERÝ ÝÇÝN KUTLUYORUM, ARKADAÞLARINA SAHÝP ÇIKTIKLARI ÝÇÝNDE TEBRÝK EDÝYORUM YAPILAN BU MENFUR SALDIRIYA KARÞI BÝRLÝKTE GÜÇLÜ BÝR KARÞI DÝK DURUÞ BUNDAN SONRAKÝ SALDIRILARIDA ÖNLEYECEKTÝR.

LÜTFEN ÜLKEMÝZÝN TÜM DEÐERLERÝNE AYRIÞMADAN SAHÝP ÇIKALIM ÞAÝR NAZIM NE GÜZEL SÖYLEMÝÞ"BÝR AÐAÇ GÝBÝTEK VE HÜR BÝR ORMAN GÝBÝ KARDEÞÇESÝNE "BU GÜZEL VATAN HEPÝMÝZÝN. BU ARADA ÜLKE YÖNETÝCÝLERÝNEDE ÇOK ÖNEMLÝ ÝÞ DÜÞÜYOR BÝR AN ÖNCE BU LANET OLAYI YAPANLARIN ORTAYA ÇIKARILMASI GENÇLERÝN TEKRAR GÜVENÝNÝN KAZANILMASI GENÇLERÝN HEYECANLI DÝNAMÝK TAVIRLARI KARÞISINDA ÖFKE KONTROLÜ EÐÝTÝMÝ ALMIÞ POLÝSLERÝN DAHA ANLAYIÞLI YAKLAÞMALARI GEREKÝR.

HUZURLU BÝR KENT OLAN SÝVAS'IMIZINDA BU OLAYLARA FIRSAT VERMEYECEÐÝ HERKES TARAFINDAN BÝLÝNMESÝNDE YARAR GÖRMEKTEYÝZ.

 


Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 

Dier Editör Kösesi Yazlar
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.