Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Umut Meraş: Tüm halkımızda
Türkiye, EURO 2020'deki ikici maçında Galler'e 2-0 mağlup oldu. Karşılaşm
EKONOMİ DÜNYA EĞİTİM KÜL
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, TRT'tenin Türkiye-Ga
Milli Takım guruptan çıkma
EURO 2020 Avrupa Şampiyonası'nda A Milli Futbol Takımı Galler ile karşıla
EĞİTİM KÜLTÜR SANAT SPOR
Fed, faiz kararını açıkladı. ABD Merkez Bankası, Federal Açık Piyasa Kom
Bakan Koca'dan 'yeni yaş grub
Fahrettin Koca, yarından itibaren 35 yaş üzerindeki herkesin aşı olabilece
MADALYAYI BÝR PUAN ÝLE KAÇIRDI

MADALYAYI BÝR PUAN ÝLE KAÇIRDI

  Bu haber 15 Subat 2017, Carsamba 20:28:31 eklenmitir.
MADALYAYI BÝR PUAN ÝLE KAÇIRDI Avrupa Gençlik Olimpik Kýþ Festivali’nde artistik patinaj branþýnda kýzlardan sonra erkeklerde de madalyalar sahiplerini buldu. Rus sporcu Petr Gummenik’in altýn madalya kazandýðý branþta Türk sporcu Baþar Oktar kariyerine önemli bir baþarý ekleyerek dördüncü oldu.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Avrupa Gençlik Olimpik Kýþ Festivali’nde artistik patinaj branþýnda kýzlardan sonra erkeklerde de madalyalar sahiplerini buldu. Rus sporcu Petr Gummenik’in altýn madalya kazandýðý branþta Türk sporcu Baþar Oktar kariyerine önemli bir baþarý ekleyerek dördüncü oldu.

Yeniþehir’deki Buz Pateni Salonu’nda gerçekleþen erkekler kýsa ve serbest program yarýþmalarýnda 14 sporcu mücadele etti.

Kýsa programý ilk sýrada tamamlayan Petr Gummenik, performansýný en son sergileyen isim oldu. Cirque de Soleil eþliðinde buz pistine çýkan Gummenik, kusursuz bir performans göstererek jüriden 127.65 aldý. Kiþisel en iyi puanýna yakýn yaklaþan 14 yaþýndaki sporcu, 195.21 puanla EYOF 2017 Erzurum’da altýn madalyanýn sahibi oldu.

Gümüþ madalya Ýtalya’ya gitti. Kýsa programda ikinci olan son iki yýlýn Ýtalya þampiyonu Daniel Grassl, Nat King Cole & Charlie Chaplin’in Smile þarkýsý eþliðindeki performansýyla serbest programda 114.89 puan aldý ve 178.24 ulaþarak gümüþ madalyanýn sahibi oldu.

Baþar Oktar madalyayý bir puanla kaçýrdý

Serbest programdaki performanslar neticesinde bronz madalya yaklaþýk bir puan farkla Gürcistan’a gitti.

Serbest programda Ennio Morricone’ye Mission Soundtrack eþliðinde performansýný sergileyen Gürcü Nika Egadze, eksi iki ceza puanýna raðmen jüriden aldýðý 101.47 puanla 155.18 puana ulaþarak üçüncülük kürsüsüne çýktý.

Türkiye’yi temsil eden Baþar Oktar, kýsa programdaki baþarýlý performansýný serbest programa da taþýmasýna raðmen bronz madalyanýn bir puan uzaðýnda kaldý. 13’üncü sýrada piste çýkan son iki yýlýn Türkiye þampiyonu 14 yaþýndaki Baþar, 2Cellos’un Whole Lotta Love þarkýsýyla 91.91 puan alarak toplamda 154.11 puanla dördüncü oldu.

Sakatlýða raðmen devam etti

Ýsveçli sporcu Nikolaj Majorov, Brahms’in Hungarian Dance þarkýsý eþliðinde sergilediði performans sýrasýnda bir sakatlýk yaþadý. Sýçrayýþý sonrasý yere indiðinde yaþadýðý denge kaybý nedeniyle acý çektiði gözlenen Majorov, bir süre sonra buz pisti dýþýna doðru hareketlendi. Bu esnada Erzurum seyircisi alkýþlarla destek olunca, 16 yaþýndaki sporcu devam etme kararý aldý ve performansýný tamamladý.

Performansý sonrasý jüriden 81.02 puan alan Majorov, toplamda 124.97 puanla 10’uncu oldu.ETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.