Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
Sivas’ta Zehirlenme Şüphesi
Sivas'ta 488 kişi zehirlenme şüphesi ile hastaneye akın etti.
VEREN: “ŞUANDA ÜNİVERSİTELERDE
Beyaz TV'de dün Özel olarak yayınlanan “15 Temmuz Destanı” adlı programa konuk o
Sivas'ta 15 Temmuz Demokrasi v
Sivas'ta "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" kapsamında yapılan anma prog
Şehitlerimiz Sivas'ta Dualarla
Vali Davut Gül, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinli
BU GÖRÜNTÜ SİVAS’A, ÜNİVERSİTE
Akademik, idari ve işçi yaklaşık 5 bin çalışanı olan Sivas Cumhuriyet Üniversite
MÜNASEBETSİZİN BİRİ DAĞA TAŞA YAZIYOR

MÜNASEBETSİZİN BİRİ DAĞA TAŞA YAZIYOR

  Bu haber 12 Nisan 2017, Carsamba 21:33:55 eklenmistir.
MÜNASEBETSİZİN BİRİ DAĞA TAŞA YAZIYOR Bazı Vandalların Cumhuriyet Üniversitesi kampüsünün yakınında yer alan halk otobüsü güzergâhı üzerinde bulunan 800 yıllık tarihi Eğri Köprüye yazı ile zarar verdiği ortaya çıktı.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Romeo ölmeli  Romeo Ölmeli!

Dağa taşa yaz  da aşkını

Tarihi taşa yazma be kardeşim!

Anlarız belki o zaman seni

Fakat o da ne

Bu yazı başka

"Fetöcü Rektör istemiyoruz’"

Hemen üstüne bir boya

Hem de yağlısından…

Lâkin

Doğruysa haber

Ne kadar sıvarsan sıva

Güneşe hayretmez balçık!

 

Not: Konuyla ilgili devletin yetki birimleri tarafından soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

 

Yazı silindikten sonraETÄ°KETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SOZ SIZDE!
Zulüm
Zulümle yönetim
Üniversite üniversite olalı böyle zulüm görmedi insanları ayrıştırmak nedir yahu iç savaşı uzakta aramayın Cumhuriyet üniversitesine gelmeniz yeterli olacaktır yazı çok manidar dağa taşa yazılacak kadar cesaretli duruma gelindiyse gerçeklik payını düşünmek lazım önce zulume hayır diyelim sonra size evet diyelim sayın cumhurbaskanim
Huzur İstiyoruz
Güvenli yarınlar istiyoruz

İnsanların ötekileştirilmediği, insan hak ve özgürlüklerin yaşandığı, hukukun üstün olduğu, laik demokrat ve herkesin özgür olduğu, eşit vatandaşlık temelinde herkesin kardeşçe yaşayabildiği bir Üniversite temenni ediyor arzuluyorum, eleştirenlerin, muhaliflerin düşman ve öcü olarak görülmediği, bir üniversite. Çünkü hepimiz “ülkemizi üniversitemizi Sivas'i seviyoruz”


Yalan
Doğru
Üniversitede, insanlar, sistematik bir kıyımdan geçiriliyor. Daire başkanlarından başlandı, istemedikleri sekreterler, sonra hastanedeki müdürler, hemşireler memurlar servis sekreterleri, güvenlikçiler kendilerinden olmayan, ne kadar gariban sahipsiz insan varsa kıyımdan geçiriliyor itibarsızlaştırılıp bir köşe atılıyor yazıklar olsun sana rektör memleket adına utanıyorum sizden birde Sivaslı Rektör atandı geldi diye seviniliyordu bundan önce bir Sivaslı daha vardı o da aynıydı. Demek ki Sivasa Sivaslı Rektör uygun düşmüyor. Bu rektör ne kadar akrabası varsa sağda solda işi gücü olmayan çaycısı çorbacısı herkesi doldurmuş üniversiteye yardımcılarınında ne kadar akrabası varsa yapmışlar sekreter iş aş makam mevki vermişler devletin asli kadrosunda bulunan kişileri de sürgünlere tabii tutmuşlar emekliliklerini istemişler kendi kadrolarını oluşturmak oturtturmak için sıkboğaz edip kaçırmaya çalışıyorlar. Bunları bu Rektörü göreve getirilenler bunu görmüyormu? Çalışanın bu çilesi ne zaman son bulacak? Bunlara ne zaman bir dur denecek? Ne 3ü ne 5i canım bu böyle başladı böyle devam eder. Bunlara birileri şöyle böyle yap diyor bunlarda yapıyordur ne fetösü canım aldılar göstermelik birkaç kişiyi gerisi duruyor kimse kimseyi kandırıp sulandırmasın al birini vur ötekine....
Ne bekliyordunuz?
Besle kargayı oysun gözünü
Besledin besledin şişti kargalar şimdi halkın canına düştüler üniversitede ne yasa dinleyen var ne de hukuk var.Müslümanım inaçlıyım diyenler 5 vakit namaz kilanlar inbsanları kırıp geçiriyor oy istemeye gelince de herkes atıp tutuyor kime güvenipte nereye oy vereceğiz? Bunları görüp duydukça midem bulanıyor Hayırmı diyeceğiz yoksa evetmi şaşırdım kaldım bumu kamuda yapılan temizlik ?
bende istemiyorum
ne yapacağız?
Bende köprüye yazıldığı gibi fetöcü rektör istemiyorum aynı görüşteyim.anladığım kadar eğer bu iş dağa taşa yazmaya kadar vardıysa gerçekten durum çok vahim Allah yardımcımız olsun ne durumlara kaldık Sivas adına utanç verici yazıklar olsun ata yadigarlarımız zarar gördüğü gibi milletimiz kimin eline kaldı bu durumlara seyirci kalanlar sizinde daha önce yazdığınız gibi ya korkuyor yada kendileri de aynı.
Ben Evetci
Kripto Fetöcülerden rahatsızım
Halkın dilinden üniversite düşmüyor kriptoların varlığı her tarafta konuşuluyor.Fetöcü Adanalı Ömere oy verenlerin hiç birine bu zamana kadar dokunulmadığı ve şuanda yüksek yerlerde görevlerde oldukları kahve köşelerinde çay ocaklarında konuşuyor.Hangi evet verecek arkadaş ile sohbet etsem üniversiteden yılmış ağır konuşuyor.Rektör belediyecilik yapıyor yol yapıyor kapı baca yapıyor ağaç dikiyor deniyor. Herkesin ağızında bu belediyeci rektör 100 bin ağaç dikecekmiş daha çok diker evet kaldı 3
Üniversitede mağduriyetler tavan yapmış
Personel, öğrenci ne yapsın ?
Devle,t Üniversite akademisyenin, öğrencisinin, çalışanının sıkıntılarını görüp duymuyor ise yapılacak farklı bir şey var mı? Tarihi eser olması yanlış ama üzerindeki yazı çok manidar. Canı yanan dağa da taşa da her yere yazar. Cimere, bimere de yazın. Yazıyoruz yazıyor da ne değişiyor diyeceksiniz. Çok şey değişir zaman o kadar çabuk geçiyor ki kaldı sadece 3. Bunu yazan mutlaka bir şeyler biliyordur derhal bulunmalı. Gerçi herkesin dilinde olanı devlete biliyordur.


Adiniz :
Baslik :
Yorumunuz :
 
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.