Sivas
Giriş Tarihi : 28-06-2020 04:00

SİVAS'TA YKS'YE GİRECEKLERE BELEDİYE OTOBÜSÜ ÜCRETSİZ

Sivas Belediyesine bağlı Özel Halk Otobüsleri Yükseköğretim Kurumları Sınavının (YKS) yapılacağı 27-28 Haziran tarihlerinde öğrenciler, veliler ve sınav görevlilerine ücretsiz hizmet verecek.

SİVAS'TA YKS'YE GİRECEKLERE BELEDİYE OTOBÜSÜ ÜCRETSİZ

Toplu taşıma araçları, öğrencilerin sınav yerlerine ulaşımlarında herhangi bir sıkıntı yaşamaması için sınav günleri tam kapasite çalışacak.

 

Bu yıl üniversite sınavına girecek öğrenciler sınav tarihlerinde Sivas Belediyesi bünyesinde hizmet veren Özel Halk Otobüslerinden ücretsiz yaralanacak.

 

YKS'ye girecek öğrenciler, sınav giriş belgesini göstererek refakatçisiyle birlikte Sivas Belediyesine ait toplu ulaşım araçlarından 27 Haziran 2020 - Cumartesi günü 08.00 ile 15.00 saatleri arasında ve 28 Haziran 2020 Pazar günü ise 08.00 ile 18.30 saatlerini arasında ücretsiz olarak faydalanabilecek.

 

SINAV GÜNÜ YOL KALDIRIM ALTYAPI VE ÇEVRE ÇALIŞMALARI DURDURULACAK

 

Gençlerimizin geleceğini etkileyecek bu sınav öncesi Sivas belediyesi tarafından bazı tedbirlerde alındı. 27-28 Haziran Cumartesi ve Pazar günü 2 oturum halinde gerçekleştirilecek. YKS öncesinde Sivas Belediyesi şehir genelinde sürdürülen yol, kaldırım, asfalt, altyapı ve çevre çalışmaları durdurulacak.

 

Toplu taşıma araçları sınav öncesi ve sonrasında seferlerine ağırlık vererek devam edecek. Sınav giriş belgelerini gösteren tüm öğrencilerimiz, veliler ve sınav görevlileri toplu taşıma araçlarından ücretsiz faydalanabilecek.

AdminAdmin