Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
Hafik İlçesindeki Un Değirm
Sivas'ın Hafik ilçesindeki su değirmeni yaklaşık 150 yıldır dönerek, ade
Merkez Bankası faiz oranını
Merkez Bankası, yüzde 19'luk politika faizini 100 baz puan indirerek, yüzde 1
Doğalgaz ve elektriğe büyü
Enerji üretim ve dağıtım sektöründen dört kaynağın Reuters'e verdiği b
LPG'ye zam
LPG oto gaza 15 kuruş zam geldi. Söz konusu fiyat artışı bu gece yarısınd
Davutoğlu Sivas’ta partisin
GELECEK Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, "Milleti birleştirecek bir g
MY HOME MASLAK ÝÇÝN ÖN TALEP

MY HOME MASLAK ÝÇÝN ÖN TALEP

  Bu haber 22 Temmuz 2011, Cuma 23:12:10 eklenmitir.
MY HOME MASLAK ÝÇÝN ÖN TALEP Finansýn kalbi ve þehrin merkezi Maslak’ta Aðaoðlu tarafýndan gerçekleþtirilecek My Home Maslak Projesi’nin satýþý için çok sayýda alýcýdan ön talep geldi.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Finansýn kalbi ve þehrin merkezi Maslak’ta Aðaoðlu tarafýndan gerçekleþtirilecek My Home Maslak Projesi’nin satýþý için çok sayýda alýcýdan ön talep geldi.

Aðaoðlu Þirketler Grubu, Ýstanbul’un merkezi Maslak’ta 26.200 m2’lik alanda gerçekleþtireceði ve 786 adet daireden oluþan My Home Maslak’ýn satýþý için 1 hafta süreyle ön talep kabul etmeye baþladý.

Ýstanbul Anadolu yakasýnda gerçekleþtirdiði ses getiren projelerden sonra Avrupa yakasýnda da ayný baþarýyý devam ettiren Aðaoðlu, Maslak bölgesinin yeni projelere olan ihtiyacýndan yola çýkarak My Home Maslak’a start verdi.

Ana arterlere yakýnlýðý ile ön plana çýkan My Home Maslak; rahat ulaþým olanaklarý, nitelikli yaþam konsepti, üniversitelere ve alýþveriþ merkezlerine yakýnlýðý ve dairelerdeki optimum metrekare kullanýmý ile öne çýkýyor. My Home Maslak’ta yer alan özel tasarým bahçe balkonlar ise daire sahiplerine gökyüzünde bahçe keyfi sunuyor.

Toplam 3 kulede 786 daireden oluþan My Home Maslak, 30 ay sonra teslim edilecek. Projede farklý tipte daire seçenekleri sunuluyor. Daire fiyatlarý; studio dairelerde 202.000 bin TL , 2 1 dairelerde 478 bin TL, 3 1 dairelerde ise 552 bin TL ‘den baþlýyor.

Aðaoðlu, tüm projelerinde olduðu gibi My Home Maslak’ta da tüketiciye kolaylýk saðlayan iki farklý ödeme planý sunuyor. Birinci ödeme planý; en az yüzde 25’i peþin ve kalan yüzde 75’i banka kredisiyle 10 yýla kadar vadeli ödeme fýrsatý sunarken, Aðaoðlu’nun kendi kaynaklarý ile saðladýðý kredinin ödeme planýna göre ise yüzde 50 peþin sýfýr faizle 24 aya kadar vade olanaðý sunuluyor.

Proje ile ilgili deðerlendirme yapan Aðaoðlu Yönetim Kurulu Baþkaný Ali AÐAOÐLU: “Maslak bölgesinde nitelikli konuta yüksek bir talep var ancak bunu karþýlayacak yeterli proje yok. My Home Maslak bölgedeki projelerimizin ilki olmasý nedeniyle önemli bir yatýrým fýrsatý sunuyor. Çok kýsa bir sürede satýþýnýn tamamlanacaðýna inanýyorum. Buradan konut alanlar kýsa sürede yüksek prim kazanacaklar.” dedi.ETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.