Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
523 Origin Unreachable

523 Origin Unreachable


cloudflare-nginx
Bulut: “Uyarıyoruz bu tür
Büyük Birlik Partisi Sivas İl Başkanı Uğur Bulut sosyal medya hesabları
Milas’ta yangın korkutan se
Muğla’nın Milas ilçesinde termik santrallere doğru ilerleyen orman yangın
Koronavirüs durdurulamıyor b
Sağlık Bakanlığı, 3 Ağustos 2021 tarihine ait son koronavirüs verilerini
Sivas İl Özel İdaresi Makin
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi İstiklal Caddesi eski tapu kavşağında bulunan İ
SOGEP 4 Projeye Destek Verecek
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP)
ÖZ- YÜREK’TEN AÇIKLAMALAR…

ÖZ- YÜREK’TEN AÇIKLAMALAR…

  Bu haber 05 Haziran 2021, Cumartesi 13:51:14 eklenmitir.
ÖZ- YÜREK’TEN AÇIKLAMALAR… MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek basın mensupları ile bir araya geldiği programda, “Cumhur ittifakının ruhu ile hareket ederiz ama Sivas’ın taleplerini, ihtiyaç duyduğu projeleri hayata geçirmek için mücadelemizi sonuna kadar götürürüz’’ dedi.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek basın mensuplarıyla bir araya geldi. Milletvekili Özyürek programda Sivas ile ilgili çeşitli konulara değinerek basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Milletvekili Ahmet Özyürek, burada yaptığı açıklama, "Kenevirle ilgili çalışmalar yürüttük. Bazı arkadaşlar kenevir noktasında önemli mesafe almasına rağmen bazı arkadaşlar ev ev dolaşarak kenevirin zararlı olduğunu anlattı. ‘Sivas’la kenevirin ne alakası var’ demeye başladılar. Kimileri de ‘eksekte fabrikası yok’ dedi. Biz şunu savunduk.

Sivas coğrafi açıdan tarıma elverişli bir yer. Kenevir ekecek çiftçilerimiz ve tarlalarımız da var. Gelen taleplerde vardı.

Bu nedenle Sivas’ın da kenevir ekilen iller arasın alınması için taleplerimi sürdürdüm. Kenevirin kullanılmadığı alan yok. Çok faydalı bir bitki. Ayrıca ekimi planlanan kenevirlerin uyuşturucu özelliği de yok. Şükürler olsun kararı alındı, imzası atıldı ve Sivas kenevir ekimine izin verilen iller arasına alındı. Biz bunları talep ettik ve aldık. Biz yapalım edelim ama birisi gitsin tohum eksin biriside kurdelesini kessin. Biz orda olmak istemeyiz önemli olan mücadeleyi yaparken o ruhla o samimiyet ile mücadele ile Sivas’ın haklarını savunabilmektir’’ dedi.               

“Mücadelem sonsuz olacaktır’’              
Milletvekili Özyürek, Sivas için mücadele edeceğini belirterek, “Ben önce cenabı Allah’a söz verdim sonra Sivas’ın yiğit insanlarına söz verdim. Sonuna kadar mücadele edeceğim. Bu mücadelem sonsuz olacaktır. Çünkü Sivas’ın kalkınması lazım, büyümesi lazım, önünün açılması lazım. Bu yolda bizim Allahtan başka hiçbir şeyden korkumuz yok. Cumhur ittifakının ruhu ile hareket ederiz ama Sivas’ın taleplerini, ihtiyaçlarını, ihtiyaç duyduğu projeleri hayata geçirmek için mücadelemizi sonuna kadar götürürüz’’ şeklinde konuştu.ETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.