Sivas
Giriş Tarihi : 01-12-2022 21:23

Melih Uçmaz Mazbatasını aldı

Pazar günü yapılan İYİ Parti Sivas Merkez İlçe Başkanlığı 3. Olağan Kongresinde güven tazeleyen İYİ Parti Sivas Merkez İlçe Başkanı Melih Uçmaz mazbatasını aldı.

Melih Uçmaz Mazbatasını aldı

Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte geldiği İl Seçim Kurulunda mazbatasını alan Başkan Uçmaz ardından kısa bir açıklama yaptı.


Başkan Melih Uçmaz yaptığı açıklamada: "Hafta sonu yapılan kongremizde delegelerimizden büyük bir teveccüh gören yeni ve güçlü yönetim kurulumuz resmi olarak göreve başladı. En yakın zamanda teşkilatımızın divanını oluşturacak ve ilanını yapacağız. 

Tüm arkadaşlarımla birlikte üzerimizdeki ağır sorumluluğun farkındayız. Bu sorumluluğun gereğini yerine getirme noktasında da kararlıyız.

Bir önceki dönem yönetim kurulumuzda beraber çalıştığımız tüm arkadaşlarıma teşekkür etmekle beraber yeni yönetim kurulumuzun daha güçlü, daha cesur ve daha kararlı olduğunu da belirtmek isterim. 

Biz bu dönemde siyasetimizi; yatağa aç giren çocukların, çocuklarına yemek yapamayan anaların, çocuklarının isteğini alamadan eve gitmenin mahcubiyetini yaşayan babaların adına yapacağız.

Torpilin, adam kayırmanın, akçeli işlerin, hukuksuzluğun, adaletsizliğin yaşamdan soğuttuğu milletimiz adına sahada olacağız.

Milletimiz için milletimizle beraber!" ifadelerini kullandı.

AdminAdmin