Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
Meral Akşener: Cumhurbaşkanl
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Halk TV canlı yayınında gündeme
Kuzey Irak'tan acı haber... 1
Irak’ın kuzeyinde Pençe Yıldırım Operasyonu kapsamında Tepe Üs Bölgesi
Davutoğlu’ndan dikkat çeke
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Sivas ziyaretinin ikinci gün
Alevileri hedef alan öğretme
Ankara'nın Mamak ilçesinde bir okulda meydana gelen ve basına da intikal eden
En çok değer kaybeden para b
TL, Arjantin Peso'sunu geride bıraktı; dolar karşısında en çok değer kayb
TOKÝ ÝHALELERÝ BELLÝ OLDU

TOKÝ ÝHALELERÝ BELLÝ OLDU

  Bu haber 23 Subat 2011, Carsamba 00:06:27 eklenmitir.
TOKÝ ÝHALELERÝ BELLÝ OLDU Toplu Konut Ýdaresi (TOKÝ) Baþkanlýðý tarafýndan, daha önce duyurusu yapýlarak ihaleye çýkarýlan, ''Batman, Erzurum, Afyonkarahisar Ve Adýyaman'a konut, okul, altyapý ve sosyal donatý yapýmý için açýlan ihaleleri kazanan firmalar belli oldu.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Toplu Konut Ýdaresi (TOKÝ) Baþkanlýðý tarafýndan, daha önce duyurusu yapýlarak ihaleye çýkarýlan, ''Batman, Erzurum, Afyonkarahisar Ve Adýyaman'a konut, okul, altyapý ve sosyal donatý yapýmý için açýlan ihaleleri kazanan firmalar belli oldu.

Buna göre Batman Merkez Tilmerç'e tünel kalýp sistemiyle yapýlacak 672 adet konut, konvansiyonel kalýp sistemi ile 1 adet 24 derslikli ilköðretim okulu, 1 adet cami, 1 adet ticaret merkezi ile adaiçi, genel altyapý ve çevre düzenlemesi inþaatý ihalesi toplam 40 milyon 428 bin 823 lira bedelle sonuçlandý.

Açýk ihale usulü ile 5 Ocak 2009 tarihinde yapýlan ihale için toplam 5 firma teklif vermiþ, komisyon bu tekliflerin tümünü geçerli saymýþtý.

-AFYONKARAHÝSAR-

Afyonkarahisar Dinar'a 1 adet 24 derslikli lise, 200 kiþilik öðrenci pansiyonu, altyapý ve çevre düzenlemesi inþaatý iþleri için açýlan ihaleyi, 4 milyon 927 bin lira bedelle ''Tuna Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Þirketi'' kazandý.

Konvansiyonel kalýp sistemiyle yapýlacak betonarme karkas 1 adet 24 derslikli lise, 1 adet 200 kiþilik öðrenci pansiyonu ile altyapý ve çevre düzenlemesi ihalesinde iþin bitiþ tarihi 16 Mart 2011 olarak belirlendi.

19 Ocak 2009 tarihinde açýk ihale usulü ile yapýlan ihale için toplam 9 firma teklif vermiþ, komisyon bu tekliflerin 8 adedini geçerli saymýþtý.

-ERZURUM-

Erzurum Ilýca Eski Mahalle'ye 320 adet konut ile altyapý ve çevre düzenlemesi iþi ihalesi 18 milyon 625 bin lira bedelle sonuçlandý.

Bitiþ tarihi 14 Haziran 2012 olarak belirlenen iþin ihalesini söz konusu bedelle, ''Ensa Yapý ve Ýnþaat Turizm Nakliyat Gýda Sanayi A.Þ'' kazandý.

Ýhale için 4 firma teklif verirken, komisyon bu tekliflerin 2 adedini geçerli saydý.

Söz konusu ihale ile tünel kalýp sistemiyle 320 adet konut ile altyapý ve çevre düzenlemesi gerçekleþtirilecek.

-ADIYAMAN-

Öte yandan Adýyaman Merkeze tünel kalýp sistemiyle 700 adet konut, konvansiyonel kalýp sistemiyle 1'er adet 24 derslikli ilköðretim okulu, sosyal tesis, ticaret merkezi, cami ile altyapý ve çevre düzenlemesi ihalesi de sonuçlandý.

Bitiþ tarihi 27 Mayýs 2012 olarak belirlenen iþin ihalesini toplam 27 milyon 840 bin lira bedelle, ''Erkut Ýnþaat Yapý Endüstri Sanayi ve Ticaret A.Þ.'' kazandý.

Toplam 10 firmanýn teklif verdiði ve bu tekliflerdin 9 adedinin geçerli sayýldýðý ihale 4 Ekim 2010 tarihinde açýk ihale usulü ile yapýlmýþtý.

 

 

 

 

 

 

BOÐAÇ YÜZGÜL/TÜRK HABERLER

 

 ETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.