Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Umut Meraş: Tüm halkımızda
Türkiye, EURO 2020'deki ikici maçında Galler'e 2-0 mağlup oldu. Karşılaşm
EKONOMİ DÜNYA EĞİTİM KÜL
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, TRT'tenin Türkiye-Ga
Milli Takım guruptan çıkma
EURO 2020 Avrupa Şampiyonası'nda A Milli Futbol Takımı Galler ile karşıla
EĞİTİM KÜLTÜR SANAT SPOR
Fed, faiz kararını açıkladı. ABD Merkez Bankası, Federal Açık Piyasa Kom
Bakan Koca'dan 'yeni yaş grub
Fahrettin Koca, yarından itibaren 35 yaş üzerindeki herkesin aşı olabilece
BAKANLIK EYOF’A BÜYÜK ÖNEM VERÝYOR

BAKANLIK EYOF’A BÜYÜK ÖNEM VERÝYOR

  Bu haber 10 Subat 2017, Cuma 23:35:57 eklenmitir.
BAKANLIK EYOF’A BÜYÜK ÖNEM VERÝYOR Avrupa’nýn en önemli kýþ spor merkezlerinden biri olan Erzurum, daha önce de ev sahipliði yaptýðý birçok uluslararasý organizasyonla kendini defalarca kanýtladý. Gençlik ve Spor Bakanlýðý’nýn yaptýðý kýþ sporlarý yatýrýmlarýný barýndýran þehir EYOF 2017’de geleceðin olimpiyat þampiyonlarýna ev sahipliði yapacak.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

EYOF 2017’de kullanýlacak tesisleri inceleyen Özden, güvenlik anlamýnda Erzurum’da valilik, emniyet müdürlüðü ve jandarmanýn her türlü önlemi aldýðýný ve bu noktada hiçbir sýkýntý olmadýðýný dile getirerek, “Biz kendi çocuklarýmýzýn güvenliðini nasýl saðlýyorsak yurt dýþýndan gelen çocuklarýmýzýn ve konuklarýmýzýn güvenliðini de ayný þekilde saðlamak için her türlü düzenlemeyi yaptýk” dedi.

Özden, Kazým Karabekir Stadyumu’nda 12 Þubat Pazar günü gerçekleþecek olan açýlýþ töreni hakkýnda bilgi vererek, “Oradaki hazýrlýklarý da takip ediyoruz. Bütün Erzurum halkýný davet ediyor ve güzel bir spor haftasý geçireceðimizi düþünüyoruz” ifadelerini kullandý.

Türkiye’nin EYOF’a 2019 yýlýnda ev sahipliði yapacakken Bosna Hersek’in ricasý üzerine 2017’de bu görevi aldýðýný hatýrlatan Baykan, Erzurum’un her anlamda bu organizasyon için yeterli ve hazýr olduðunu söyledi. Avrupa’nýn dört bir yanýndan 14-18 yaþ arasý gençlerin geleceðini hatýrlatan Baykan, “Bu organizasyonu en güzel, en renkli ve en ses getirir þekilde gerçekleþtireceðiz. 2011 Universiade’dan bu tarafa þehre kazandýrýlan tesisler, bu kente hem turistik hem de sportif çok þey kazandýrdý” dedi.

Baykan, konaklama yerlerinin, gönüllülerin ve ulaþýmýn Erzurumlular tarafýndan oluþturulan yapý ile hazýrlandýðýný belirtti.
Organizasyonun yapýlacaðý tesisler ve oyunlar köyü için 10 il müdürü görevlendirildi. Tüm gücüyle EYOF 2017 Erzurum’u destekleyen Bakanlýk ayný zamanda 40’a yakýn otobüsü de organizasyon için hizmete sundu.

Açýlýþ seremonisinin yapýlacaðý Kazým Karabekir Stadyumu’ndaki son durumu inceleyen Özden ve Baykan, yarýþlarýn düzenleneceði diðer spor tesislerinde de son kontrolleri yaptý. Ýncelemelerin ardýndan Özden ve Kamuran, Erzurum Valiliði’ni ziyaret etti.

Türkiye’de düzenlenen diðer uluslararasý spor organizasyonlarýnda olduðu gibi EYOF 2017 Erzurum’da da Gençlik ve Spor Bakanlýðý’nýn tüm desteðiyle hazýrlýk sürecini eksiksiz tamamlandý.ETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.