Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
406 Not Acceptable

406

Not Acceptable

This request is not acceptable

Erdoğan 'milli dayanışma' kamp
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğ
Sendika açıkladı! İşte korona
KESK’e bağlı Büro Emekçileri Sendikası (BES), kamu kurumlarında tespit edilen ko
Türkiye'de koranavirüsten haya
Türkiye'de koronavirüs nedeniyle can kaybı 168'e, vaka sayısı 10 bin 827'ye yüks
Motorine zam, benzine indirim
Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası'ndan (EPGİS), bu gece yar
Erdoğan, Bilim Kurulu ile görü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, corona virüsü ile ilgili değerlendirmelerin
ÖYLE KAFANIZI GÖRE NASIL UNVAN DAĞITIRSINIZ?

ÖYLE KAFANIZI GÖRE NASIL UNVAN DAĞITIRSINIZ?

  Bu haber 01 Mart 2018, Persembe 13:18:14 eklenmiştir.
ÖYLE KAFANIZI GÖRE NASIL UNVAN DAĞITIRSINIZ? Cumhuriyet Üniversitesi her geçen gün yeni bir skandal olay ile gündeme gelmeye devam ediyor.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cumhuriyet Üniversitesinde skandal olaylarının ardı arkası kesilmezken üniversite bugün yeni bir olay ile Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığında gündeme geldi.

Yoğun istek üzere daha net görüntü yayınlamamız istenmiştir...

Üniversitesinin türlü olumsuzluk ile gündeme gelmeye devam ediyor. Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde mahkeme kararları uygulanmadığı, yargı kararlarını etkisizleştirmek yolunu giden, uygulamayan Sivas Cumhuriyet Üniversitesi yönetimi hakkında suç duyurusunda bulunulduğu biliniyor.

Somut verilere dayanan, Hak-Hukuk tanımamazlığı, ihtirasları, nemelâzımcılığı ile bugünlerde Üniversite personelinin ve Sivas halkının dilinden düşmeyen, eleştirilen Rektör Alim Yıldız yönetimindeki Sivas Cumhuriyet Üniversitesi mahkeme kararlarını uygulamayarak çalışanlarına uyguladığı mobbingi, yaşattığı mağduriyetlere, ötekileştirme ve itibarsızlaştırma girişimlerini, sürgünler, yandaş kayırmacılığı, özellikle mahkeme kararlarına yansıdığı üzere yandaş, başarı gösteremeyen, liyakatsiz bazı kişilerin Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesinde hukuksuz yöneticilik yaptırıldığı ve bu konu hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunulması ile gündemin ilk sırasında yer almaktadır.

Tüm yaşanan bu v.b. konuların önümüzdeki günlerde ulusal basına ve TV’lere yansıyacağı konu edileceği edinilen bilgiler arasında.

Cumhuriyet Üniversitesinde hak, hukuk, adaletin rafa kaldırıldığı somut veriler ile ortada olduğu görülürken, üniversite personeli, kamuoyu 2019 yılının gelmesini iple çekiyor.

Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Kültür Daire Başkanlığı Şube Müdürü Yunus Yüksek'in bundan 5-6 ay öncesine kadar bulaşıkçılık yapmakta olan ilkokul mezunu, dışarıdan liseyi bitirmeye çalışan taşeron statüsünde çalışan Nuray Kartal isimli bayanı ani bir kararla önce merkezi kafeterya da kasiyer çalıştırıldığı sonrasında yaklaşık 1 ay öncede yine merkezi kafeteryada yer alan ve birimlerin hesap işlerinin yürütüldüğü memurlar odasında masa başı bir göreve verildiğini edinilen bilgiler arasında.

Memurlar odasında yıllardır görev yapan ve bu işi bilen kadrolu memur bayan sırf kendileri gibi bir dünya görüşüne sahip olmadığı için başka bir birime temizlik görevlisi olarak verildiği, ötekileştirildiği, itibarsızlaştırılarak yerine 5 ay öncesine kadar sosyal tesislerde bulaşıkçılık yapan Nuray Kartal isimli bayan getirildi.

Nuray Kartal’ın bu hukuksuz hızlı yükselişinde şube müdürü Yunus Yüksek’in katkısını olduğu öne sürülürken, dün yaşanan enteresan bir gelişme ile bu iddia somutlaşmış oldu.

Daire Başkanı vekili olan Muhlis Öztürk’ün de onun bunun itmesiyle, desteklemesi ile hizmetli kadrosundan yükseldiği bilinirken, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığın yaşanan bu ve benzer olayların hiçte garip olmadığı, yandaş, liyakatsız kadroların, daha paspasları bile kurumayanların görev başında olduğu, dile getiriliyor.

Üniversite yönetimi tarafından memurlar odasının girişine Nuray Kartal adına "BÜRO MEMURU Nuray KARTAL" şeklinde tabela yaptırıldığı ve astırıldığı görüntülendi.

Ulusal basına ve kamuoyuna yansıyan ve büyük tepki toplayan Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesindeki “Ağaç katliamı” sonrası açıklama yapan üniversite yönetimi haberinin olmadığını iddia ederken, bu skandala nasıl bir savunma yapacağı merak konusu. Yaşanan skandalı gazetemize ihbar yolu ile ileten kişi; “Nuray Kartal hâlihazırda hala taşeron işçi statüsündedir ve resmi olarak kadroya henüz geçmemiştir. Resmi olarak kadroya geçse bile statüsü işçi statüsüdür, memur değildir. Aynı odada yine taşeron işçisi olarak çalışan Ali Şentürk adlı çalışanın tabelasında ŞİRKET İŞÇİSİ yazmaktayken Nuray Kartal’ın isim tabelasında nasıl BÜRO MEMURU yazar? İlkokul mezunu birinin büro memuru olamayacağı konusuna hiç girmiyorum bile, ancak Yunus Yüksek adlı bu işgüzar şube müdürü böyle bir tabela yaptırtma pervasızlığını göstermiş. Burası bir kamu dairesi, öyle kafasına göre unvan dağıtmak ve tabela bastırmak bir şube müdürünün ne yetkisine nede haddine” ifadelerine yer vermiştir.ETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!
Allah için
Kul hakkını muhafaza için
hiç bunlar evet ben diğer personelin hakkına girdim, bir kişiye kıyak yaptım ama suçüstü yakalandım, yaptığımdan utanıyorum ve pişmanım. bu niyetle bu koltuğu haketmiyorum o yüzden görevden ayrılıyorum diyecek yürek ve medeniyet var mı? tabiki yok. yani illa elaleme tüm sivasa tüm Türkiyeye reklam olacaksın öyle gideceksin.pekala, Allah için kul hakkını muhafaza için haydi BİSMİLLAH
Neyi bekliyorsunuz Tabelacilar?
Susun ve gidin
Fetöcülerin bir yetenegide islami insanlik icin degil kendi menfaatleri icin yasiyor olmalaridir.mesela bir fetöcü kendi zihniyetinin kalkinmasi icin yeri gelir Kuran in ayetlerini rafa kaldirir, yeri gelir Hadis-i Serifleri görmezden gelir, Islam ahlakina uymayan isler yapmaktan cekinmezler. Besmelesiz oturmazlar kalkmazlar ama kin ve nefretleri vicdanlarindan fazladir, adaletsizlik bunlarin yönetim bicimidir.Namaza giderler camii avlusunda adam kayirma hesaplari yaparlar. Peygamber efendimizin adını salavatsiz söylemezler ama bir saat adaletle hükmetmek bir sene ibadet etmekten hayırlıdir Hadis-i Serifini bilmezler. Ama bilmezlerki karsilarinda peygamberine layik samimi bir ümmet var. Ve bu ümmet haksizliklar karsisinda susan dilsiz seytandir diyen efendilerinin bu öğüdünü asla yerde koymayacak. Tabelacı torpilciler bu hafta icinde Allaha tövbe, Peygamber efendimize özür, Islama hürmet, kendi şahsınıza saygi geregi kendinize yol vermeniz bekleniyor. Hata yapmak hile yapmaktan onurlu bir eylemdir. Siz acikca hile yaptiniz. Susarakmi gidersiniz yoksa rezil rusva olarakmi gorelim. Bu isin pesi birakilmaz haberiniz ola
ADEMOGLU
HERSEY GERCEK
Mehmet denilen yagci saglik kulturun bir onceki donem gelirine bak bide simdiki donem gelirine bak sonra sus otur sivassporun macini izle.
Mnvc
.
Mehmet kardesim.isler yoluna bindi diyosun. Ulan yalakaliktada bi siniriniz olsun. Ogrenci evi satildi. Cok amacli vakfa verildi. Yeni yemekhane kapatildi.sosyal tesisler misafirhaneye misafir oldu.bizimcafe satiliyor. Elde kaldi bir merkezi birde personel yemekhane.bumu islerin yoluna girmesi? Dairenin elinde birim kalmadi.gerci sende haklisin hic birim kalmazsa yunus bey daha iyi yonetir:))Ve sen bu adamlara disiplinli caliskan diyorsun ya. Sen bence bu adamlarin bi yakinisin yada padiaahin soytarisi gibi bir karaktersin.ozellikle regaip efendi icin disiplinli ve caliskan demen herkesi guldurecek.okuyan herkes heryeriyle gulecek:) bu ada cesur mehmet soyadinida yaz calistigin yetide yaz.biz korkahiz sen cesursun herkes seni tanisin o zaman yigidim
Biz iftiraci degiliz
SEN YALAKASIN
Mehmet adli şahis biz iftiraci olsak yargiya gidecegimizi soyleneyiz. Iftiraci adam yargidan kacar. Ayrica sen cok cesursun madem soyadinida yazda bilelim hangi mehmetsin?
Arkadaşlar duyuyoruz okuyoruz
Nasıl hak ediyorlarsa öyle muamele görmeliler
Birileri makam mevki iktidar sahibi diye el pençe divan esas duruşta mı duracağız. Yazılanlar baştan sona doğru üniversite çok gergin insanların eli, elimiz kaşınıyor ateş beyinimizden fıskırıyor devlet yetkilileri buna bir dur demesi gerekirken gerginliği düşürmesi gerekirken niye izliyor? Anlamıyorum!
mehmet
iftiracılar

bana öyle geliyo ki bu yorumların hepsi aynı elden çıkmış ne çabuk insan harcıyorsunuz maşallah! tabela olayını bilemem ama haberde ismi geçen iki adamla da amanında çalışma imkanı buldum ikisi de müthiş çalışkan ve disiplinlidir. eskiden olan bitenden haberiniz yok muydu dönen dolapların bini bir paraydı işler düzene bindi çalışmayanlar koltuğa kurulmuş küf tutmuşlar temizlendi tabi hoşunuza gitmez çarkınıza çomak sokulmuş oldu. yunus bey belki yanlış karar vermiştir olaya vakıf değilim fakat bu onun yıllardır yaptığı hizmetleri azmini bir çırpıda asla silemez. yazık size işinize gelmeyenolaylarda hemen çamur atın o kadar dürüstseniz adınızla yorum yapsaydınız. sizler ancak çalışana taş atarsınız yüzünüzü de saklarsınız.


BUNLARINKİ FETÖ TAKTİĞİ
SAVCILIK YOLU BAŞLAR
bu nuray kartal a jet hızıyla yapılan görev yeri ve ünvan kıyağı yargıya taşınacak arkadaşlar rahat olun.bu bayana yapılan kıyak geriye kalan şirket işçilerinin hepsini aptal yerine koymaktır. kıyakçılar bunu kim haber yaptı aceba diye düşünsün dursun haber yapanlar yargıya taşıyacaklar bu olayı kıyakçılara duyurulur.devlet dairelerinde din iman edebiyatıyla yayılmak, Allahın adaletinden söz edip Firavunun adaletini uygulamak, dinsiz adama devlet işi verilmez mantığını taşıyıp devlet işinde liyakatı değil kendi gibi olanları sahiplenmek bir fetö yöntemidir. fetö taktiklerini uygulayanlarla fetö mücadelesi yapılmaz. savcılık bu kıyakçıların ne yapmak istediklerini elbet ortaya çıkaracaktır. bekleyeceğiz göreceğiz.bu tabelanın altından çok şeyler fışkıracak gibi görünüyor
Hasan kırmızı
Ünv gnl sekrterinden cevap bekleniyor
Üniversiteyi kafasına göre yönetmeye devammi hoca.Görevde yükselme sınavı açılacakmi diye talep edilince memura ihtiyaç yok temizlik elemanı eksik diyordun madem temizlik elemanina ihtiyaç var temizlik elemanı olarak işe alınan bazı larını neden masa başı Memur olarak çalıştırıyorsunuz.memura ihtiyaç yoksa karar ver ağa senin kurumunda eksik olan personel hangisi memuru eksik temizlik personelimi Eksik(torpilli elemana her zaman memurluk hazirmi diyorsun Yoksa)
Orasi ciftlik degil efendiler
M
Yuzlerce kisinin calistigi bir dairede bir şube müdürü olarak kimseye caktirmadan fatihin fedaisi gibi dolasan regaip efendiyle kafa kafaya vereceksin ve hadi su nuray kartali memur yapalim diyceksin, cünkü cok hanim kiz, dini bütün, selamunaleyküm demeden oturmuyor kalkmiyor tam bizden biri diye dusuneceksin. Zaten en buyuk marifetin her kagidin altina SUBE MÜDÜRÜ YUNUS YÜKSEK yazarak tatmin olmak ve saga sola tabela yerlestirmek.ama unuttugunuz birsey var.calistiginiz daire bir ciftlik degil.sen ciftligin sahibi degil regaip efendi kahya degil.altta bi yorum yapmistim.3 kurusa 5 köfte yok, o tabelayi eline verirler haberin olsun diye. Sadece 1 gun sonra verdilermi? Verdiler.simdi yorumu gelistiriyorum. Kendi kararinizlami gidersiniz yoksa yargi yoluylami? Haydi bakalim. Allah dogrularla beraberdir, egrilerin yolu kisadir!
Bu bir suc
S
Görevde yetkiyi kötüye kullanma ve keyfi davranma suçu islenmistir ve Sivas Cumhuriyet Başsavciliginin olayla ilgili sorusturma baslatmasi durumu hasıl olmustur. Bu basit bir bugün tabela tak yarin geri sök durumu degildir. Sorumlunun yürütmekte oldugu görevinden azlini istemesi yada amirlerinin ilgili hakkinda geregini yapmasi isabetli olacaktir
Karar anı!!
Karar anı!
Sayin yunus yüksek bulundugunuz görevden azlinizimi isteyeceksiniz yoksa gorevi kotuye kullanmaktanmi yargilanacaksiniz? Hakkinizda hayirli olani kisa sürede tercih etmenizi dilerim!
Gorevi kötüye kullanma suçu!!
!!!!
Bu olayda ciddi anlamda ve somut bir sekilde gorevi kötüye kullanma suçu işlenmistir ve Türk Ceza Kanunu nda bu suçun cezai yaptirimi vardir. Sayin yunus bey bu durumu size hatirlatmakta fayda goruyorum. Özür dileyip geregini yapmaniz sizin icin en hayirli davranis olacaktir!! Fedainiz gibi hareket eden regaip beyede olayin ciddiyetini hatirlatmanizda yine fayda var
Bosver
Fhk
Vallaha sube müdürü yunus yüksek bey bu hareketinizle ya hakkaten siz bu isi bilmiyorsunuz yada biliyorsunuz kimseyi sallamiyorsunuz masaallah!! 23 nisan cocugu otursa o koltuga boyle bir hata yapmaz yahu. Her iki ihtimalde felaket. Nuray hanimi hangi ozelliklerinden dolayi memurlukla sereflendirdiniz? Memurluk unvani vermek sizin insiyatifinizdemi? Tebrik ediyorum sizi biravooo
Allah için
!
Madem size bir buro memuru lazimdi koysaydiniz sartlarinizi, yapsaydiniz siinavinizi mulakatinizi hakeden her kimse o olsaydi. Allah icin isin dogrusu bu.bu durumda ne siz hak yemis olurdunuz nede kimse size laf ederdi.milletin gözüne sokar gibi inadina yapar gibi bile bile kayirmacilik yaparsaniz bu ne kulun nede Allahin hosuna gider. Netekim Allahta ayaginiza dolastirmis yaptiginiz cambazligi
SUÇLU KİM?
TABELACILAR MI? EGEMEN GAZETESİMİ?
adamlar üniversitenin en işlek binasının en işlek koridoruna saçmasapan bir ünvan tabelası takıyor ve bu olayın gizli kalmasını bekliyor?? sağda solda bu haberi yapan suçluyu arıyor. yav merkezi kafeteryanın kantin katındaki koridor sizin evinizin banyosu filan değil orası milletin ayak altı:)) bu çaresizliktir. ve bu akıl şube mdürü ne yazık!!!!!bu arada sayın müdür iftiraya uğradığını düşünüyorsanız yargıya gidin bence sağda solda haberi kim yaptı aceba diye kendiniz bitirmeyin. bakalım yargıya giderseniz yargı ne diyecek bizde görelim :)
DÜN TABELACI TABELAYI TAKTI
BUGÜN TABELACI TABELAYI KALDIRDI
madem doğru bir iş yaptınız neden apartopar kaldırdınız tabelayı? demekki yanlış iş yaptınız. hemde bilerek. hemde Allahtan korkmadan.hemde göstere göstere. yazıklar olsun bu tabelada ve bunu yapmaktaki niyette emeği geçenlere. 1 gün bile yaptığınızı yalnışınızı savunmaya devam ederseniz altında yine siz kalırsınız sayın efendiler. bu arada sayın rektör alim bey, sayın genel sekreter hakan bey bu yunus adlı müdürün bu hareketi sizin arkanızdan saman altından su yürütmektir bu tabela olayındaki niyeti sorgulayın amaç size zarar vermek bile olabilir derim
Isimsiz
Bedavadan unvan
Ne yani şimdi formaliteden başımı kapatıp namaz kilarsam memur olacakmiyim iyiymiş valla kısa yoldan karakterini hiçe sayarak yükselmenin yolu ....
Hüsne
??
Şakamı bu??
Komedi
.
Muhlis öztürk kumandanim husamettin. Yunus yuksek şaban, regaip efendide ramazan.girgir şamata yonetiyolar saglik kulturu iste.evlere senlik :)
TABELACI YUNUS
TABELACI YUNUS
Elindeki birimler bir bir satiliyor, 30 yillik gida mühendisini kizaga cekmis yerine koydugu yagmur hanim ankaraya tayin aldirmakla mesgul surekli izinli ise geldigi yok.binlerce ogrencinin ve personelin yedigi yemekleri siradan bir personel sözde denetliyor. Regaip denen ne is yaptigini kimsenin çözemedigi şahıs kimin namaz kilip kilmadigini arastirmakla mesgul.ama muhlis efendiyle yunus efendi nelerle ugrasmakta.Siz ne yapiyorsunuz yav??
Onceki dönem mhp li yunus
Simdiki dönem ak partili yunus
Valla 3 kurusa 5 köfte olmaz yunus efendi. O tabelayi senin eline verirler haberin olsun
Merkezi kafeteryami
Tavaf yerimi
Merkezi kafeteryaya giden haci oluyor.Bu nuray hoppidik bi kizdi,simdi elinde Kuran la dolastigini soyluyorlar guluyorum
bir dost
sen ne yaptın Yunus
YUNUS YÜKSEK bu işler öyle kolay olmuyor üstad, senin boyunu çok aşan işler. o koltuğu dolduramamışsın belli. bu hatan senin kariyerin için çok kötü olmuş.
Alim Hoca SKS'ye bir göz at
muhlis, yunus, regaip
muhlis östürk ün, yunus yüksek in, regaip mutluayın pençesine düşmüş sağlık kültür daire. Allahını seven bu adamların liyakatlarını bi denetlesin yaa. yada bu yorumu okuyan ama bu isimleri tanımayanlara sesleniyorum. bu adamları mutlaka bulun tanıyın, üniversitenin içler acısı halini bir görün. yazıktır günahtır sayın Alim hocam. siz güzel şeyler söylüyorsunuz, gayretler gösteriyorsunuz, çok iyi hoşta alt birimlerdeki adamalrınız sizin kuyunuzu kazmakta bu hareketlerle bilesiniz.
KİM BU YUNUS YÜKSEK?
NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR?
NURAY KARTAL adlı bayanın tahsili, yeteneği nedir bilmem ama öğrendiğime göre halen taşeron işçidir. kadro işlemi henüz tamamlanmamışken, bu bayanın taşeron sözleşmesindeki statüsü temizlik işçisi iken, masabaşına veriyorsun, yetmiyor kafana göre BÜRO MEMURU diye ünvan bağışlıyorsun ve isim tabelası yaptırıyorsun. bu hareketinlede zaten hedefte olan sayın Rektörün başını ağrıtacaksın. kraldan çok kralcı kesilen YUNUS YÜKSEK adlı müdür sen ne yapmaya çalışıyorsun? bunu bir izah ette bilelim.??
Yazıklar olsun
Allah soracak alim efendi
Arkadaşlar şu bir gerçek adamlar Alevi personel istemiyorlar gücünün yettiği alevi olan şirket işçisini çıkarıyor eğer kadroluysa sürüyor bunu sayın valimiz cumhurbaşkanımız nasıl görmüyor duymuyor anlamıyorum ya adliyedeki işten çıkarılan dava dosyalarına baksalar herşey ortaya çıkacak hepsinin Alevi olması tesadüf mü sizce yazıklar olsun diyorum o koltuk gidecek sonra nolacak acaba nerde kendine bir minderlik yer bulacak alim yıldız ve asıl rektör hakan yekbaş 😀😀😀
Yunus ile Regaip
nato adalet,nato vicdan
sayın sks daire başkan vekili ve sayın şube müdürü eğer bu haber doğruysaki doğru olduğu resimle belgelenmiş, ve sizde de birazcık yürek varsa o tabelayı indirmez ve konu ulusal basına yansıdığında yaptığınız bu usulsüz uygulamayı erkekçe savunursunuz. ama çevirdiğiniz dümenler ulusal basına konu olduğunda ödünüz kopacak ve o tabelayı emir eriniz regaip efendiye söktürteceksiniz. siz bu kadarsınız işte. sizde ne adalet, nede bilgi var. sizin bilginiz ve cesaretiniz o makamları kesinlikle haketmiyor. Allahtan korkmadan ve kuldan utanmadan sağda solda adaletten, vicdandan bahseden ŞUBE MÜDÜRÜ Yunus Bey 5 ay içinde bulaşık işleri yapan bir bayandan bir büro memuru yaratmakmıdır senin adaletin? yakında layık olduğun görevlere ineceksin inşAllah. bu konu ulusal basına ve yargıya intikal edecektir. sorumluluğu olan herkesin bilgisine. hadi bakalım HAYROLA
Hasan kırmızı
Bu da bi şeymi?
Üniversite mezunu Yrd hizmetli ler görevde yükselme sınavı beklerken ortaokul mezunu Şirket elamanının odasını masasını temizlemeye devam ediyor(temizlik görevlisi şirketi temizlik şirketi)Merak ediyorum acaba 4d ye geçtikten sonra yine torpilli olan lar masabaşina devammı.Yayınlanan KHK da belirtildiği gıbı taserondan 4d ye geçen personel kadroya geçmeden ki yaptığı son söz kesmeyi kapsayan işlerde çalıştırılabilir diyor bakalım eğer khk ya aykırı uygulama olursa mahkeme Yolu gözüküyor
Daha neler
İcraat çokkk
15 yıl boyunca 5 daire başkanı Sekreterliği yapan büro işçisi n.s yide bu Muhlis efendi Yemekhane ye temizliğe gönderdi bugünlerde elbet geçer ama bu kadar ah bu kadar beddua bu kadar kul hakkını nasıl verirler son nefeslerinde bilemiyorum

Emek
Burada diğer şirket işçisine haksızlık olmuş diger bayani tanimam bilmem ama tabela hatali şu bir gerçek üniversitede gerçekten çalışan şirket işçisi kendini bile savunamiyor lutfen bunada bir cozum bulunsun horlanan asagilanan onlar bazı kadrolu arkadaşlar sabahları kacta mesaiye başlıyor hepsi değil ama bazilari bence hak etmişse emeği ile gelmişse şirket iscisininde hakkı olmali kartli sistemde kacta basildigi kontrol olmali fakulteler
Adsız
Komik
Daha neler gorecez bu üniversite de şaşıracak neler kaldı başka bilmiyorum. Böyle rezil bi kurum görmedim kafana göre takıl bakalım elbet dolar görev süreniz. Sanki yeterlilik sınavı açmışlar da büro memuru yapmışlar utanmadan da yazıyorlar. Orda üniversite mezunu selvi isimli bayana ortayı temizlettiriyor o şube müdürü denen yunus bunu alevi diye mi yaptırıyor orasını bilemiyorum okulu da dereceyle bitirmiştir selvi hanım
nurten dağlar
teşekkür
öncelikle çok cok tesekkur ederim bu konuya degindiğiniz için.evet C.Ü. bu gibi olaylar cok fazla özellikle farkli bir siyasi görüsünüz var ise surgun ötekileştirme vs. gibi şeylere maruz kalmaniz kaçınılmaz.dediğiniz gibi daha once o mevkide çalisan kadrolu bir bayan nasil olurda temizlik görevine getirilir ve yerine gelen bayanin birden hesap kitap işleri ile ugrasacak bir goreve getirilmesi manidardir.


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.