Sivas
Giriş Tarihi : 09-02-2024 13:16   Güncelleme : 09-02-2024 13:30

MHP'nin Sivas'ta dev Proje Tanıtımı için geri sayım başladı

MHP’den bugüne kadar Sivas Belediye Başkanlığına aday gösterilen en liyakatli en donanımlı kişi olarak gösterilen Makine Yüksek Mühendisi Reha Kars her kesin tarafından konuşuluyor, dikkat çekiyor, göz dolduruyor…

MHP'nin Sivas'ta dev Proje Tanıtımı için geri sayım başladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas Belediye Başkan Adayı Reha Kars, 10 Şubat 2024 Cumartesi günü saat 15.30'da Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi'nde projelerini Sivaslılarla buluşturacak.

"Sivas için canla başla" sloganıyla yola çıkan Reha Kars, Sivas'ı hak ettiği değere ulaştırmak ve kalkındırmak için hazırladığı projeleri Sivaslılarla paylaşacak. 

Sivas'ın kalkınması ve gelişmesi için projelerini büyük bir titizlikle hazırlayan Reha Kars, Sivaslıların desteğiyle şehri daha da ileriye taşımayı hedefliyor.

Proje tanıtım toplantısına Sivaslıları davet eden Kars, “Sevgili Sivas halkı, sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Üretken ve sosyal belediyecilik vizyonumuzu ve projelerimizi sunacağımız toplantımıza sizleri davet ediyorum. Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde saat 15.30’da teşriflerinizle beni onurlandıracaksınız. Çok teşekkür ediyorum” dedi. 

AdminAdmin