Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
Şişli’de Ahmet Ünal yeniden ba
AHMET ÜNAL GÜVEN TAZELEDİ ! Ünal, sorumluluğumuz her geçen gün biraz daha artıy
Kriz vatandaşa böyle yansıdı:
İpsos'un araştırmasına göre, halk ekonominin gidişatını sorunlu görüyor, indirim
Bülent Arınç’tan bomba etkisi
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç, gündeme bomba gibi d
İstanbul Tabip Odası'ndan kork
Koronavirüsle ilgili olarak kamuoyunu bilgilendirmek, alınması gereken önlemlerl
Merkez Bankası'nın rezervleri
Merkez Bankası'nın net rezervi, Türkiye'nin yılsonuna kadar ödenmesi gereken dış
İŞİN SIRRI FACEBOOK'TA

İŞİN SIRRI FACEBOOK'TA

  Bu haber 29 Eylul 2011, Persembe 23:33:01 eklenmiştir.
İŞİN SIRRI FACEBOOK\'TA Smirnoff, Arjantin yolcusunu Facebook sayfasına yanıt bırakanlar arasından seçiyor...

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

 

Smirnoff, Arjantin yolcusunu Facebook sayfasına yanıt bırakanlar arasından seçiyor
“Buenos Aires’teki gecede İstanbul’u temsil edecek kişi neden sen olmalısın?”
En iyi yanıtı ver, Buenos Aires biletini kazan!


Smirnoff, dünyanın dört bir yanında farklı şehirlerin gece hayatı kültürlerini birbirleriyle paylaştıracağı Nightlife Exchange Project kapsamında İstanbul ve Buenos Aires’i eşleştirdi.

Bu yıl 12 Kasım’da dünya çapındaki 50 şehirde eş zamanlı olarak gerçekleşecek olan proje kapsamında Smirnoff, Facebook uygulaması aracılığıyla “Buenos Aires’teki gecede İstanbul’u temsil edecek kişi neden sen olmalısın?” sorusuna en iyi yanıtı veren kişiyi bir arkadaşıyla birlikte Buenos Aires’e götürecek. Ayrıca uygulama üzerinde en iyi yanıtı verenler arasından 150 kişi de İstanbul’da düzenlenecek olan çok özel partiye davetiye kazanacak.

Buenos Aires ve İstanbul’daki partilere katılabilecek kişileri ise Smirnoff Nightlife Exchange Project’in Proje Temsilcileri fotoğraf sanatçısı Yağmur Kızılok, blog yazarı Hazal Yılmaz ve Proje Danışmanı gazeteci Savaş Özbey seçecek.


Dünyanın bir numaralı votkası Smirnoff, bu yıl 50 ülkeden 50 şehrin katılımıyla gerçekleşecek olan Smirnoff Nightlife Exchange Project kapsamında eşleşen İstanbul ve Buenos Aires’e yönelik heyecan verici projelerini duyurmaya başladı. Aynı gün içinde, en benzersiz ve ilginç gece hayatı deneyimlerini birbiriyle paylaşacak olan İstanbul ve Buenos Airesliler, önce Smirnoff’un Facebook uygulaması üzerinden dans, moda, müzik ve mekan gibi alanlarda kendi şehirlerini farklı kılan gece yaşamı eğlencelerine dair önerileri Facebook üzerinde paylaşacak. Sonra bu öneriler arasında öne çıkanlar bir araya getirilerek iki şehir arasında değiş tokuş edilecek. Böylece İstanbullular, Buenos Aires’in çılgın gece hayatını binlerce kilometre uzağa gitmeden, Buenos Aires’liler de okyanusları aşmaya gerek kalmadan İstanbul’un enerjik gece hayatını kendi şehirlerinde tatma şansına sahip olacaklar.


Smirnoff’un Facebook sayfasına gir, Buenos Aires’e bir arkadaşınla gitme şansı yakala

Bu arada Facebook uygulamasındaki “Buenos Aires’teki gecede İstanbul’u temsil edecek kişi neden sen olmalısın?” sorusuna en iyi yanıtı veren bir kişi, bir arkadaşıyla birlikte Buenos Aires’te gerçekleşecek partiye ve en iyi yanıtı verenler arasında 150 kişi de İstanbul’daki partiye giriş davetiyesi kazanacak.
Buenos Aires’te düzenlenen partinin kapılarını aralamak için şu adımları izleyerek www.facebook.com/SMIRNOFFTURKEY adresindeki Facebook uygulamasında verilen formu doldurmak ve “Buenos Aires’teki gecede İstanbul’u temsil edecek kişi neden sen olmalısın?” sorusuna cevap vermek gerekiyor:
Nightlife Exchange uygulamasını yükle
Uygulama üzerindeki “Hemen Katıl” bölümünden “Bilet Kazanmak için tıkla” butonuna tıkla
Açılan sayfadaki “Katıl” alanındaki “Hemen Katıl” butonuna tıkla
Ve açılan formdaki soruyu yanıtla ve bilgileri doldur.

Arjantinlilere eğlence nasıl olur, göster!

En esaslı eğlencenin İstanbul'da olduğunu göstermek ve İstanbul gece hayatının en orijinal ve en ilginç renklerini Arjantinlilere de yaşatmak için, Facebook Smirnoff Türkiye sayfasında Nightlife Exchange uygulaması üzerindeki "Önerilerini Yollamak için Tıkla" butonuna tıklayıp, açılan sayfada müzik, mekan, dans, yiyecek, içecek ve diğer alanlarda öneriler paylaşmak yeterli.

Buenos Aires biletini Yağmur Kızılok, Hazal Yılmaz ve Savaş Özbey kesecek!

Buenos Aires’e gidecek kişiyi ise Smirnoff Nightlife Exchange Project’in Proje Temsilcileri fotoğraf sanatçısı Yağmur Kızılok, blog yazarı Hazal Yılmaz ve Proje Danışmanı gazeteci Savaş Özbey Facebook’tan gönderilen yanıtlar arasından bizzat seçecek. Bu yıl tüm dünyadan 10 milyon kişinin katılması hedeflenen Smirnoff Nightlife Exchange Project’in bir parçası olmak ve dahası Buenos Aires ve İstanbul’daki partilere katılma şansı yakalamak için tek yapılması gereken www.facebook.com/SMIRNOFFTURKEY adresini ziyaret edip “Buenos Aires’teki gecede İstanbul’u temsil edecek kişi neden sen olmalısın?” sorusuna en ikna edici yanıtı vermek.

 

 

 

BOĞAÇ YÜZGÜL / EGEMEN GAZETESİ

 

 

Bir firma düşünün; şirketinizin profesyonel anlamda her türlü gereksinimde yanınızda olsun...'Lojistik Kurye' hizmetleri ile, her türlü iletinizi; taahhüt edilen zamanda, yerine ulaştırsın...Yetmesin; üretiminizin, hizmetinizin; aynı dağıtım ağı ile, ulaşacağı yerlere, eksiksiz ve yine taahhüt edilen zamanda ulaşmasını sağlasın...Yine yetmesin, her türlü web tasarımınızı; en son tekniklerle; tüm dünya ile paylaşsın, yeni doğacak ekranınıza siz bile şaşırın...Yetmesin, her türlü araç kiralama ve benzeri ihtiyaçlarınızda; yine oldukça profesyonel bir mantık ve süreç çerçevesinde, bu ihtiyacınızı da eksiksiz yerine getirsin...Böyle komplike bir şirket, olsa olsa; genç ve girişimci işadamı Yaşar Karakelle'nin yönetim kurulu başkanlığını yaptığı YKK HAN GRUP olabilir...www.ykkhangrup.com

 ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.