DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Editör Kösesi
Editör Kösesi
Giriş Tarihi : 26-04-2022 01:49

GENÇLİĞİMİZ OYUNA GELMESİN

GENÇLERİMİZİN NE KADAR DUYARLI HASSAS VE HEYECANLI DİNAMİK OLDUĞUNU BİLEN DIŞ GÜÇLER ONLARI KİMİ YERDE MESHEPSEL KİMİ YERDE ETNİKSEL OLARAK BİRBİRİNE DÜŞMAN ETMEKTE ÜLKELERİ BÖL YUT TAKTİĞİ UYGULAMAKTADIRLAR AMA BİZİM DUYARLI VATAN MİLLET SEVGİ VE SAYGISI OLAN GENÇLERİMİZ DÜŞMAN MİHRAKLARIN BU OYUNUNA GELMEMELİ HAYIR BİZ İSTİKLAL SAVAŞINDADA GÖĞÜS GÖĞÜSE EMPERYALİZME KARŞI SAVAŞ VERMİŞ TÜM DÜNYAYA ÖRNEK OLMUŞ MİLLETİZ DEMELİDİR.

 FARKLILIKLARIMIZA SAYGI GÖSTERİP KARDEŞCE YAŞAMALIYIZ YOKSA YUGOSLAVYA, ÇEKOSLAVAKYA ÖRNEKLERİNDE OLDUĞU GİBİ ORTADOĞU VE AFRİKA ÜLKELERİ KARIŞTIRILMAKTA ABD VE NATO BU ÜLKELERİ SAHTE ÖZGÜRLÜK BAHANELERİYLE İŞGAL ETMEKTE ÖZELLİKLE YER  ALTI ZENGİNLİKLERİ OLAN ÜLKELERDEN BİRDAHA ÇIKMAMAKTADIR BASİT GİBİ GÖRÜNEN BAZI UYGULAMALARLA ULUSAL DEĞERLERİN İÇİ BOŞALTILMAKTA TOPLUMU BİR ARADA TUTAN DEĞERLER YOK EDİLMEKTEDİR.

BİR ZAMAN YA POPÇU YA TOPÇU OLMAYA YÖNLENDİRİLEN GENÇLİK ŞİMDİDE DEĞERLERİMİZLE OYNANMIŞ DİZİLER SAÇMA ÜLKEYE HİÇBİR YARARI OLMAYAN ACUN YARIŞMALARI GİBİ FANTASTİK ŞEYLERLE TOPLUM UYUTULMAKTA HİÇ SESİNİ ÇIKARMAYAN SUSKUN GENÇLİK İSTENMEKTEDİR.

ACUN OYUNLARI İNSANLARIN DUYGULARINI SÖMÜREN EVLİLİK PROGRAMLARI ABD TARAFINDAN TÜM DÜNYAYA SATILMAKTA ACUN GİBİLER YANLIZ 40 TRİLYON KAZANMAKTADIR AMA BU ARADA GERÇEK ENERJİSİNİ ÜLKE SORUNLARINA YÖNLENDİRMESİ GEREKENLER PARAYI GÖTÜRENLERE ALET OLMAKTADIR. ÖTE YANDAN ÜLKESİNİ SEVEN DUYARLI VATAN EVLATLARI EN UFAK YASAL BİR EYLEMDE HAK ETMEDİĞİ CEZALARA ÇARPTIRILMAKTADIR. ASLA SUSKUN GENÇLER OLMAMALI YASALAR ÇERÇEVESİNDE HAKLI EYLEMLERİNİ YAPMALIDIR. DÜN AKŞAM FUAT KARDEŞE YAPILAN MENFUR OLAYI TÜM İÇTENLİĞİMLE KINIYORUM, KENDİNE DESTEK VEREN ARKADAŞLARINIDA KIRMADAN DÖKMEDEN GÜZEL PROTESTO ETTİKLERİ İÇİN KUTLUYORUM, ARKADAŞLARINA SAHİP ÇIKTIKLARI İÇİNDE TEBRİK EDİYORUM YAPILAN BU MENFUR SALDIRIYA KARŞI BİRLİKTE GÜÇLÜ BİR KARŞI DİK DURUŞ BUNDAN SONRAKİ SALDIRILARIDA ÖNLEYECEKTİR.

LÜTFEN ÜLKEMİZİN TÜM DEĞERLERİNE AYRIŞMADAN SAHİP ÇIKALIM ŞAİR NAZIM NE GÜZEL SÖYLEMİŞ"BİR AĞAÇ GİBİTEK VE HÜR BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE "BU GÜZEL VATAN HEPİMİZİN. BU ARADA ÜLKE YÖNETİCİLERİNEDE ÇOK ÖNEMLİ İŞ DÜŞÜYOR BİR AN ÖNCE BU LANET OLAYI YAPANLARIN ORTAYA ÇIKARILMASI GENÇLERİN TEKRAR GÜVENİNİN KAZANILMASI GENÇLERİN HEYECANLI DİNAMİK TAVIRLARI KARŞISINDA ÖFKE KONTROLÜ EĞİTİMİ ALMIŞ POLİSLERİN DAHA ANLAYIŞLI YAKLAŞMALARI GEREKİR.

HUZURLU BİR KENT OLAN SİVAS'IMIZINDA BU OLAYLARA FIRSAT VERMEYECEĞİ HERKES TARAFINDAN BİLİNMESİNDE YARAR GÖRMEKTEYİZ.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
BURÇ YORUMLARI
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA