Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Umut Meraş: Tüm halkımızda
Türkiye, EURO 2020'deki ikici maçında Galler'e 2-0 mağlup oldu. Karşılaşm
EKONOMİ DÜNYA EĞİTİM KÜL
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, TRT'tenin Türkiye-Ga
Milli Takım guruptan çıkma
EURO 2020 Avrupa Şampiyonası'nda A Milli Futbol Takımı Galler ile karşıla
EĞİTİM KÜLTÜR SANAT SPOR
Fed, faiz kararını açıkladı. ABD Merkez Bankası, Federal Açık Piyasa Kom
Bakan Koca'dan 'yeni yaş grub
Fahrettin Koca, yarından itibaren 35 yaş üzerindeki herkesin aşı olabilece
CUMHURÝYET ÜNÝVERSÝTESÝ HABERLERÝ ARTIK DAHA GENÝÞ KÝTLELERE ULAÞMAKTADIR….

CUMHURÝYET ÜNÝVERSÝTESÝ HABERLERÝ ARTIK DAHA GENÝÞ KÝTLELERE ULAÞMAKTADIR….

  Bu haber 19 MAYIS 2020, SALI 22:56:57 eklenmitir.
CUMHURÝYET ÜNÝVERSÝTESÝ HABERLERÝ ARTIK DAHA GENÝÞ KÝTLELERE ULAÞMAKTADIR…. Gazetemiz Genel Yayýn Koordinatörü Uzm. Oðuz DEMÝRKAYA’nýn Sivas ve Ülke gündeminde büyük beðeni toplayan, yanký yaratan “DAHA FAZLA ÞEHRE, ÝNSANA VE ÜNÝVERSÝTEYE KIYMAYIN!” baþlýklý yazýsý Hard Copy (Basýlý) olarak 19 Mayýs 2020 bugünkü Sivas Memleket Gazetesinde yayýnlanmýþtýr.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

 

Gazetemiz Genel Yayýn Koordinatörü Uzm. Oðuz DEMÝRKAYA’nýn Sivas ve Ülke gündeminde büyük beðeni  toplayan, yanký yaratan DAHA FAZLA ÞEHRE, ÝNSANA VE ÜNÝVERSÝTEYE KIYMAYIN!” baþlýklý yazýsý Hard Copy (Basýlý) olarak 19 Mayýs 2020 bugünkü Sivas Memleket Gazetesinde yayýnlanmýþtýr.

Gazetemiz Genel Yayýn Koordinatörü Uzm. Oðuz DEMÝRKAYA’nýn bu vb. yazýlarý,  gazetemiz üniversite haberlerinin önümüzdeki süreçte daha geniþ kitlelere ulaþabilmesi, ülke genelinde yaþayan tüm Sivaslýlara, bürokrasiye ulaþtýrmak, Sivasta olandan bitenden kamuoyunun daha ayrýntýlý haberdar olabilmesi adýna büyük ve kapsamlý bir çalýþma baþlatýlmýþtýr.ETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!
SCU HABER
UZAKTAN EÐÝTÝM REZALETÝ
Bir süredir gazetenizde çýkan CÜ haberlerinin hepsi doðru, eksiði var fazlasý yok ne yazýk ki.. Pandemi sürecinde uzaktan eðitimde neler olduðuna da lütfen dikkat çekin, kamuoyu bunlarý bilmeli.. Uzaktan eðitim panelleri yapýldý, TEAM diye programlar yüklendi ama hocalarýn çooook büyük bir kýsmý asla ders falan yapmadý buralarda, hatta haftalýk not bile yüklemeyle uðraþmadýlar.Bu durumu kontrol etmenin imkaný ve alt yapýsý da kurulmadý zaten kimse bunu kontrol derdinde deðil.. Öðrenciler sosyal medyadan sýnavlarla ilgili itirazda bulundu ama uzaktan eðitim adý altýnda bomboþ geçen dönemle ilgili sessiz çýðlýklarýný kimse duymadý.Geleceðin hemþirelerini eðiten fakültede bile bu süreçte eðitim yapýlmadý, mezun olan gençler bilgisiz ve yeteneksiz bir meslek hayatnda bizlerden birilerine yaptýklarý yanlýþ iðne vb ile insan hayatlarý kararacak. Rektör yanýndaki sözde çok bilmiþ kafa kopararak cihad yaptýklarýný idda eden ekibi ile pandemi sürecini öðrencilere daha zor hale getirdi. Ayrýca hocalara çatýr çatýr ek ders felan aldý ders yapan emek veren de aldý, memleketine dönüp iþ güç yapmayan ders yapmayan not yüüklemeyen de aldý para hak mý bu adalet mi. Öðrenciler maðdur yönetim cebinde paralarla mutlu hak mý adalet mi?? Ayrýca yakýnda çýkacak yeni bir öðretim elemaný ve üyesi alým ilaný da gider ayak dost ahbap yandaþý doldurmak için türlü katakulle ve hilelerle alt yapýsý hazýrlanýyor. Norm dýþý kadrolar mý dersin boþ bölümler yerine yeterince hocasý olan bölümlere kendi adamlarý için ilanlar mý dersin.. rezilliðin her türlüsü var maþallahhh.. Yakýnda bununla ilgili de bir mail yazacaðým size... Bunlarý haber yapmanýz ve gündeme getirmeniz bu sivasýn geleceði için þart..


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.