3. Sayfa
Giriş Tarihi : 30-09-2020 14:30

KÖKSAL, ESNAFIN SORUNLARI CHP’YE ANLATTI

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal Cumhuriyet Halk Partisi il ve ilçe teşkilatını ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.

KÖKSAL, ESNAFIN SORUNLARI CHP’YE ANLATTI

 

Cumhuriyet Halk Partisi li ve ilçe teşkilatının genel kurullarının tamamlanmasının ardından partiye ziyarette bulunan Sesob Başkanı Beşir Köksal, İl Başkanı Yılmaz Coşkun, İlçe Başkanı Celal Abbas Aslan ve parti yöneticilerini ziyaret etti.

Ziyarette pandemi sürecinde yaşanan gelişmeler ve esnafın mağduriyeti hakkında da bilgi veren Sesob Başkanı Köksal, COVİD-19 sürecinde esnafın mağdur olduğunu belirterek, “Yaşanan salgından en fazla esnaflarımız etkilendi. Birçok sektörde esnaflarımız giderlerini karşılayamadığı için işyerlerini kapatmak zorunda kaldı. Halk otobüsçülerimiz, kahvehane işletmecilerimiz, servisçi esnaflarımız, kantin işletmecilerimiz ve eğlence yerleri işleten esnaflarımız çok zor durumda. Evlerine ekmek götürmekte zorlanıyor ve giderlerini karşılayamıyorlar. Esnaf teşkilatı olarak Siyasi partilerimizi ziyaret ederek, esnafımızın sorunlarını birkez daha gündeme getiriyoruz. Pandemi sürecinde mağdur olan esnaf ve sanatkarlarımıza destekler devam etmelidir. Esnaflarımızın sorunlarını dinledikleri için il ve ilçe başkanımıza teşekkür ediyor, görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunuyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Başkanı Yılmaz Coşkun ise virüs salgınında mağdur olan esnaf ve sanatkarlar için çalışma yaptıklarını dile getirerek, “ Sivas Milletvekilimiz Ulaş Karasu ile birlikte STK’ları ziyaret ettiklerini, esnaflarla sohbet ederek sorunlarını dinliyoruz. Elbette Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız sayın Beşir Köksal, herh zaman esnafın sorunlarını gündeme getiriyor. Bizlerde parti olarak bu sorunları Genel Merkezimize rapor halinde ileceğiz. Ziyaretinizden dolayı Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız sayın Beşir Köksal başkanımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu

CHP İlçe Başkanı Celal Abbas Aslan ise ziyaretinden ve nezaketinden dolayı Sseob Başkanı Köksal’a teşekkür etti.

AdminAdmin