Sivas
Giriş Tarihi : 10-10-2022 17:07

STSO'dan Şarkışla ve Gemerek İlçe istişare toplantıları

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken, İlçe İstişare Toplantıları kapsamında Şarkışla ve Gemerek’te Oda üyeleriyle bir araya geldi.

STSO'dan Şarkışla ve Gemerek İlçe istişare toplantıları

Sivas TSO çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Mustafa Eken, “İlçelerimizi hiç ihmal etmedik. Biz 4 yıl 5 ay boyunca Sivas ve üyelerimiz için çalıştık. 1.OSB ile Şarkışla ve Gemerek OSB’nin de Cazibe Merkezi kapsamına alınması için mücadelemizi sürdürüyoruz” dedi.

-TEK DERDİMİZ ÜYELERİMİZ- Biz göreve geldikten sonra ilçelerimizle bağlarımızı güçlendirdik. İlçelerimizde bulunan üyelerimizi ve Sivas merkezde bulunan üyelerimizle her fırsatta bir araya geldik. Gelmeye de devam edeceğiz. Biz, sadece oy istemek için üyelerimizin yanına gitmiyoruz. Seçimden seçime üyelerimizi hatırlamıyoruz. Sivas TSO’yu randevu verilmeyen bir odadan, üyelerin ayağına giden bir odaya dönüştürdük. İlçelerdeki üyelerimiz ne zaman aradıysa bizlere ulaştı. Randevu dahi almalarına gerek kalmadan onları misafir ettik. Tek derdimiz üyelerimiz ve Sivas oldu” diye konuştu.

BİZ, DEDİKODU DEĞİL İCRAAT ÜRETİYORUZ Oda sicil belgesi başta olmak üzere pek çok belgenin online olarak verilmeye başladığını dile getiren Başkan Eken, “Biz, üyelerimize yenilikçi hizmetler sunuyoruz. Özellikle ilçelerdeki üyelerimiz Oda kayıt belgesi almak için Sivas’a gelmek zorunda kalıyordu. Bir de 5 10 lira ücret ödüyordu. Yaptığımız çalışmalarla bu ücreti kaldırdık ve belgelerini Odamıza gelmeden almaları için sistemimizi yeniledik. Biz, sözde icraatlar değil, üyelerimizin işlerini kolaylaştıracak çalışmalara imza atıyoruz. Belli bir sınıfa değil tüm üyelerimize yönelik çalışmalar yürütüyoruz. Dedikodu değil icraat üretiyoruz” şeklinde konuştu.

AdminAdmin