Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
Bulut: “Uyarıyoruz bu tür
Büyük Birlik Partisi Sivas İl Başkanı Uğur Bulut sosyal medya hesabları
Milas’ta yangın korkutan se
Muğla’nın Milas ilçesinde termik santrallere doğru ilerleyen orman yangın
Koronavirüs durdurulamıyor b
Sağlık Bakanlığı, 3 Ağustos 2021 tarihine ait son koronavirüs verilerini
Sivas İl Özel İdaresi Makin
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi İstiklal Caddesi eski tapu kavşağında bulunan İ
SOGEP 4 Projeye Destek Verecek
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP)
SİVAS VALİSİ SALİH AYHAN’IN LGS MESAJI

SİVAS VALİSİ SALİH AYHAN’IN LGS MESAJI

  Bu haber 04 Haziran 2021, Cuma 14:34:45 eklenmitir.
SİVAS VALİSİ SALİH AYHAN’IN  LGS MESAJI Sivas Valisi Salih Ayhan LGS’ye girecek olan öğrenciler için bir mesaj yayımladı.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

 

Vali Ayhan’dan Öğrencilere LGS Mesajı

 

"Sevgili Öğrenciler,

Hayat, inişleri ve çıkışları olan; düz ve kıvrımlı yolları bulunan bir yolculuktur. Bu yolculukta sizlerin geride bırakmanız gereken çeşitli dönemeçler, tercihte bulunmanız gereken yol ayrımları vardır.

Bu seyahatte yolda olmak kadar, iyi bir rehber eşliğinde yol ayrımlarında doğru kararı verebilmek de önemlidir. İşte Kurslarda Öğretimin Planlanması ve Rehberlikte Üstünleşme Projesi (KÖPRÜ), sizlerin başarıya giden yolculuğunuzda en doğru kararları vermeniz, bu seyahati en güvenli şekilde sürdürmeniz için hayata geçirilmiştir.

Sevgili Öğrenciler,

İlim ve irfan yolculuğunda attığınız her adımın ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple bizler de sizi, bu süreçte yaptığımız çalışmalarla desteklemeye çalıştık / çalışıyoruz. KÖPRÜ Projemizde bugüne kadar binlerce öğrencimize kaynak desteği sağladık. Destekleme yetiştirme kurslarına belli bir standart getirerek bu kursların en verimli şekilde yapılması için gayret ettik. Online dersler, soru çözüm videoları, dijital materyaller ve izleme sınavları ile tüm öğrencilerimize fırsat eşitliği sunduk. Ayrıca hazırladığımız özel bir yazılımla öğrencilerimizin ders kazanımlarını yakından takip etme fırsatı bulduk. Yapılan tüm bu çalışmalar sizler için, yarınlarımızın inşası içindir. Biliyoruz ki en büyük yatırım insana, bilgiye, ilme yapılan yatırımdır.

Bizler emeklerimizin karşılığını uzun vadede fazlası ile alacağımız inancındayız. Bu inanç gerek yüz yüze gerekse uzaktan eğitim sürecinde sizlerin başarısı için fedakârca çalışan tüm öğretmenlerimizi ayakta tutmakta, onların gayretlerine ilham olmaktadır.

Salgın sürecini en güzel şekilde atlatabilmek ve eğitim hayatınızı doğru şekillendirebilmek için gösterdiğiniz gayreti görebiliyor ve sizleri de bu konuda takdir ediyorum. Lütfen her doğumun sancılı olacağını unutmayın ve ülkemize hizmet etme yolunda kararlı adımlarla ilerleyin. Yılmayın, usanmayın, yorulmayın...

Kıymetli Velilerimiz,

Salgınla mücadelede uzaktan eğitime ve LGS’ye hazırlıktaki desteklerinizi önemsiyoruz. Eğitim, çok yönlü bir çalışmayı gerektiriyor. Sadece öğrencinin çabası, öğretmenin ilgisi değil, velinin de desteği ile başarı geliyor. Bu kapsamda, bir ekip olmamızı sağladığınız için teşekkür ediyoruz. İnanan, destek veren ve sabreden tüm velilerimizin çocuklarının başarılı olacağına olan inancım tamdır. Çocuklarınıza ayırdığınız zamanın, verdiğiniz emeklerin karşılığını almanızı temenni ediyorum.

Kıymetli Öğretmenlerimiz,

Çocuklarımızın ideallerine ulaşmasındaki katkı ve motive edici destekleriniz, geleceğe ekilen birer tohum olacaktır. Salgın sürecinde, kutsal mesleğinizi en güzel şekilde yansıtabilmek için gösterdiğiniz gayretin hepimiz farkındayız. Bu gayretlerinizin karşılıksız kalmayacağına yürekten inanıyorum. Tüm öğrencileriniz ile birlikte gurur duyacağınız bir nesil yetiştirmenizi temenni ediyorum.

Sözlerime son verirken şunu bir kere daha ifade etmek istiyorum ki öğretmenleriniz ve bizler, devletimizin tüm imkânları ile hizmetinizdeyiz. Gireceğiniz sınavın sizlerin sadece bilginizi ölçeceğinin hissiyatıyla sizleri hayallerinize yaklaştırması için her daim yanınızda olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle hepinize, vereceğiniz tüm önemli kararlarda başarılar diliyor; aileniz ve sevdiklerinizle sağlık ve huzur dolu günler geçirmenizi temenni ediyorum" ifadelerine yer verdi.ETKETLER : salih ayhan, LGS,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.