Sivas
Giriş Tarihi : 29-03-2023 23:48

Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı Koleji Spor Kulübü’nün büyük başarısı…

Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı Koleji Spor Kulübü Samsun’da düzenlenen TBF u-18 erkekler Yerel Ligler müsabakasında potaya damgasını vurdu.

Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı Koleji Spor Kulübü’nün büyük başarısı…

6.bölge Beyaz Grupta mücadele eden Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı Koleji Basketbol Takımı, Erzurum Gençlik Sporu 81-40, Tokat Karşıyaka Spor Kulübünü 73-61 yenerek 10 Nisanda düzenlenecek olan Anadolu Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Spor ve sporcuya verdiği önemle isminden söz ettiren Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı Okulları Kurucu Müdürü ve Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı Koleji Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Onur Feridun Bozyiğit bu başarısından dolayı takım oyuncularını ve antrenörleri tebrik etti ve başarılarının devamını diledi. Birçok başarısıyla adından söz ettiren Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı Koleji Spor Kulübünün U-18 kategorinde üst üste iki yıl Türkiye’nin son 32 takımı arasında yer aldığını Sivas’ta u-18 Kulüpler Arası Erkeklerde, Kulüpler Bölge Şampiyonasında, Okullar Arası Genç Erkekler

Müsabakalarında Şampiyon olduğunu, 10 Nisan da Anadolu Şampiyonasına katılacağını, 1 Mayısta da Okullar Arası Bölge Şampiyonasına katılacağını belirtti.

Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı Koleji Spor Kulübü oyuncularını ve antrenörlerini tebrik ederiz, başarılar dileriz.

AdminAdmin