Politika
Giriş Tarihi : 15-01-2023 12:56

Bahçeli seçim için yeni tarih verdi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Kızılcahamam'da düzenlediği seçim kampında açıklamalarda bulundu. Bahçeli, 8 Ekim 2022'de "Seçim 18 Haziran 2023'te yapılacak." demişti. Bahçeli bu sefer, "Önümüzdeki bahar mevsimi aynı zamanda sandık mevsimidir." ifadelerini kullandı.

Bahçeli seçim için yeni tarih verdi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Kızılcahamam'da düzenlediği seçim kampında açıklamalarda bulundu.

Bahçeli'nin açıklamasının satır başları şöyle oldu:

"MHP SEÇİME TAM MANASIYLA HAZIRDIR"

İki gün süresince iç ve dış siyasi gelişmeler ele alındı. MHP seçimlere fikren, siyaseten, heves ve heyecan bakımından tam manasıyla hazırdır. Algı operasyonları boşunadır.

Adım adım 2023 hedeflerimiz gerçekleştireceğiz. İşçimizin, çiftimizin, emeklimizin, sanayicimizin her zaman yanında olacağız. Bizim siyasetimiz ana fikri önce ülkem sonra partim şeklindedir. Biz kendimiz için hiçbir şey aramayız. Mevzu bahis Türkiye oldu mu gözümüz bir şey görmez.

Bildiğiniz ve takip ettiğiniz Cumhurbaşkanlığı ve genel seçime yürüyoruz. Verilecek her oy Türk ve Türkiye Yüzyılı'na bir tuğla koyacaktır. Önümüzdeki bahar mevsimi aynı zamanda sandık ve seçim mevsimidir. 

"ÖNÜMÜZDEKİ BAHAR MEVSİMİ AYNI ZAMANDA SANDIK VE SEÇİM MEVSİMİDİR"

Her oy tam bağımsızlığa bir destek olacaktır. Milletimizin yalancılara, yabancılara ve onların yerli acentesine dönüşmüş siyasi figürlere itibar etmeyeceğine olan inancımız tamdır. Sızlanarak hiçbir şey yapamayız. Davası olanın umudu vardır. İman varsa imkan vardır ve karamsarlık bulutları dağılmaya mahkumdur. Türkiye'nin makus talihi değişmiştir. Kararlı yükseliş, iddialı yürüyüş hızla devam etmelidir. Kaldı ki gerçekleşebilecek hedefimiz de budur.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi, parlamenter sistemin bütün aksaklık ve anormalliklerini telafi etmiştir. Kuvvetler ayrımı netleşmiş, davul kimin boynunda ise tokmak da onun eline verilmiştir. Böylelikle devletteki yetki karmaşası, çapsız tartışmalar sona ermiştir.

AdminAdmin