Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

Umut Meraş: Tüm halkımızda
Türkiye, EURO 2020'deki ikici maçında Galler'e 2-0 mağlup oldu. Karşılaşm
EKONOMİ DÜNYA EĞİTİM KÜL
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, TRT'tenin Türkiye-Ga
Milli Takım guruptan çıkma
EURO 2020 Avrupa Şampiyonası'nda A Milli Futbol Takımı Galler ile karşıla
EĞİTİM KÜLTÜR SANAT SPOR
Fed, faiz kararını açıkladı. ABD Merkez Bankası, Federal Açık Piyasa Kom
Bakan Koca'dan 'yeni yaş grub
Fahrettin Koca, yarından itibaren 35 yaş üzerindeki herkesin aşı olabilece
REKTÖRÜN 4 YILDIR FAALÝYETE GEÇÝREMEDÝÐÝ HASTANEYE BELEDÝYE BAÞKANI BÝLGÝN EL ATTI !

REKTÖRÜN 4 YILDIR FAALÝYETE GEÇÝREMEDÝÐÝ HASTANEYE BELEDÝYE BAÞKANI BÝLGÝN EL ATTI !

  Bu haber 16 Nisan 2020, Persembe 01:43:11 eklenmitir.
REKTÖRÜN 4 YILDIR FAALÝYETE GEÇÝREMEDÝÐÝ HASTANEYE BELEDÝYE BAÞKANI BÝLGÝN EL ATTI ! Sivas Cumhuriyet Üniversitesi kampüsü içerisine bulunan ve 2016 yýlýnda temeli atýlan Sivas´ýn saðlýk alanýndaki en önemli ihtiyaçlarýndan olan kadýn doðum ve çocuk hastanesi Rektör Prof.Dr. Alým Yýldýz tarafýndan tamamlanýp vatandaþýn hizmetine bir türlü sunulamadý.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

2016 yýlýnda temeli atýlan ve geçen yýl Ramazan Bayramý öncesi açýlacaðý duyurulan Cumhuriyet Üniversitesi Araþtýrma ve Uygulama Hastanesi bünyesinde faaliyet gösterecek olan Kadýn Doðum ve Çocuk Hastanesi Rektör Prof.Dr. Alim Yýldýz yönetimi tarafýndan bir türlü hizmete açýlamadý.

Önceki dönem Rektörü Prof.Dr. Faruk Kocacýk döneminde temeli atýlan hastane þimdiki Rektör Prof.Dr. Alim Yýldýz tarafýndan tamamlanamayan hastaneye Sivas Belediye Baþkaný Av. Hilmi Bilgin el attý.

Sivas siyasetinde önemli bir marka deðeri bulunan Sivas  Belediye Baþkaný Av. Hilmi Bilgin gazetemize bir açýklama yaparak; Cumhuriyet Üniversitesi Kadýn Doðum ve Çocuk Hastanesi’nde ihtiyaç olan tefriþat çalýþmalarýný Sivas Belediyesi üstlendiðini açýkladý. 


Bilgin yaptýðý açýklamada; “Ortak akýl ve istiþare ile belirlenen ihtiyaçlarý gideren Sivas Belediyesi son olarak saðlýk alanýnda örnek bir çalýþma gerçekleþtiriyor. Belediye bu manada Cumhuriyet Üniversitesi Kadýn Doðum ve Çocuk Hastanesi’nde ihtiyaç duyulan tefriþat çalýþmalarýný üstlendi” diyerek  “Ülkemizin geçtiði bu zorlu süreçte saðlýk altyapýsýnýn güçlendirilmesi amacýyla Cumhuriyet Üniversitesi Kadýn Doðum ve Çocuk Hastanemizin bir an önce hizmete girmesi için elimizden gelen desteði veriyoruz. Bu doðrultuda belediyemizden talep edilen hastanemizin bir an önce hemþerilerimizin kullanýmýna sunulmasý için bizden talep edilen tefriþat çalýþmalarýný tamamlamanýn mutluluðunu yaþýyoruz. Göreve geldiðimiz günden beri dile getirdiðimiz “Ýnsaný Yaþat Ki Devlet Yaþasýn” anlayýþýyla eðitimden, saðlýða, ibadethanelerden, kültürel faaliyetlere spordan belediyeciliðe her alanda hemþerilerimizin bize ihtiyaç duyduðu her konuda destek olmaya devam edeceðiz.” dedi.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (SCÜ)  kampüsü içerisinde 33 bin metrekare alana inþa edilen Kadýn Doðum ve Çocuk Hastanesi toplam 52 milyon 115 Bin TL bütçe ile yapýldý. Kadýn Doðum ve Çocuk Hastanesi müþtemilatýnda 96 adet tek kiþilik oda, 48 adet çift kiþilik oda, 18 adet özel oda, 18 kiþilik tek anne odasý, kadýn doðum acil servisi, kadýn doðum poliklinikleri, pediatri poliklinikleri, çocuk cerrahisi poliklinikleri, doðumhane, doðumhane yoðun bakým üniteleri, pediatri yenidoðan yoðun bakým ünitesi, pediatri çocuk yoðun bakým ünitesi, ameliyathaneler, eðitim üniteleri ile 2 adet yemekhane bulunmakta.ETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!
papa
ÜNAL KILIÇ
ünal efendi kýzýný hoca yaptýnmý? Þu benim yanýmda söz verdiðin gövenlik görevlisinin kýzýnýda hoca yaptýnmý? Sohbetlerde seni izlerken adam sandým ama bi halt deðilmisin ayrýca söylüyeyim akademik olarak yetersizsiniz... Bununla ilgili gerekli yazýyý yayýnlýyacaðým ... Görev sonrasý sen nereye kaçýyorsun herkes yerini ayarlýyor aman geç kalma...
Süleyman KILIÇ
Beceriksizler
Rektör (vasýfsýz) ve çok deðersiz ekibi (karaktersiz) hangi iþi düzgün yaptý ki zaten...


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.