Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
Sivas’ta Zehirlenme Şüphesi
Sivas'ta 488 kişi zehirlenme şüphesi ile hastaneye akın etti.
VEREN: “ŞUANDA ÜNİVERSİTELERDE
Beyaz TV'de dün Özel olarak yayınlanan “15 Temmuz Destanı” adlı programa konuk o
Sivas'ta 15 Temmuz Demokrasi v
Sivas'ta "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" kapsamında yapılan anma prog
Şehitlerimiz Sivas'ta Dualarla
Vali Davut Gül, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinli
BU GÖRÜNTÜ SİVAS’A, ÜNİVERSİTE
Akademik, idari ve işçi yaklaşık 5 bin çalışanı olan Sivas Cumhuriyet Üniversite
ÜNİVERSİTEDE BIÇAK PARASI ÇETESİ YİNE HORTLADI ANLAŞILAN…

ÜNİVERSİTEDE BIÇAK PARASI ÇETESİ YİNE HORTLADI ANLAŞILAN…

  Bu haber 24 Mart 2017, Cuma 18:58:26 eklenmistir.
ÜNİVERSİTEDE BIÇAK PARASI ÇETESİ YİNE HORTLADI ANLAŞILAN… Yıllardır sağlık sisteminde en çok tartışılan konulardan biri. Bir diğer adıyla, hekimin hastasından aldığı yasa dışı ücret.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

2011 yılı içerisinde gazetemiz Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesi içerisinde bazı Cerrahi bölümlerde görev yapan öğretim üyelerinin bıçak parası aldıklarını gündeme taşımıştık.

Bu günlerde gazetemiz organları farklı konulara yoğunlaştığını görenler, bilenler üniversitede olan biten hiçbir konudan haberimizin olmadığı varsayarak rahat hareket ederek, at oynatmaya kalkıyor.

Hiç kimse, hiçbir oluşum, fırsat grupları sakın bu yanılgıya düşmesin bizlerin her anlamda ucan kuştan haberimiz var ve üst düzeyde olmaya da devam edecek. Kişileri mağdur eden, ötekileştiren, itibarsızlaştırmaya çalışan, onları süren korku imparatorluğu oluşturduğunu sananlar sadece avuçlarını yalarlar.

2011 yılında FETÖ/PDY’den şuanda ihraç edilmiş ve tutuklu yargılanan Prof.Dr. Ömer Cevit Hastaneden sorumlu Rektör yardımcısı değilmiydi? Ömer Cevit’in A takımı en yakın çalışma arkadaşları ekibi şuanda nerde?

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde bazı Cerrahi bölümlerde görev yapan bazı öğretim üyelerinin bıçak parası aldıkları, şahitler huzurunda istediklerini ve aldıklarını iyi biliyoruz.

Konuyla ilgili önümüzdeki günlerde İnternet Gazeteciler Derneği (İGD) tarafından kamuoyuna detaylı bilgiler verileceği bilgilerine de ulaşıldı.

Bazı zevatlar çıkmış bazı basın yayın organlarında “OBEZİTE CERRAHİSİNDE”  Cumhuriyet Üniversitesinin Türkiye’de 2. üniversite olduğunu iddia ediyor ve 1. olma yönünde çalışmalara hız verdiklerini öne sürüyorlar.

Bu zevat ile birlikte kamuoyu önümüzdeki günlerde Sivas Cumhuriyet Üniversitesi  “OBEZİTE CERRAHİSİNDE”  kaçıncı sıraya nasıl yerleşeceğini hep birlikte görecekler.

İGD’de,  Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Hastanesinin “OBEZİTE CERRAHİSİNDE”  nerde, nasıl yer aldığını, daha önceki dönemde Doğubayazıt’ta başhekim olarak görev yapmış ve bu ameliyatları şuanda Sivas’ta üniversite hastanesinde gerçekleştiren Yrd.Doç.Dr. Mustafa Atabey’in neler ile karşı karşıya olduğunu, dün neler yaşadığını, bugün ise nelerin yaşandığını, yarın ise nelerin yaşanacağını kamuoyunun bilgisine sunacaklarını duyurdular.

Bu arada üzerimize vebal kalmasın, üniversite personeli bizim aracılıyla Prof.Dr. Caner Mimaroğlu ve Prof.Dr. Sezai Elagöz'e çok çok selam söylüyorlar.ETÄ°KETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SOZ SIZDE!
Hoca
İftira
Haberlerde genel cerrahi atabey ve ömer cevitin sen milletin parasını al ye sonra haklanmak icin başkalarının hakkına gir başka polikinliklere iftira at arkadaşım hiçmi vijdanınız yok dışardan gelip sivasta hayatınızı yaşayın sonra maxlum insanların hakkına girin şu polikinlik yapıyor bu polikinlik yapıyor oturunda pisliginizi temizleyin böyle yaparak işlediginiz sucu kapatamıcaksınız
öğretim üyesi
vicdan
arkadaşlar biraz yorum yaparken vicdanlı davranın tüm sekreterlerin yeri değişti örn, anestezi çocuk cerrahisi psikyatri vs birsürü yer.Haberin içeriği dr atabey ve genel cerrahi kendilerinizi haklamak için başka birilerine suç atmayın.Herkesin çolugu çocuğu var
hocaaa
yolsuzluk yapan cezasını çeksin
kendinizi haklamak için öbür cerrahi bölümlere iftira atarak içiniz nasıl rahat ediyor bütün bölümler degiştiginden haberiniz yok galiba boş boş konuşmayı ne kadar seviyorsunuz insanlardan siz haksız yere para alın sonra kendinizi haklamak icin öübr bölümlere iftira atın sizin colunuz cocugunuz yokmu iciniz rahatsa hiç birşey demiyorum.
Niye?
Biliyoruz
Üniversite hastanesinde obezite ameliyatlarını yapan başhekim yardımcısı Mustafa Atabey ve genel cerrahideki görev yapan diğer bazı hocaların durumları sizin haberiniz sonra yüksek sesle Sivasta konuşulmaya başladınmı ortada çıktı. Hastanede bazı sekreterlerin yerlerini neden değiştiğini de bu şekilde öğrenmiş olduk. Genel cerrahinin sekreteri niye başka yere verildi? Ürolojinin sekreteri niye başka yere verildi? Hepsi biliniyor Egemende bunları biliyor niye yazılmıyor bunlar?
Temize çıkartma soruşturması
Soruşturma fasa fiso
Atabey ile ilgili açılan soruşturma sadece başkasının yaptığı ameliyatların buna yazılması ile ilgili bundan birşey çıkmaz kodlar nerde kodlar Egemen ver kodları görsünler..
Bunlar molozun ilyasın devamı
Doğru
Fetöcü Ömerin ekibi en yakınları şimdi kimin yanında? Şuan ki bazı dekanlar fetöcü ömerin sağ kolu değilmiydi diye üniversite içerisinde birbirine soranlar var. Bu doğrumu değil mi? Bilen bilir. bu obezite operasyonları ile ilgili rahatsızlık konuşuluyor bu nedenden dolayı küçük beyinliler engel koymuşlardır. Ama bilmiyorlar ki yasaklar rağbeti artırır Egemen Gazetesini güçlendirir ve doğru yolda bulunduğunun bir kanıtıdır.yarası olan gocunur Korkunun Ecele Faydası Yoktur dün nasıl moloztaş gitti ise bunlarda gidecek
Artık herkesin elinde
Sansür
Yönetim Egemeni kurum içinde engelliyor bunun mutlaka farkına varmışsınızdır. İlyasın döneminde de bu gibi girişimleri vardı o zaman mobil internet o kadar yaygın değildi. Şimdi Egemenin okunmasına nasıl engel olacaklar? Egemenin engellenmesi değil üniversite yönetimi personelinin öğrencisinin anayasal hakkı olan haber alma özgürlüğünü kısıtlıyor. internet rektörün babasının malı ya rektörlük personeline öğrencisine zulüm mobbing uygulamaya devam ediyor
Hoca
Konuyla ilgili soruşturma açıldı
Soruşturma açıldı ve bilinen malum kişiye bu görev verildi ama nasıl verildi niye verildi? Soruşturmacı malum kişi obezite ameliyatlarında tüm gerçeği biliyor yalnız konunun kapatılması talimatı kendine verilmiş. Dönen, dönmüş filimlerin tamamı soruşturmaya verilmemiş. Örneğin kodlar nerde? Yapılan hangi işlem sırasında hangi kod girildi? Devlet nasıl zarara uğratıldı soyuldu? Erol hocanın tespit ettiği veriler nerde işleme alındı mı?
hoca
yalanlar
Mustafa Atabey'in ameliyatları bir incelensin kaçında obezite teşhisi konmuş. Obezite teşhisi konmadan, gerekli izinler alınmadan hep obezite ameliyatı yapılmış. İyi incelensin, göreceksiniz! Devlet ve üniversite dolandırılıyor! Hırsızlar iş başında!
Ben şu uçana tav oldum gardaş
Onu havada yakalayıp gerkineyim
Kendine hem ninja yanındaki K.K. Çarıklılar şalvarlılar adam olduya amk senin gavat
Ömer Cevitin ekibi şunda işbasında
Bunlar isim isim herkes tarafından bilinmiyormu?
Ömer Cevitin ekibi üniversitenin içinde kol geziyor işbaşında buharlaşmadı yani burdalar. fetö ile mücadele edenler nirde? Bana EVET demek için bir sebep söyleyin. Bunları temizleyin oyum EVET olsun
Obezite fiyaskosu
Devlet yapılanları duymuyor mu görmüyor mu
Milleti zayıflatıyoruz diye kendilerini şişiriyorlar bir obezite ameliyatının maliyeti nedir? Vatandaştan Mustafa Atabey ne kadar para alıyor? Bu paranın kaçta kaçı devlete gidiyor? Devlete bu işlemin maliyeti nedir? Erol Kisli hoca bunu mutlaka iyi biliyordur
Kimlerin elden para aldığı biliyor
Tüm Sivas konuşuyor
Sivas konuşuyor kardeşim develet sokak istihbaratına önem veriyordu hani nerde? Sivas'ta herkes herkesi bilmiyor mu? kimin para almadan hastaya el vurmadığını bilmiyor mu? Üniversite Genel cerrahide ne pisliklerin döndüğünü kimse bilmiyor mu? Şimdi birde obezite için içine soktular vatandaşı ve devleti soyuyorlar yalan ise konuşun kardeşim fetöcüler yapılanmaya palazlanmaya kol gezmeye devam etmiyorlar mı söyleyin.
Öğretim üyesi
Benden de slmlar
Bende tüm Egemen Gazetesi yazım ailesine ve Prof.Dr. Erol Kıslı hocaya slmlarımı ve saygılarımı iletiyorum iyi ki varsınız yüreğiniz yeter..


Adiniz :
Baslik :
Yorumunuz :
 
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.