Magazin
Giriş Tarihi : 21-09-2011 12:44

ŞAŞKINBAKKAL'DA MODA RÜZGARI DEĞİL FIRTINASI ESECEK

HotStop Bağdat Caddesi İle Buluştu 25’inci Şubesini Şaşkınbakkal’da Açtı

ŞAŞKINBAKKAL'DA MODA RÜZGARI DEĞİL FIRTINASI ESECEK

HotStop Bağdat Caddesi İle Buluştu 25’inci Şubesini Şaşkınbakkal’da Açtı
Bağdat Caddesinde Keyifli Bir Mola, HotStop…

HotStop, İstanbul’un gözde gezi ve alışveriş mekanlarından Bağdat Caddesindeki ilk şubesini açtı. Caddenin en yoğun kavşaklarından Şaşkınbakkal Boyner Mağazasının yanında yerini alan HotStop, yeni mekanı ile 25’inci şubeye ulaşarak, hızla metropollerin bir parçası olmaya devam ediyor.
Dünyanın ilk mobil kafe zinciri HotStop’un dev bir kupayı andıran özgün tasarımı ile dikkat çektiğini belirten HotStop Genel Müdürü Ayşe Arslan, “ Bağdat Caddesinin müdavimleri, HotStop’un dev kupasını Boyner Mağazasının yanında gördüklerinde şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar. Ürün kalitemiz, uygun fiyatlarımız ve özgün tasarımımız ile Caddelilerin yoğun ilgisi ile karşılaşıyoruz. Caddeye yeni bir soluk getirdik” dedi.
HotStop’un Ürün Fiyatları Caddelileri Şaşırtıyor…
Son derece kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterileri ile buluşturan HotStop’lar kalite-fiyat uyumu ile de fark yaratıyor. HotStop’un mevcut fiyat politikasının cadde emsallerinin çok altında olduğunu söyleyen Ayşe Arslan, “Birçok müşteri alışık olduğu cadde fiyatları ile kıyasladığında HotStop’un uygun fiyatlarına inanamıyor. HotStop olarak, yüzde yüz Arabica çekirdekleri ile hazırlanan kahve çeşitlerinin yanında özellikle demleme çayda çok iddialıyız. Zira, İngiltere, Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan gibi ülkelerin pazardaki en büyük 3 çay markasından birisi olan BETA TEA tarafından özel olarak harmanlanmış 2.5 yaprak Sri Lanka çaylarını kullanıyoruz. Aynı zamanda her yarım saatte bir demlikleri döküp yeniden demleyerek çayda kalitenin sürdürülebilirliği açısından sektöre yeni bir standart getiriyoruz” diye konuştu.
Ayrıca, yüksek teknolojilerle donatılmış HotStop kupasının içinden uluslararası bir kafe zincirinde verilen tüm ürünlerin hazırlandığını kaydeden Arslan, “ HotStop’larda; tam otomatik espresso makinesinden çay-kahve makinelerine, mikro dalda fırından panini fırına, klimasından buz makinesine, +4 soğutuculardan -18 derin donduruculara tüm teknolojiler ve donanımlar ergonomik olarak yerleştirilmiştir” diye konuştu...
 

Metin BOSNAKMetin BOSNAK