Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
YIL 2018 EYLÜL AYI YER SİVAS M
Sivas Merkez Kümbet Mahallesi Fatih Caddesindeki elektrik kablolarının yolda ve
Sivas'ta ırmağa giren öğretmen
Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde balık tutmak için ırmağa giren öğretmen boğuldu.
İttifakta aday çatlağı: AKP’li
AKP MKYK'da bazı üyeler Devlet Bahçeli’nin Adana ve Mersin’de partisinin adaylar
Neden ayakkabı firmaları iflas
Hotiç, Yeşil Kundura hemen arkasından Beta... Ayakkabıcılık sektörünün bu üç büy
CHP’li Oğuz Kaan Salıcı’dan ‘i
CHP Parti Örgütü ve Örgüt Yönetiminden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan
ŞEVVAL SAM KONSERİ TTUKLATTI

ŞEVVAL SAM KONSERİ TTUKLATTI

  Bu haber 24 KASIM 2011, Persembe 09:22:17 eklenmistir.
ŞEVVAL SAM KONSERİ TTUKLATTI İzmir'deki operasyon kapsamında iki müdürün tutuklanma nedeninin 'Şevval Sam konseri için ihale açılmaması' ve bir tanıtım filminin bedelinin yüksekliği olduğu anlaşıldı.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İzmir'deki operasyon kapsamında iki müdürün tutuklanma nedeninin 'Şevval Sam konseri için ihale açılmaması' ve bir tanıtım filminin bedelinin yüksekliği olduğu anlaşıldı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne yapılan ilk operasyonda serbest bırakılan İZENERJİ Genel Müdürü Ali Sabuktay, Kültür Müdürü Abdulhalim Cumhur Yazıcı ve prodüksiyon şirketi sahibi Sedat Sakur, ikinci operasyon dalgasında sorgularının ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Bilirkişi raporuna göre şubat ayındaki Şevval Sam konseri için ihale açılmaması ve İZBAN'ın (İzmir Banliyö Raylı Sistemi) tanıtım filmi için verilen 862 bin TL'lik bedelin yüksekliği nedeniyle kamunun zarara uğratılması tutuklanma gerekçesi oldu.
Maliye Bakanlığı Muhasebat Başkontrolörü Adil Bayram'ın hazırladığı raporda, Şevval Sam'ın menejerine ait Polka Organizasyon şirketinin özel bir hakka sahip olmadığı, hizmetin açık ihale ve pazarlık usulüne göre yapılmadığı satırları yer aldı.

KAÇ TANE ŞEVVAL SAM VAR?

Sanıkların avukatı Ercan Demir, konser için sanatçının sürekli çalıştığı menajerinin şirketiyle anlaşıldığını belirterek, 'Belediye Şevval Sam için nasıl ihale açabilir. Birkaç tane Şevval Sam mı var? Menajerin şirketi ile anlaşma yapıldı. 85 bin TL ödendi' dedi. Bilirkişinin İZBAN tanıtım filminin benzeri için 5 ayrı firmadan teklif aldığı ve ortalama rakamın 400 bin TL civarında olacağını belirterek raporda belediyenin filmi 862 bin TL'ye yaptırdığına dikkat çekildi.

İşi aksatandan hesap sorarım

OPERASYON haberini alır almaz Paris'teki temaslarını yarıda keserek kente dönen Başkan Aziz Kocaoğlu dün sabah ESHOT Genel Müdürlüğü'ne giderek kurum çalışanlarına moral verdi. Operasyonun ardından toplu ulaşım hizmeti veren Büyükşehir Belediyesi kuruluşlarının iş yavaşlatacağı şeklindeki söylemlere itibar edilmemesini isteyen Başkan Kocaoğlu, 'Değil hizmet aksatmak tam tersine daha çok çalışacağız. İzmir Büyükşehir Belediyesi örnek bir belediyedir. Gözaltına alınan arkadaşlarımızın en kısa sürede özgürlüklerine kavuşacağına inanıyorum' dedi.

 

 

Bir firma düşünün; şirketinizin profesyonel anlamda her türlü gereksinimde yanınızda olsun...'Lojistik Kurye' hizmetleri ile, her türlü iletinizi; taahhüt edilen zamanda, yerine ulaştırsın...Yetmesin; üretiminizin, hizmetinizin; aynı dağıtım ağı ile, ulaşacağı yerlere, eksiksiz ve yine taahhüt edilen zamanda ulaşmasını sağlasın...Yine yetmesin, her türlü web tasarımınızı; en son tekniklerle; tüm dünya ile paylaşsın, yeni doğacak ekranınıza siz bile şaşırın...Yetmesin, her türlü araç kiralama ve benzeri ihtiyaçlarınızda; yine oldukça profesyonel bir mantık ve süreç çerçevesinde, bu ihtiyacınızı da eksiksiz yerine getirsin...Böyle komplike bir şirket, olsa olsa; genç ve girişimci işadamı Yaşar Karakelle'nin yönetim kurulu başkanlığını yaptığı YKK HAN GRUP olabilir...www.ykkhangrup.com ETÄ°KETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SOZ SIZDE!


Adiniz :
Baslik :
Yorumunuz :
 
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.