Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
"Maaşı 1000 liranın altında ol
"1.000 liranın altında aylık alan emeklilerin aylıkları değil, gelirleri bin lir
Üretim ve tüketim durdu İşsizl
Türkiye, kurların tarihi rekorlar kırdığı ekonominin üçüncü çeyreğinde de büyüme
Sivas'ta yakılmak istenen evra
Sivas'ta resmi bir kuruma ait olduğu değerlendirilen belgeler, çöp konteynerinde
Başörtüsü tartışmasına Akşener
İYİ Parti lideri Meral Akşener son günlerde yaşanan TSK'da başörtüsü tartışmalar
MHP, 152 belediye başkan adayı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 12'si il olmak üzere 152 belediye başkan adayı
HP'YE 'MÜKEMMELLİK' ÖDÜLÜ

HP'YE 'MÜKEMMELLİK' ÖDÜLÜ

  Bu haber 22 Ekim 2011, Cumartesi 09:48:24 eklenmiştir.
HP\'YE \'MÜKEMMELLİK\' ÖDÜLÜ HP Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da yazıcılar ve kişisel bilgisayarlarda sağladığı üstün kaliteli teknik destek ve hizmetlerinden dolayı Teknoloji Hizmetleri Sektörü Derneği tarafından üstüste ikinci kez ‘Servis Faaliyetlerinde Mükemmellik Sertifikasyonu’ ödülünü kazandı.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HP Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da yazıcılar ve kişisel bilgisayarlarda sağladığı üstün kaliteli teknik destek ve hizmetlerinden dolayı Teknoloji Hizmetleri Sektörü Derneği tarafından üstüste ikinci kez ‘Servis Faaliyetlerinde Mükemmellik Sertifikasyonu’ ödülünü kazandı.

Ödül, teknoloji hizmetlerini sektörünü geliştirmek için çalışan dünyaca tanınan Teknoloji Hizmetleri Sektörü Derneği (TSIA) tarafından verildi. Servis Faaliyetlerinde Mükemmellik Sertifikasyonu olarak da tanımlanan ödülü HP kesintisiz olarak ikinci yılda da PC'ler ve yazıcılar için verdiği müşteri desteğiyle kazanmış oldu.

HP Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Kişisel Sistemler Grubu Müşteri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Gilbert Rossi, şirket olarak önceliği her zaman müşteriye tanıdıklarını belirterek şunları söyledi: "HP olarak odaklandığımız nokta yalnızca olağanüstü destek sağlamak değil, aynı zamanda önceliği müşteriye tanımak, hizmeti zamanında ve ilk seferde vererek bunu her zaman sürdürmektir. Bu sertifikasyon, HP müşterilerinin PC ve yazıcı satın alırken HP'nin yalnızca ürünlerinin desteği için değil, aynı zamanda müşterilerimizin desteklenmesi için de kararlı olduğuna güvenebilecekleri anlamına gelir.”

Sektördeki 300 adet uygulama karşılaştırıldı

Sektörde saygın bir yeri olan bu tarafsız sektör ödülü müşterilere sunulan telefon, tamir ve internet hizmetlerinin ayrıntılı bir şekilde değerlendirilmesini de içeriyor. TSIA denetçileri, HP destek faaliyetlerini, sektördeki yaklaşık 300 adet en iyi uygulama ile karşılaştırdı. Bu uygulamalar arasında, yönetimin kararlı tutumu, yetenek yönetimi, destek araçları ve teknolojisi ile operasyonel ölçümler de bulunuyor. Bunlara ayrıca strateji, pazarlama, uzman eşliğinde veya uzman eşliği olmadan destek ve onarım gibi temel bileşenler de dâhil edildi.

 

‘Ödül gurur kaynağımızdır’

“Müşterilerimize en iyi hizmeti sunma konusunda HP'nin süregelen çabalarının bu şekilde ödüllendirilmesi bizim için büyük bir gurur kaynağı olmuştur” diye konuşan HP Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Görüntüleme ve Baskı Grubu Başkan Yardımcısı Joan Cañigueral “İki yıl üst üste bu ödüle layık görüldük. Çok mutluyuz” dedi.

TSIA Kurumsal Gelişim Hizmetleri Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Thomas W. Pridham da ödüle ilişkin şu değerlendirmeyi yaptı: "HP mükemmellik için gayretlerini sürdürme konusunda kesin olarak kararlıdır. Bu durum denetim sürecinde ve HP'nin elde ettiği sonuçlarda açıkça görülmüştür. Servis Faaliyetlerinde Mükemmellik Sertifikasyonu, HP'nin müşterilerine olan taahhütlerinin yerine getirmesinde HP tarafından sağlanan ek bir çabadır."

Bir karara varmadan önce, HP'nin yönetim politikaları ve prosedürleri TSIA denetçileri tarafından detaylı bir şekilde incelemeden geçirildi. Daha sonra 20 yılı aşkın servis yöneticiliği deneyimine sahip denetçiler tarafından da çok sıkı saha denetimleri gerçekleştirildi. Bilgisayar ve çevre birimleri satın alırken hem ticari alıcıların hem de tüketicilerin en önemli ihtiyacının hizmet ve destek olduğu göz önünde tutulduğunda bu ödül, HP'nin mümkün olan en iyi müşteri deneyimini sağlama konusundaki sürekli taahhüdünü vurgulamaktadır.

 

 

 

 

 

BOĞAÇ YÜZGÜL / EGEMEN GAZETESİ

 

 

 ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Sivas'ta Belediye seçimini hangi partinin adayı kazanır?
İYİ PARTİ
SAADET
BBP
MHP
CHP
AKP
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.