Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Umut Meraş: Tüm halkımızda
Türkiye, EURO 2020'deki ikici maçında Galler'e 2-0 mağlup oldu. Karşılaşm
EKONOMİ DÜNYA EĞİTİM KÜL
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, TRT'tenin Türkiye-Ga
Milli Takım guruptan çıkma
EURO 2020 Avrupa Şampiyonası'nda A Milli Futbol Takımı Galler ile karşıla
EĞİTİM KÜLTÜR SANAT SPOR
Fed, faiz kararını açıkladı. ABD Merkez Bankası, Federal Açık Piyasa Kom
Bakan Koca'dan 'yeni yaş grub
Fahrettin Koca, yarından itibaren 35 yaş üzerindeki herkesin aşı olabilece
BUNU DA GÖRDÜK!

BUNU DA GÖRDÜK!

  Bu haber 24 MAYIS 2020, Pazar 01:53:59 eklenmitir.
BUNU DA GÖRDÜK! Geçtiðimiz dört yýlda eþ dost akraba kadrolaþmasýnda “PÝK” yapan ALÝM YILDIZ ve ekibi, geri kalan eþ dost ve akrabalarý da gelecek yýllarda almak için yoðun REKTÖRLÜK kulisi yapýyorlar. Kenar mahallelere kadar mesajlar ortada dolaþýp destek istenirken, sanki rektörlük seçimi deðil de mahalle muhtarý seçimi kabilinden sýð uðraþý ibretle takip ediliyor.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sivas Postasýnýn haberine göre, ÜNÝVERSÝTE rektörlük için gün sayarken, köy kültürü ve klan mantýðý çerçevesindeki sýð algýlar hayretle izleniyor.Bir anket için kenar mahallelere bile vatsap ile ulaþýlýp sanki “CÝHAD” edermiþ gibi destek talepleri bu da olmaz dedirten cinsten.

ÜNÝVERSÝTELERÝN, bilimsel yetkinlik, adalet, akademik liyakat üzre þekillenip þehrin önünden gitmesi gerekirken, “ bir birini kutsayan” hamleler hangi çaðda yaþadýðýmýzý da kuþkulu hale getirmeye devam ediyor.

Sanki Belediye Baþkaný seçimi gibi kenar mahallelerden dahi destek talep edilmesi, bu yönetim, BELEDÝYE seçimlerini mi düþünüyor sorularýný akýllara getiriyor.

18 üniversiteye rektör atamasý yapýlacakken, diðer illerde olmayan bu tür garabetlerin SÝVAS´ta olmasý da üzüntü ile karþýlanýyor.

Kaynak: http://www.sivaspostasi.com.tr/haber/bunu-da-gorduk-7199.htmlETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!
Bytr
Ýftiracý
Alim ilahiyat fakültesinin yetiþtirdiði en büyük iftiracýdýr.........
mustafa
kraldan çok kralcýlar var
Rektör hocanýn etrafý öyle bir çevrilmiþki hocalar hiç bir sýkýntýsýný anlatamýyor, gruptan olmayan herkes ötekileþtirildi. Apaçýk yapýlan haksýzlýklarý bile anlatamýyorsunuz.
Mehmet
Maalesef durum bu...
Alim hocayý bilemiyorum ama diðerlerinde koltuk ve ceplerini doldurma sevdasý var. Herkes mecburiyetten makamlarýndan ve görevlerinden dolayý en pençe divan durunca kibirleri artmýþtýr. Umarým görevleri biter daha güvenilir ve iþin ehli hocalar gelirler.
Ahmet
Rektör
Alim hoca iyi bir yönetici fakat çevresindeki insanlardan kurtarmasý lazým Ünal ve Hakan kesinlikle bunlardan kurtulmasý gerek yeniden de rektör olarak görmek isterim..
Suç ve ceza
Korkunun ecele faydasý yok
Bunlarý tek býrlýkte tutan sey ne býlýyormusunuz koltuklarý ve rantlarý býrakýn vatan mýllet sakaraya soylemlerýný bunlarý ne 28 þubat sürecinde gördük nede 15 temmuz darbe giriþiminde gördük Bunlar sadece 15 temmuzu çok iyi kullandýlar ve Ankara sýyasetýn de Mahir Ünal beyin iyi nýyetýný kullanmalarý olmustur.Þimdi ise ne ile anýlýyorlar bakalým rant para makam mevki sevgisi ne býlým ne kultur ne saðlýk baþarýsý hýc býrý


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.