Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
Betboo
Bakan Koca: Artık yerinde kara
Bakan Koca: "Artık küresel salgının sosyal hayata etkileri ve normalleşmeyi önce
CHP, Sivas’ta bölge toplantısı
Cumhuriyet Halk Partisi, bölge toplantılarına Sivas’ta devam etti.
Mesut Dursun’dan Muhtarlar Der
Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Mesut Dursu
CHP Sivas eski Akıncılar İlçe
CHP'den 52 üye ile birlikte istifa eden ve Muharrem İnce’nın kurduğu Memleket Ha
İstanbul Havalimanı'nın 2 mily
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İstanbul Havalimanı için garant
TASVİYE EDİLMEK İSTENEN MHP DEĞİL TÜRKİYE’DİR…

TASVİYE EDİLMEK İSTENEN MHP DEĞİL TÜRKİYE’DİR…

  Bu yazı 25 MAYIS 2011, Carsamba 00:10:40 eklenmiştir.
Yazar : Kürşat TECEL
Kaset dinamitinin fitili ateşlenip üzerimize fırlatıldı.


12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

O kasetin içeriğinde yer alan ve Türk Ülkücüleri’nin yara almasını sağlayan durum; nöbette olması gerekenlerin oyunda oynaşta olmalarıdır.

 Bütün bu yaşananlara karşı düşman bizi vuruyor diye hayıflanacak değiliz. Düşmanın sızmasına karşı nöbette uyuyanlardan hesap sorulacağı zamanda da değiliz. Zira düşman mevziimize kadar dayanmıştır.

 Hatalı ve kusurlu oldukları halde düşmanın içimizden birilerini esir almasına seyirci de kalacak değiliz. Kusurlarına karşılık düşmana verebileceğimiz ne hududumuz, ne hukukumuz ne çatımız ne de bir arkadaşımız vardır.

 Bütün kalleşliği ile saldıran düşmanın amacı Türkiye’yi yeniden tasarlamaktır. Fotoğrafın görünen kısmına bakıp kimse yanılmasın. Olay; siyasetin iç dinamiklerini harekete geçirerek sadece belli bir camia üzerinde söz sahibi olmaya yönelik değildir. Burada amaç Türkiye’nin Üniter yapısının ve Anayasanın değiştirilemez hükümlü maddelerinin değiştirilmesinin önünü açmaktır.

 Hedef tek ve dinamik yegâne “Milli Kale” yi zapt ederek Seçimler sonrasına federatif yapılanmayı millete dayatmaktır.

 Muhsin Yazıcıoğlu Suikastının perde arkasında yatan gerçekte budur. Önce Muhsin Yazıcıoğlu ortadan kaldırılarak “Dinamik Milli Duruş” alternatifi bir adres ortadan kaldırılmıştır. Boşluğa düşecek olan Milli nüfusun yöneleceği adres imha edilmiş, ardından da kalan son kale teslim alınmaya çalışılmaktadır.

 Bu süreçte kim bundan siyasi olarak nemalanmaya çalışırsa bumerang onu vuracaktır.

 Bu olayların yaşanması demek ülkenin yönetilemez hale gelmesi demektir, ülke yönetilemez hale gelmiştir. Kimse bu ifadeden illegal bir kaos atmosferinden bahsettiğimi sanmasın. Bu kasetler ile şekillenen siyasetin, esasında seçimlerden sonra ülkeyi şekillendireceğini söyleyebiliriz.

 Meclis; yasama faaliyetlerinde şantajla çalıştırılırsa, şantajcıların dayatmaları ile kanunlar dizayn edilirse kimse şaşırmasın…

 Sırasıyla;“Dolma Bahçe” görüşmelerinden, Muhsin Yazıcıoğlu’nun imhasından, CHP’nin Milli duruş gösteren kanadının tasfiyesinden günümüze gelinen noktadır burası.

 Dünya yeniden şekilleniyor. Büyük Ortadoğu Projesi kusursuz işliyor. Türkiye fiilen projenin aktif işlediği sürece girmiş bulunmaktadır.

 Bu seçimlere şaibe bulaşmıştır. Ülkenin bu şekilde seçime gitmesi mümkün değildir. Ülkücülerin itibarsızlaştırılması faaliyetlerine seçimlere kadar devam edileceği anlaşılmaktadır.

 Nöbette olması gerekirken oyunda oynaşta olanlara, düşenlere aldırış etmeden, düşenlerin elinden bayrağı alarak bayrağın düşmesini engellemeliyiz.

 Bizim şeref ve haysiyetimiz bayrağımızın dalgalanıyor olmasıdır.

 Bu satırları yazmaktaki amaç milleti siyaseten motive etmek değildir. Bire bir tespitler ve birçok iyi yetişmiş ülkücünün ortak kanaatidir.

 Bir tercih noktasında değiliz. Birliğimize, bütünlüğümüze kasteden projelere dur demeliyiz. Büyük Ortadoğu projesi bir haçlı projesidir, Türk Ülkücüleri düşerse Vatan düşer, Vatan düşerse Turan düşer, Turan düşerse İslam düşer… Türk coğrafyasının örneği Türkiye’dir. Türk devletlerinin psikolojik dayanak noktası Türkiye’dir. İslam coğrafyasının kale kapısı Türkiye’dir.

 Buradan Ülkücü kanaat önderlerine sesleniyorum. Ülkücü Entellektüllere, Ülkücü Din adamlarına, Ülkücü öğretmenlere, Ülkücü Muhtarlara, bütün Ülkücü meslek sahiplerine ve hareketin önde gelen simalarına sesleniyorum; Gün, olup bitene başımız çevirme günü değildir.

 Ülkesine sevdası olanlar sevdalarını deşifre etmeli, sevgiliye oynanan oyunu millete en doğru şekliyle anlatmalıdır. Seçimden dolayı ortaya çıkacak başarı yada başarısızlıktan çok daha mühim olanı Ülkeye sahip çıkma kararlığıdır. Yarınlarda çocuklarımız Ülkenin müdafaası için cephelere koşmasın diye bu gün dik durmalıyız.

 Kimse başkasının hatasından dolayı başını yere eğmek mecburiyetinde değildir.

 Meta mezardan çıkıp ben Milliyetçi değilim dese, Başbuğ mezardan çıkıp ben Ülkücü değilim dese bu Milliyetçilik ve Ülkücülük gerçeğini değiştirmez.

 Hazreti Ebubekir’in dediği gibi; Kim Muhammed’e tapıyorsa bilsin ki Muhammet öldü, Kim Allah’a kulluk ediyorsa bilsin ki Allah bakidir…

 Tanklara, Tüfeklere karşı göğsünü siper eden vatan evlatlarının mücadele azmi bilenmiştir.

 Yaşasın Emperyalizmin karşısında dik duran, Başkenti Ankara olan, bayrağı Ayyıldızlı, dili Türkçe, Laik, Sosyal Hukuk Devleti olan tam bağımsız ve Üniter Türkiye Cumhuriyeti…


Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
 

Diğer Kürşat TECEL Yazıları
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.