Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
Meral Akşener: Cumhurbaşkanl
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Halk TV canlı yayınında gündeme
Kuzey Irak'tan acı haber... 1
Irak’ın kuzeyinde Pençe Yıldırım Operasyonu kapsamında Tepe Üs Bölgesi
Davutoğlu’ndan dikkat çeke
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Sivas ziyaretinin ikinci gün
Alevileri hedef alan öğretme
Ankara'nın Mamak ilçesinde bir okulda meydana gelen ve basına da intikal eden
En çok değer kaybeden para b
TL, Arjantin Peso'sunu geride bıraktı; dolar karşısında en çok değer kayb
EMLAKÇILARIN HAYATI LENOVO THÝNKPAD TABLET 8 ÝLE ARTIK DAHA KOLAY

EMLAKÇILARIN HAYATI LENOVO THÝNKPAD TABLET 8 ÝLE ARTIK DAHA KOLAY

  Bu haber 27 Agustos 2014, Carsamba 11:15:54 eklenmitir.
EMLAKÇILARIN HAYATI LENOVO THÝNKPAD TABLET 8 ÝLE ARTIK DAHA KOLAY Profesyonel bilgisayarýnýz artýk avucunuzun içinde... Windows 8.1 iþletim sistemli yeni ThinkPad Tablet 8, özel emlak uygulamasý ile emlakçýlarýn da yüzünü güldürüyor. Portföy ve müþteri yönetimi saðlayan emlak uygulamasý ile ilanlarý emlak portallarýnda yüzbinlere sunmak artýk sadece bir kaç dakikada mümkün.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HABER : AYDAN ALKAP

 

Dünyanýn en prestijli profesyonel bilgisayarý ThinkPad, yeni Windows 8.1 iþletim sistemli tableti ThinkPad Tablet 8 ile sizi ofise baðlý kalmaktan kurtarýyor. 8 inçlik full HD ekraný, en hýzlý grafiklerde bile mükemmel ekran deneyimi yaþatýrken, 2 ve 8 megapikselli ön ve arka kameralarý HD görüntü ve yüksek video kalitesi sunuyor. 4. Nesil Intel Atom iþlemcili ThinkPad Tablet 8, 3G özelliði sayesindeyse her an her yerden rahat internet baðlantýsý saðlýyor. 8 saate varan pil ömrüyle de sizi gün içinde yarý yolda býrakmýyor.

 

Üstelik ThinkPad Tablet 8’ler Türkiye’de hizmet veren yaklaþýk 150 bin emlak ofisinin iþ hayatýný kolaylaþtýracak bir emlak uygulamasý ile satýþa sunuluyor.

 

Türkiye’de sadece satýþý gerçekleþen emlak sayýsýnýn geçtiðimiz yýl 1,5 milyona ulaþtýðý düþünülürse sektördeki bu hýza ayak uydurmak için teknolojiden faydalanmak artýk bir gereklilik.

 

Lenovo’nun Anahtar Teknoloji ve Microsoft Türkiye ile birlikte geliþtirdiði               “REOS Emlak Sistemi” uygulamasý, Turkcell’in üstün network þebekesiyle sunduðu 3G hýzýnýn avantajlarý ve yaygýn satýþ aðý desteðiyle emlak sektörünün hizmetine sunuluyor.

 

REOS, gayrimenkul sektöründe franchise veren lider markalarýn ve baðlý ofislerinin biliþim ihtiyaçlarýný karþýlayan, günlük iþleri için gerekli entegrasyonlarý barýndýran, web tabanlý bir emlak iþletim sistemi. Emlakçýlarý ofise baðlý kalmaktan kurtaracak olan bu uygulama sayesinde tek dokunuþla porföy oluþturulup yönetilebiliyor. Ayný þekilde müþteri bilgileri ve talepleri de kolayca listeleniyor. Mevcut portföylerin emlak portallarýna aktarýmý ise sadece bir kaç dakika alýyor. Kurumsal firmalarda tüm ekibin portföyleri tek tek takip edilebiliyor, ofis yönetimi saðlanabiliyor. Etkin müþteri yönetimi ve müþteri talepleri & portföy eþleþme algoritmasý sayesinde yeni fýrsatlar kaçmýyor. Kolay ajanda ve görev yönetimiyle iþ akýþlarý daha hýzlý ve kontrollü yönetiliyor.

                                                                                    

ThinkPad Tablet 8, Turkcell maðazalarý ve kurumsal müþteri temsilcileri aracýlýðýyla, Re-Os emlak uygulamasý içinde data paketiyle 24 ay kontratlý, 77 TL’den baþlayan fiyatlarla 6 Eylül’den itibaren satýþa çýkacak.

 

 ETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.