Gündem
Giriş Tarihi : 22-02-2021 14:31

LOKANTACILAR ODASI MESUT DURSUNA DESTEK VERDİ

Sivas Lokantacılar ve Kebapçılar Esnaf Odası Başkanı Nazım Yiğit, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimlerinde başkan adayı Mesut Dursun’u desteklediklerini açıkladı

LOKANTACILAR ODASI MESUT DURSUNA DESTEK VERDİ


Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Lokantacılar ve Kebapçılar Odasında basın açıklaması yapan oda başkanı Yiğit, Esnaf kefalet kooperatifinin lokantacılar açısından çok önemli olduğunu , bilgi ve tecrübesiyle esnafa hizmet etmek için yola çıkan Mesut Dursun’a oda olarak destek verdiklerini ve yanında yer aldıklarını belirterek, “Yıllardır kooperatifte çeşitli görevlerde bulunan ve çekirdekten yetişen başkan adayı Mesut Dursun’a destek veriyoruz. .Bu seçimde de bir tarafı seçmek o tarafa hizmet etmek için elimizi taşın altına koymamız gerekli idi.

Bu kararı verirken kendi başımıza hareket edemezdik. Bizde ulaşabildiğimiz kadar üyemize ulaşıp görüşlerini aldık. Ardından da yöneticilerimizle istişarelerde bulunduk ve tecrübesi olan esnafımıza fayda sağlayan Mesut Dursuna destek verme kararı aldık. Tedbirlerin başladığı ilk günden itibaren salgın sürecinde gerekse de öncesinde maddi sıkıntılar yaşayan esnafın ilk kapısını çaldığı yer her zaman Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olmuştur. Tedbirlerin başladığı ilk günden bu yana etkin bir şekilde çalışarak esnafımıza maddi destek sağlamak üzere çalışan kooperatif yöneticilerimize ve personeline çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir yıldır devam eden salgın nedeniyle esnafın sıkıntı yaşadığını da vurgulayan Yiğit, bu süreçte lokantacı esnafının da mağduriyet yaşadığını dile getirerek , 1 Mart itibariyle kısıtlamaların esnetileceğini ve esnafın eski günlere kavuşmak için o tatlı telaşın yeniden başlayacağını kaydetti.

AdminAdmin