Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx
CHP Sivas eski Merkez İlçe B
Tam beş yıl önce avukatlık ruhsatını alan ve partiye seçimden kısa bir s
Yeni tedbirlerin alınması be
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayy
14 emekli amiral 'yaşadıklar
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın 103 emekli amiralin 'Montrö ve sarıkl
103 emekli amiralin bildirisin
103 emekli amiral bildirisine ilişkin soruşturma kapsamında ifadeye çağrıl
Fahrettin Koca'dan kritik değ
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu sonrası açıklama yaptı. Koca,
DÜNYA’NIN MUTFAÐI ÇAMLICA’DA EMRÝNÝZDE…

DÜNYA’NIN MUTFAÐI ÇAMLICA’DA EMRÝNÝZDE…

  Bu haber 04 Temmuz 2014, Cuma 06:38:02 eklenmitir.
DÜNYA’NIN MUTFAÐI ÇAMLICA’DA EMRÝNÝZDE… Lezzet, konfor ve eðlencenin buluþtuðu yeni mekânýnýz: Merdiven

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HABER : AYDAN ALKAP

Anadolu yakasýnýn en keyifli buluþma noktasý Merdiven, hizmete açýldý. Stil, kalite ve eðlence dolu mekân, zengin mönü, sinema ve nargile keyfini bir arada sunuyor. Yöresel lezzetlerden,  dünya mutfaðýna kadar damak tadýna uygun tüm seçenekleri bir araya getiren Merdiven, canlý dekoru, ebeveynlerin masadan kalkmadan çocuklarýný izleyebilecekleri oyun alanlarý ve huzur dolu bahçesiyle dikkat çekiyor. Mönüdeki her tadýyla iddiasýný ortaya koyan,  özel sunum konseptiyle benzersiz bir deneyim yaþatan Merdiven Çamlýca'daki yeni adresiniz olacak.

Þehir içinde enfes bir yemek keyfi yaþamak isteyenlerin vazgeçilmez adresi Merdiven, Çamlýca’da hizmete vermeye baþladý. Þýk dekoru, kalitesi ve özenli servisi ile dikkat çeken Merdiven’in açýlýþý, iþ ve sanat camiasýný geniþ katýlýmý ile gerçekleþtirildi. Show Dünyasýnýn renkli ismi Okan Karacan tarafýndan gerçekleþtirilen  “Özel Tatlar Gösterisi”  açýlýþta yoðun ilgi gördü. Okan Karacan ve Dünya genelinde çeþitli yarýþmalarda 40’a yakýn ödül ve kupanýn sahibi Monin Ortadoðu Miksoloji – Ýçecek Uzmaný Aykut Üner davetliler için güne özel hazýrlanan lezzet toplarýný misafirlere ikram etti.

 

Dünya mutfaðý üzerine zengin bir alternatife sahip olan Merdiven, etkileyici ortamý ve konforu kadar iddialý menüleriyle, ailesiyle kaliteli bir ortamda yemek yemek ve eðlenmek isteyenlerin vazgeçemeyecekleri bir mekân. Hafta sonlarý için zengin brunch menüsü de bulunan restoran ziyaretçilerine lüksü ve rahatlýðý bir arada sunuyor. Mekan, birbirinden lezzetli yemekleri, tatlýlarý, huzur dolu bahçesiyle ve eðlence garantisi veren sinema keyfi ile konuklarýný aðýrlamaya baþladý.

 

Hem siz, hem de çocuklarýnýz için en ideal ortam…

 

Çocuklu aileler, yemek mekâný seçerken onlarýn huzur içinde eðlenebilecekleri ve kendilerini rahat hissedebilecekleri yerleri tercih ediyorlar. Mekân seçiminde en çok dikkat edilen bu kriteri de göz önünde bulunduran Merdiven, çocuklu ailelerin de rahatça gidebileceði bir mekân olma özelliðine sahip. Ebeveynler, akýllý telefonlara entegre edilen bir sistemle yemek yerken veya sohbet ederken çocuklarýnýn, kendileri için özel ayrýlmýþ alanlarda eðitmenler ile birlikte neler yaptýklarýný kontrol edebiliyorlar. Böylece gönül rahatlýðý içinde, masadan hiç kalkmadan ve yemekleri bölünmeden keyifli dakikalar geçirebiliyorlar.

 Sýcak bahçe atmosferinde ve renkli karakterler eþliðinde sinema keyfi

 Merdiven’i farklý kýlan en önemli özelliklerden biri, bahçe kýsmýnda yazlýk sinema konsepti uygulanmasý. Mekanda tematik günlerde, film seçeneðine göre süsleme ve düzenlemeler de yapýlýyor. Örneðin eski Türk filmlerinin gösterileceði günlerde pamuk þekerci, mýsýrcý, kestaneci ve macuncu gibi farklý karakterlerle gösterimdeki film destekleniyor. Sinema günlerinde hem Merdiven’deki baþ döndüren lezzetleri tadabilir, hem de sevdiklerinizle unutulmayacak filmlerin keyfini sürebilirsiniz. Yemek konusundaki iddiasýný, tatlýlarýnda da sürdüren Merdiven, zengin çeþitleriyle göz dolduruyor.

Padiþah tatlýsý ile kendinizi þýmartabilir, özel meyve kokteylleri ile günün yorgunluðunu atabilirsiniz!

Pepper Steak, Izgara Somon, Baharatlý Bonfile, Dana Shnitzel, Seçmeli Soslu Bonfile ve Antirikot, Ballý Mahmudiye,  Pizza Fungi, California Steak Sandviç Merdiven’de mutlaka denenmesi gereken lezzetlerden. Merdiven’de öðle yemeklerinde zamanla yarýþanlar için de lezzetli seçenekler mevcut. “Acelem Var Tabaðý”, “Aceleci ve Tatlý” gibi farklý lezzetler ile konuklarýný aðýrlayan Merdiven, dünya mutfaðýndan alternatiflere ek olarak misafirlerine geleneksel Türk mutfaðýnýn en leziz yemeklerini de sunuyor. Merdiven, kahve ve çaylarla birlikte,  yanýnda tercih edebileceðiniz Burger ve Wrapler, soðuk ve sýcak sandviçler, taze salatalar, tost çeþitleri, tiramisu, profiterol ile iþ çýkýþý buluþmalarýna tat katarken, gün içinde yoðun çalýþma temposundan uzaklaþýp dinlenmek için de harika bir tercih. Tarifi bir sýr gibi gizlenen Padiþah tatlýsý Helva Hakani, Magnolya, Triliçe ve Churros ise Merdiven’in en favori tatlýsý.

Damak tadý ve görsel þölen bir arada!

Taze mevsim meyveleri ile yapýlan detoks kokteylleri ise günün yorgunluðunu atmak için ideal. Misafirlerini þýmartmak için her detayý gözden geçirildiði Merdiven’de soðuk kahveler ve meyve kokteylleri özel tasarým bardaklarla ikram ediliyor.

 

Ramazan ve Sahur’da Otantik Lezzetler

Ramazan ayý boyunca sahura kadar açýk olan Merdiven, zengin iftar menüsü ile de iddialý. Osmanlý þerbetinden, … kadar Ramazan Menüsü’nde bir çok seçenek bulunuyor. Misafirler ala carte  veya fix menü seçeneklerini deðerlendirebiliyor.

 Türk kahvesi eþliðinde özel tasarýmlý nargileler

Merdiven’in diðer bir farklýlýðý ise nargile severleri de düþünmüþ olmasý. Nargile içmek isteyen konuklar için bayanlara ve beylere özel olarak tasarlanmýþ birbirinden farklý konsept nargile seçenekleri sunuluyor. Nargile keyfi, Türk kahvesi, sýcak ve soðuk içecek çeþitleri ile daha da renklendiriliyor. Mekân, sýcak ve rahat dekorasyonu ve sunduðu lezzetlerle, yemek, sinema ve nargile keyfini sürmek isteyenlerin vazgeçemeyenlerin yeni buluþma noktasý.

Dayanýlmaz tatlar Merdiven’de þömine keyfi ile birleþiyor!

Eþsiz lezzetlerle bir araya getirilerek sýcak bir ortamýn saðlandýðý, herkesin kendini evinde gibi hissedebildiði Merdiven’de þömine keyfi de ihmal edilmemiþ.  Restoran, misafirlerine huzurlu bir ortam saðlarken, zengin mönüsü ile de damaklarda leziz tatlar býrakýyor.

Adres:            Küçük Çamlýca Mahallesi, Erkan Ocaklý Sokak No: 7/A Küçük Çamlýca

Tel:              0216 340 4 340 ETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.