Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Umut Meraş: Tüm halkımızda
Türkiye, EURO 2020'deki ikici maçında Galler'e 2-0 mağlup oldu. Karşılaşm
EKONOMİ DÜNYA EĞİTİM KÜL
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, TRT'tenin Türkiye-Ga
Milli Takım guruptan çıkma
EURO 2020 Avrupa Şampiyonası'nda A Milli Futbol Takımı Galler ile karşıla
EĞİTİM KÜLTÜR SANAT SPOR
Fed, faiz kararını açıkladı. ABD Merkez Bankası, Federal Açık Piyasa Kom
Bakan Koca'dan 'yeni yaş grub
Fahrettin Koca, yarından itibaren 35 yaş üzerindeki herkesin aşı olabilece
DEMÝRKAYA’DAN BAÞKAN MUSTAFA EKEN’E ZÝYARET

DEMÝRKAYA’DAN BAÞKAN MUSTAFA EKEN’E ZÝYARET

  Bu haber 18 Haziran 2020, Persembe 02:26:57 eklenmitir.
DEMÝRKAYA’DAN BAÞKAN MUSTAFA EKEN’E ZÝYARET Ýnternet Gazeteciler Derneði Yönetim Kurulu Baþkaný Gazetemiz Genel Yayýn Koordinatörü ve Ulusal Basýn Temsilcisi Uzm. Oðuz Demirkaya, Sivas Ticaret ve Sanayi Odasý (STSO) Yönetim Kurulu Baþkaný Mustafa Eken’i ziyaret etti.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ýnternet Gazeteciler Derneði Yönetim Kurulu Baþkaný Gazetemiz Genel Yayýn Koordinatörü ve Ulusal Basýn Temsilcisi Uzm. Oðuz Demirkaya, Sivas Ticaret ve Sanayi Odasý (STSO) Yönetim Kurulu Baþkaný Mustafa Eken’i ziyaret etti.

Platformumuz ve herkesim tarafýndan sevilen Sivas’ta önemli çalýþmalarý ile göz dolduran, dikkat çeken Baþkan Eken ve çalýþma arkadaþlarý kamuoyu tarafýndan büyük takdir topluyor.

Mustafa Eken ile bir süre Sivas’ýn geleceði noktasýnda karþýlýklý görüþ alýþveriþinde bulunan Demirkaya; Eken’ýn önümüzdeki süreçte Sivas’ta güzel yatýrýmlarýn ve istihdamý arttýracak ve iþ barýþýný saðlayacak önemli çalýþmalarda bulunduklarýnýn müjdesini verdi. 

Kutuplaþmanýn, karþýlýklý didiþmenin Sivas’a büyük zarar verdiðini ifade eden Eken "Türkiye için Deðiþim Baþlýyor” ifadeleri dikkat çekerken;  “biz þehirdeki beklenti ve talepleri iletiyoruz, her ortamda iletmeye devam edeceðiz” söylemleri çok samimi bulundu.

Sivas’ýn tanýtýmýna önem verilmesi gerektiðine vurguda yapan Eken “biz, sizlerle aylardýr uyum içerisinde þehrin çýkar ve menfaatleri doðrultusunda çalýþýyoruz. Ama belli bir kesim sanki bizim basýn ile aramýzda sorun sýkýntý varmýþ gibi bir algý oluþturmaya çalýþýyor. Bu tür basit oyunlar bizi ayrýþtýrmaz birleþtirir” ifadelerine yer verdi.

Eken konuþmasýn devamýnda “Þehri dizayn etmeye niyetlenenler unutmasýnlar Sivas sevdalýlarý, bu þehrin çýkar menfaatleri için elini deðil gövdesini taþýn altýna koymaktan çekinmemektedir. Her zaman yan yanayýz, kol kolayýz. Bizi karþý karþýya getirmeye çalýþanlar unutmasýn, herkes bu þehrin öz evladý, söz konusu Sivas’ýn çýkar ve menfaatleri ise bizler basýnýmýz ile en önde oluruz” dedi.

Demirkaya ise ziyarete; STSO Baþkan Mustafa Eken’e sizin gibi düþünmeyen hiç kimseye Cenab-ý Allah Sivas’ta ne yeni dönemde Rektörlük ne yöneticilik ne hizmetlerin devamýný nasip etmesin inþallah, Sivas aksini hak etmiyor, Sivas’ýn en çok takip edilen, somut olarak ortada olan ajanslar hariç tek Ulusal çýkýþ kapýsý bizler sonuna kadar sizin ve arkadaþlarýn, dostlarýn bizi bilen, ötekileþtirmeyen, önemseyen hiçbir ayrým gözetmeden peþinen düþmanlýk geliþtirmeyen herkesin yanýndadýr” dedi.


Görüþme sonunda; farklý bir Sanatsal yeteneðe, beceriye sahip olmasýyla dikkat çeken Oðuz Demirkaya; Baþkan Mustafa Eken’e el emeði göz nuru tamamen el iþçiliði ile kendisinin yaptýðý Bakýr Rölyef Portre çalýþmalarýný hediye etti.ETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.