Sivas
Giriş Tarihi : 29-04-2022 17:34

Eken: “Birlik ve beraberlik ile çözülemeyecek sorun yoktur”

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Başkanı Mustafa Eken, başta iş dünyası olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramını kutladı.

Eken: “Birlik ve beraberlik ile çözülemeyecek sorun yoktur”

Başkan Eken, bayramların birlik ve beraberliğin sağlandığı müstesna günler olduğunu dile getirerek, “Birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı Ramazan ayını tamamlayarak Ramazan Bayramı'na biraz burukta olsa ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Salgın sonrasında tüm yasakların kaldırıldığı bir bayramı hep birlikte yaşayacağız. Bu nedenle Ramazan Bayramında uzun süredir görmediğimiz akrabalarımızı, eş, dostlarımızı ve yaşlılarımızı ziyaret ederek hasret gidereceğiz. Bu bayramı, küslerin barışmasına vesile kılarak dargınlıklara son vermeliyiz. Unutmayalım ki, birlik ve beraberlik ile çözülemeyecek sorun yoktur.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, Sivas iş dünyası ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur ve esenlik getirmesini diliyorum" dedi.

 

AdminAdmin