Politika
Giriş Tarihi : 01-03-2023 19:42

Meral Akşener yarınki toplantı öncesi kurmayları ile görüştü

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Genel İdare Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi. Toplantıda Akşener'in, GİK üyeleri ve Başdanışmanlarıyla yarınki Millet İttifakı buluşması öncesinde durum değerlendirmesi yaptığı öğrenildi.

Meral Akşener yarınki toplantı öncesi kurmayları ile görüştü

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Milet İttifakı liderlerinin yarın yapacağı toplantı öncesinde partisinin en yetkili kurulu olan Genel İdare Kurulu'nun (GİK) üyeleri ve Başdanışmanlarıyla bugün Ankara'da görüştü.

İYİ Parti Genel Merkez ek binasında yapılan toplantıda Akşener'in, GİK üyeleri ve Başdanışmanlarıyla yarınki Millet İttifakı buluşması öncesinde durum değerlendirmesi yaptığı belirtildi.

Millet İttifakı olarak seçime girmeye hazırlanan Altılı Masa’da yer alan siyasi partilerin liderleri, cumhurbaşkanı adayını belirlemek üzere yarın Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun ev sahipliğinde toplanacak.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, yarın Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu’nun ev sahipliğinde bir araya gelecek.

AdminAdmin