Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
SİVAS VALİLİĞİNDEN ÜNİVERSİTEY
Cumhuriyet Üniversitesi kampüsü içerisinde üniversite Vakfı okullarına bağlı faa
CHP'li Kesici: "Türkiye’nin dü
CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici, CNNTÜRK televizyonunda katıldığı program
FETÖ'ye yapılan operasyonda 2
Sivas merkezli 17 ildeki operasyon kapsamında adliyeye sevk edilen 5 şüpheliden
C.Ü.MEZUNU DİPLOMALI HURDACINI
ürkiye’de gerçek işsiz sayısı 6 milyon 611. İyi bir gelecek hayali kuran yaklaşı
FETÖ'nün TSK yapılanmasına yön
Sivas merkezli 17 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ
ASIL DİKTA BUDUR

ASIL DİKTA BUDUR

  Bu haber 10 KASIM 2011, Persembe 09:18:06 eklenmistir.
ASIL DİKTA BUDUR CHP Milletvekili Kamer Genç, "Deniz Feneri Davası" üzerine TBMM'de konuşma yaparken, AKP Milletvekili ve İdare Amiri Salim Uslu'nun müdahalesine maruz kaldı. Uslu, CHP'li Kamer Genç'i kürsüden itirek indirdi. Bunun üzerine Genç, AKP'li Uslu'ya tepki gösterdi. Konuşmayı canlı yayımlayan Meclis TV ise yayını kesti.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP Milletvekili Kamer Genç, "Deniz Feneri Davası" üzerine TBMM'de konuşma yaparken, AKP Milletvekili ve İdare Amiri Salim Uslu'nun müdahalesine maruz kaldı. Uslu, CHP'li Kamer Genç'i kürsüden itirek indirdi. Bunun üzerine Genç, AKP'li Uslu'ya tepki gösterdi. Konuşmayı canlı yayımlayan Meclis TV ise yayını kesti.

Kamer Genç'in kürsüden itilerek indirilmesi üzerine, müdahaleye CHP'li vekiller tepki gösterdi. Twitter'dan olan biteni anlatan milletvekilleri "Meclis karıştı" bilgisini verdi. Bu arada, CHP'li milletvekilleri, Salim Uslu'nun kınınması ve özür dilemesi için Divan Katipliği'ne başvurdu. Bu başvuruyu değerlendiren Divan, oylama yaptı. Oylamada, Salim Uslu'nun kınanması isteği reddedildi.

BDP'Lİ KAPLAN'DAN TEPKİ

Öte yandan, oturumun başlaması üzerine, BDP Milletvekili Hasip Kaplan, Kamer Genç'e şiddet uygulayan AKP'li Salim Uslu'yu kınadı. Kaplan, "Şidete hepimiz tanık olduk. Gözlerimizin önünde gerçekleşti. Adı Adalet olan bir partiye bunlar yakışmıyor" dei. Kaplan'ın sözleri de sansüre uğradı. TBMM TV, Kaplan'ın sözlerini yarıda kesti.

CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç ise yeniden söz almak istedi. Divan, Genç'in isteğine olumlu yanıt vermedi. CHP'lilerin itirazları yükselince, oturuma yeniden ara verildi.

TARHAN: ÇOĞUNLUK DİKTASIDIR BU!

Oturumun üçüncü kez başlaması üzerine bu kez CHP Grup Başkanvekili Emine Ülker Tarhan söz aldı. Tarhan, "Salim Uslu'nun kınanmaması çoğunluk diktasının dayatılmasıdır. Böyle giderse, bu Meclis'te çalışmak imkansız hale gelir" dedi.

Tarhan'dan sonra söz alan CHP'li Akif Hamzaçebi de Salim Uslu'nun kınanmasını istedi. Hamzaçebi, "İç tüzük bunu gerektirir" ifadesini kullandı. Kamer Genç'in fiili saldırıya uğradığını belirten Hamzaçebi, "İç tüzük çok açık. 160. madde bunu net bir şekilde ortaya koymuş" dedi.

Haberimiz yayına hazırlandığı sırada, TBMM'deki tartışmalar sürüyordu.
 

 

 

Bir firma düşünün; şirketinizin profesyonel anlamda her türlü gereksinimde yanınızda olsun...'Lojistik Kurye' hizmetleri ile, her türlü iletinizi; taahhüt edilen zamanda, yerine ulaştırsın...Yetmesin; üretiminizin, hizmetinizin; aynı dağıtım ağı ile, ulaşacağı yerlere, eksiksiz ve yine taahhüt edilen zamanda ulaşmasını sağlasın...Yine yetmesin, her türlü web tasarımınızı; en son tekniklerle; tüm dünya ile paylaşsın, yeni doğacak ekranınıza siz bile şaşırın...Yetmesin, her türlü araç kiralama ve benzeri ihtiyaçlarınızda; yine oldukça profesyonel bir mantık ve süreç çerçevesinde, bu ihtiyacınızı da eksiksiz yerine getirsin...Böyle komplike bir şirket, olsa olsa; genç ve girişimci işadamı Yaşar Karakelle'nin yönetim kurulu başkanlığını yaptığı YKK HAN GRUP olabilir...www.ykkhangrup.comETÄ°KETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SOZ SIZDE!


Adiniz :
Baslik :
Yorumunuz :
 
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.