Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
Meral Akşener: Cumhurbaşkanl
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Halk TV canlı yayınında gündeme
Kuzey Irak'tan acı haber... 1
Irak’ın kuzeyinde Pençe Yıldırım Operasyonu kapsamında Tepe Üs Bölgesi
Davutoğlu’ndan dikkat çeke
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Sivas ziyaretinin ikinci gün
Alevileri hedef alan öğretme
Ankara'nın Mamak ilçesinde bir okulda meydana gelen ve basına da intikal eden
En çok değer kaybeden para b
TL, Arjantin Peso'sunu geride bıraktı; dolar karşısında en çok değer kayb
BU FIRSAT KAÇMAZ

BU FIRSAT KAÇMAZ

  Bu haber 04 Ekim 2011, SALI 18:23:39 eklenmitir.
BU FIRSAT KAÇMAZ Ýstanbul Anadolu yakasýnýn en deðerli akaryakýt istasyonlarýndan biri olmaya aday arazi, günde binlerce aracýn dahil olduðu trafiðin merkezinde yer alýyor. Pendik ViaPort Alýþveriþ Merkezi’nin hemen bitiþiðindeki, TEM’e paralel arsa, Sabiha Gökçen Havalimaný’na ise sadece 5 dakika mesafede. Pendik’in hýzla geliþen ve uluslararasý yatýrýmlara ev sahipliði yapan bu bölgesindeki yoðun araç trafiði, arsa ihalesini daha cazip hale getiriyor.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ýstanbul Anadolu yakasýnýn en deðerli akaryakýt istasyonlarýndan biri olmaya aday arazi, günde binlerce aracýn dahil olduðu trafiðin merkezinde yer alýyor. Pendik ViaPort Alýþveriþ Merkezi’nin hemen bitiþiðindeki, TEM’e paralel arsa, Sabiha Gökçen Havalimaný’na ise sadece 5 dakika mesafede. Pendik’in hýzla geliþen ve uluslararasý yatýrýmlara ev sahipliði yapan bu bölgesindeki yoðun araç trafiði, arsa ihalesini daha cazip hale getiriyor.

Pendik Belediyesi’ne ait arazi imar planýnda akaryakýt ve LPG satýþ, servis ve bakým istasyonu olarak kayýtlý. Arsanýn ihalesi, “Batý Mah. 23 Nisan Caddesi No: 11 PENDÝK/ÝSTANBUL” adresindeki Pendik Belediye binasýnýn 5. katýndaki Encümen Odasýnda, Belediye Encümenince 2886 sayýlý Devlet Ýhale Kanunu’nun 36. maddesi uyarýnca “Kapalý Teklif Usulü” artýrma suretiyle yapýlacak. Þartname bedelinin 250(Ýkiyüzelli)TL olup, Pendik Belediyesi Emlak ve Ýstimlak Müdürlüðü’nden temin edilebiliyor.

Parsel alaný 3368 m2 olan Pendik Kurtköy’deki akaryakýt istasyonu arsasý 12.000.000 (on iki milyon TL) muhammen bedeli ile ihaleye açýlacak. Ýhale 12 Ekim 2011 Çarþamba günü, saat 14.30’da gerçekleþtirilecek. Gerekli bilgiler Pendik Belediyesinin 0216 585 11 00 2353-2354 ve 1274 dâhili numaralý telefonlarýndan öðrenilebilir.


 

 

Bir firma düþünün; þirketinizin profesyonel anlamda her türlü gereksinimde yanýnýzda olsun...'Lojistik Kurye' hizmetleri ile, her türlü iletinizi; taahhüt edilen zamanda, yerine ulaþtýrsýn...Yetmesin; üretiminizin, hizmetinizin; ayný daðýtým aðý ile, ulaþacaðý yerlere, eksiksiz ve yine taahhüt edilen zamanda ulaþmasýný saðlasýn...Yine yetmesin, her türlü web tasarýmýnýzý; en son tekniklerle; tüm dünya ile paylaþsýn, yeni doðacak ekranýnýza siz bile þaþýrýn...Yetmesin, her türlü araç kiralama ve benzeri ihtiyaçlarýnýzda; yine oldukça profesyonel bir mantýk ve süreç çerçevesinde, bu ihtiyacýnýzý da eksiksiz yerine getirsin...Böyle komplike bir þirket, olsa olsa; genç ve giriþimci iþadamý Yaþar Karakelle'nin yönetim kurulu baþkanlýðýný yaptýðý YKK HAN GRUP olabilir...www.ykkhangrup.com

 ETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.