Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri
Giriş Tarihi : 27-12-2023 20:24

Doç.Dr. Hidayet Takcı: “Sorun oluşturan değil sorun çözen bireyler olmasını diliyorum”

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı, Bilgisayar Yazılımı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi ve Gürün Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Hidayet Takcı yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.

Doç.Dr. Hidayet Takcı: “Sorun oluşturan değil sorun çözen bireyler olmasını diliyorum”

Doç.Dr. Hidayet Takcı açıklamasında; “2023 yılı kolay geçmedi hiçbirimiz için. Depremle başlayan yıl şehit ateşiyle tamamlanıyor.

Sadece ülkemiz için değil dünya için de zor bir yıldı bu yıl. İçimizi sızlatan Filistin sorunu, küresel ısınma, artan şiddet sarmalı ve birçok sorunla boğuştu dünyamız.

2024 yılının afetsiz, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve refah içerisinde bir yıl olmasını diliyorum. Türkiye Cumhuriyeti’nin ikinci yüzyılının başladığı bu yılda hepimizin yüksek bir bilinç seviyesinde, ülkesine, bayrağına, kazanımlarına sahip çıkan; sorun oluşturan değil sorun çözen bireyler olmasını diliyorum.

2024 yılının okulumuz, şehrimiz, ülkemiz ve hatta dünyamız için güzelliklerle dolu, sağlıklı ve mutlu bir yıl olmasını diliyorum. 2023 yılındaki hiçbir olumsuzluğun tekrar etmediği aksine şimdiye kadar hiç görmediğimiz mutlulukların yaşandığı bir yıl olması dileklerimle, 2024 yılı herkes için, hepimiz için kutlu olsun” ifadelerine yer verdi.

AdminAdmin