Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
Betboo
Bakanlıktan İBB mobil büfeleri
Tarım ve Orman Bakanlığı, ekmek satışına ilişkin yayımladığı genelgede İBB'nin m
Kılıçdaroğlu, Erdoğan'a video
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda
Sivasspor Fenerbahçe'yi zirve
Süper Lig’in 20. haftasında Sivasspor, Fenerbahçe’yi konuk etti. Müsabaka 1-1 be
‘Mutasyonlu korona’ paniği: Ma
Avrupa'da koronavirüsü hızla yayılırken, ev yapımı ya da kumaş maskelerin mutasy
Mansur Yavaş’tan EYT’lileri se
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, emeklilikte yaşa takılanların (
ÜNİVERSİTE MENSUBUNA YAKIŞMAYAN İFADELER !

ÜNİVERSİTE MENSUBUNA YAKIŞMAYAN İFADELER !

  Bu yazı 23 Agustos 2011, SALI 02:55:51 eklenmiştir.
Yazar : Denizalp DEMİRKAYA


12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sevgili Okurlarımız,

 

Şahsım adına gelen sayısız hakaret içeren emaillerden bir kaçını sizlerle paylaşma gerekliliğini hissederek, İlahiyat Fakültesi ile Şarkışla Aşık Veysel Meslek Yüksekokulundan gelen emaillere verdiğim cevabi yazıları da sizlerin takdirine bırakıyorum.

 
Her kim veya kimler iseniz (!) Şahsım adına göndermiş bulunduğunuz hakaret içeren mailleri köşe yazımla cevaplandırmayı uygun görürken, yayımlanan haberleri içeren konular ile ilgili olarak duyduğunuz rahatsızlığı kimlerle paylaşmak isterseniz hakaretlerinizi içeren maillerinizi öncelikle onlara göndermenizi isteriz…


Yaptığınız açıklamalarınıza gelince şöyle ki,

 

Benim ekmeğimle oynanmasının sizlerde yarattığı memnuniyeti bir insan, aile reisi, eş ve baba olarak anlayabilmiş değilim. Öncelikle yazınızda yaptığımı iddia ettiğiniz onca karalamayı yazıyor daha sonra da "bırak şimdi diğerleri yapsın" diyerek adeta savunmaya kalktığınız kişilerin asıl zihniyetlerini ortaya çıkarıyorsunuz. Hadi bunlar yetmedi aileme yani eşime yazılarla sataşmaya kalkıyorsunuz!

 

Bizlerin yanlışları, hataları varsa bu yaşadığımız olayların akışındandır. Ancak hiçbir zaman kişilerin eşlerine sataşacak kadar aşağılık bir tavır ve yakışmayan davranışları takınmadık. İnsanların ekmeği ile oynanmasını ise asla kabullenmedik.

 

Şarkışla Meslek Yüksekokulundan gelen emaillar için ise,


Bizim kendilerine şahsen danıştığımız avukatlarımız bulunmaktadır. Hangi suçun hangi mahkemede yargılanacağını ve sonucunun ne olacağını avukatlarımızdan öğrenmekteyiz. Sizlerden veya Hukukçu olmayan kişilerin anlatacağı hikayelerden değil!!


Kaldı ki, yazıda bahsi geçen ve konu içerisinde ağırlık kazanan "Resmi Evrak" ibaresinin yanına "Özel Evrak" tanımını da koyabilirsiniz.


Suçlamalarınız ne ise, Yıllardır hesap vermek üzere koridorlarına taşındığımız Türkiye Cumhuriyeti'nin Mahkemelerine başvurunuz.


Şahsımla yapılan daha önceki görüşmelerde "abiciğim", "Oğuz Bey" gibi saygı ifade eden kavramları kullanmaktan menfaatleriniz zarar gördüğü için mi vazgeçtiniz.


Ben bu camiaya yabancı değilim. Devam eden mahkemem daha sonuçlanmadığı için de halen Cumhuriyet Üniversitesinin çalışan hem de 15 yıl hizmet vermiş bir akademisyenim. Yaşadığım her olaydan bir ders çıkarmayı ve insanlık adına, öğretim adına karşılaştığım her sorunu dile getirmeyi üstelik haksızlık yapanların da tehditlerine rağmen bir borç, ödev bildim.    

Ancak;


Sizlere acizane vereceğim mesaj veya tavsiyem,


Yapılan bir suç var ise ki, Sivas'a geldiklerinde kendilerini karşıladığım Yükseköğretim Denetleme Kurulu Üyelerine belgeleri ile sunulduğu duyumlarımız mevcuttur, bize bu suçu işleyenleri savunarak hakaretler eden mailler göndereceğinize önce suçu işleyenleri eleştirmeniz! Yanlarında olmamanız! ve neden Cumhuriyet Üniversitesine gelmiştir? bu konuda gerçekçi olarak düşünmeniz,
yine sağlıklı olarak düşünürseniz, hangi mahkeme de yargılanmasına karar verilirse verilsin,  altında yatan sebep veya menfaatler ne olursa olsun "evrakta sahtekarlık" suçlaması ile suçlanmak çok ağır bir olay olmakla beraber "akademisyenliğe" yakışmadığını bilmeniz, İnsanların Temizleyemeyeceği ve hep yanında taşıyacağı suçları bizlerin kabul etmediğimizi ve bu güne kadar defalarca teyit eden yazı ile haberlerle gündeme taşındığı olmakla beraber,


Gasp edildiği düşündüğünüz haklarınız için lütfen Yüce Türk Devletinin yetkili makamlarına başvurunuz.


Kaldı ki, sizlerin veya başkalarının haksız olduğunu düşünerek kaleme aldığımız ve "suç unsurları var diyerek" Üniversite Rektörü dahil bir çok makama bir nevi "suç ihbarında" bulunduğumuz konular ile ilgili olarak "resmi bir işlem yapılmaması" ne bu mailleri kaleme alan sizleri ne de konulardan bir haber olarak bizleri suçlayan kişileri cesaretlendirmesin.


Daha önce gönderdiğiniz ve tarafıma Egemen Gazetesi Yönetimince ulaştırılan yine hakaret, tehdit, şantaj içeren mailleri ise gerekli gördüğümüz zaman yayınlayacağımızı belirtir, konuyu saygı ile kamuoyuna sunarım.  


Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!
ÇAĞRI ŞANLI !
unutmayacağız....
OĞUZ HOCA UNUTMADIK...UNUTMAYACAĞIZ(YAPILANLARI) UNUTMAK TÜKENMEKTİR !!!!!!!!!!!!!
C.Ü hastanesinde sahte bal dağıtılıyor
hastanede rezalet
c.ü hastanesinde yatan hastalara kahvaltılarda sahte bal dağıtılıyor. maksitat marka balı tarım bakanlığının yasaklı yiyecekler listesinde okumuştur. ama ne acı tesadüftürki hastanede benim hastamada beyaz saray denen işini ve haddini bilmez firma hastalarada sahte bal dağıtıyor lütfen sağlığımızı yok sayan c.ü hastanesi yönetiminin haddini bildirelim oğuz bey lütfen
İ d a r i ....
teşekkür.
oğuz hoca devam et sen herkesin söylemek istediği ama korktuğu şeyleri söylüyorsunuz. sizi sevmiyorlar gibi güzükselerde hep manen arkandalar seni 'köyün delisi' gibi görseler bile faruk hoca geldiği zaman senin kapında bu kez nöbet tutarlar hiç şüpen olmasın. saygılar..


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 

Diğer Denizalp DEMİRKAYA Yazıları
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.