Politika
Giriş Tarihi : 29-11-2023 18:17

Erdoğan yerel Seçim Sloganını açıkladı

Cumhurbaşkanı yaklaşan seçimler için start verdi. Partisinin 2024 yerel seçim sloganını açıklayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Gençler unutmayın bugün bir başlık atıyorum; Yeniden İstanbul..” dedi.

Erdoğan yerel Seçim Sloganını açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında konuştu. Yerel seçim sloganlarını açıklayan Recep Tayyip Erdoğan, “Rakiplerimizin karşımızdakiler değil asıl onları kontrol edenler olduğunu asla aklımızdan çıkarmayacağız. Gençler unutmayın bugün bir başlık atıyorum; Yeniden İstanbul…” şeklinde konuştu.

BAŞKAN ADAYLIKLARI SONA ERDİ

Erdoğan, Ak Parti’de belediye başkanlıkları için adaylıkların sona erdiğini, Cumhur İttifakı ortakları MHP ile görüşmelere başladıklarını ifade etti.

Recep Tayyip Erdoğan, “Seçim takvimimiz işliyor. 4 ay sonra yapılacak seçimle ilgili çalışmaları kendi önceliklerimize göre yürüteceğiz. Belediye başkan adaylıkları için başvurular sona erdi. Elektronik ortamda illerimizin temayül yoklamalarını yaptık. Cumhur İttifakı’ndaki ortağımız MHP ile görüşmelerimiz ilerliyor” ifadelerini kullandı

 

AdminAdmin