Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayşe Ateş ile görüştü

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan suikast sonucu öldürülen eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş ile görüşme gerçekleştirdiğini duyurdu.

Gündem - 12-06-2024 04:00

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayşe Ateş ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'da öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş'i Beştepe'de kabul etti.

Görüşmenin başladığını AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik duyurdu.

Görüşmenin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Ateş, "Sayın Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan, beni ve kızlarımı makamında kabul etti. Büyük bir nezaketle ağırladığı ve yaklaşık bir buçuk saat boyunca süren görüşmeye Sayın Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ve Cumhurbaşkanı’mızın Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan da eşlik etti. Sayın Cumhurbaşkanı’mız beni ve kızlarımı tek tek dinledi. Kızlarıma hediye verdi. Şahsına sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanı’mızla gerçekleştirdiğimiz görüşme hakkında bilgi almak için arayan bütün basın mensuplarına kısa bir özet geçeceğim: Bugüne dek Sayın Cumhurbaşkanı’mızın sessizliğinden güç alarak tehdit ve iftiraları ile bize hayatı zindan eden, çocuklarımın aldığı nefesi burnundan getiren, suçu ve suçluyu öven her kim varsa dün ne söylediğine bakarak yarın ne konuşacağını düşünsün. Çünkü adalet yerini muhakkak bulacak, hiç kimsenin yaptığı yanına kâr kalmayacak." dedi.

Advert Advert
Neler Söylendi?
DİĞER HABERLER
Emniyet müdürlerinin atamaları yapıldı

Emniyet müdürlerinin atamaları yapıldı

24-07-2024 - Gündem

Bakan Ersoy: Hatay'da önemli bir tablet bulundu

Bakan Ersoy: Hatay'da önemli bir tablet bulundu

22-07-2024 - Gündem