Sivas
Giriş Tarihi : 25-02-2021 15:50

Mesut Dursun’dan Muhtarlar Derneği’ne ziyaret

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Mesut Dursun Muhtarlar Derneği Başkanı Cemalettin Arslan’ı ziyaret etti.

Mesut Dursun’dan Muhtarlar Derneği’ne ziyaret

Muhtarlar Derneği’nin faaliyetleri ile ilgili başkan Cemalettin Arslan’dan bilgiler alan Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Mesut Dursun, “Muhtarlar Derneğimiz Sivas’ta birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi noktasında önemli görevler üstlenmektedir. Bu nedenle başta dernek başkanımız olmak üzere yönetim kurulu ve tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Bizde her zaman sivil toplum kuruluşlarımızla diyalog içerisindeyiz. Pandemi nedeniyle derneklerimiz ve kuruluşlarımızda faaliyetlerini tam olarak yürütememekteler. İnşallah en kısa süre içerisinde ülkemiz başta olmak üzere tüm dünyanın pandemiden kurtulmasını temenni ediyoruz” dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Cemalettin Arslan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Muhtarlar Derneği olarak sivil toplum kuruluşları ile her zaman birlikte çalışıyoruz. Sivas’ın sorunları ve buna ilişkin çözüm önerilerine ilişkin tüm sivil toplum kuruluşlarının hep birlikte hareket etmeleri gerekiyor. Sivil toplum kuruluşlarımızdan biri olan Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin önümüzdeki günlerde yapılacak seçimlerinde aday olan Mesut bey ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyor, seçimlerin Sivas’ımıza ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

AdminAdmin