Gürün MYO’dan Teknoloji ve Dijital dönüşüm paneli…

Gürün Meslek Yüksekokulu tarafından Asef Çoban Kültür Merkezi’nde düzenlenen “Yenilikçi Teknolojiler ve Dijital Dönüşüm” konulu panel yoğun ilgi gördü.

Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri - 30-05-2024 22:19

Gürün MYO’dan Teknoloji ve Dijital dönüşüm paneli…

Panelde Gürün Kaymakamı Abdullah Sarı, Belediye Başkanı Nami Çiftçi, Jandarma komutanı Üsteğmen Fahrettin Özçoban, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Av. Bahadır Kır, Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr. Mustafa Ersoy, Üniversite Hastanesi Başhemşiresi Nezahat Demirkaya, Em.Öğretim Görevlisi Murat Tonus, Halk Kütüphanesi Müdürü Yücel Deveci çok sayıda misafirin yanı sıra akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı. 

Gürün Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Hidayet Takçı moderatörlüğünde panelistler Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Metin Zontul, Cumhuriyet Üniversitesi Öğretim üyeleri Prof.Dr. Oğuz Kaynar ve  Doç.Dr. Gürkan Yüksek, Teknolojik gelişmelerin, dijital dönüşümün ve yapay zekânın insan hayatına etkisi, günlük yaşantıya katkısı, olumlu ve olumsuz görülen yönleri hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Advert Advert
Neler Söylendi?
DİĞER HABERLER
Gürün MYO’da hummalı çalışmalar tam gaz devam ediyor

Gürün MYO’da hummalı çalışmalar tam gaz devam ediyor

18-07-2024 - Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri

SCÜ'den emekli Profesörün gizemli ölümü!

SCÜ'den emekli Profesörün gizemli ölümü!

14-07-2024 - Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri