Egemen Gazetesi Gerçeklerin Sesi
GERÇEKTEN AZDAN AZ, ÇOKTAN ÇOK
31 Ağustos 2010 tarihinde İnternet Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Oğ
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ VAKFI
Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı bünyesinde çalışan Mehmet Ateş ve Kadir Görken ağı
Şamil Tayyar'dan şok çıkış: Cu
Beyaz TV'de bir programa katılan AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, F
YÖK' 7100 sayılı Kanunun uygul
YÖK Başkanlığı, 7100 sayılı Kanunun uygulanmasına yönelik açıklamalarda bulundu.
YÖK, MAĞDUR VE MAZLUM ÜNİVERSİ
Yeni Akit Gazetesi yazarı Nurettin VEREN üniversiteler ile ilgili önemli köşe ya
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS KART UYGULAMASI HAKKINDA AÇIKLAMA

CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS KART UYGULAMASI HAKKINDA AÇIKLAMA

  Bu haber 16 KASIM 2012, Cuma 10:41:17 eklenmistir.
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS KART UYGULAMASI HAKKINDA AÇIKLAMA Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğü, Cumhuriyet Üniversitesi öğrencilerine Vakıfbank tarafından dağıtılan Kampus Kartlar hakkında açıklama yaptı.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğü gazetemize yaptığı açıklamada, “bazı öğrencilerimiz konuyu tek taraflı ve gerçek dışı söylemlerle provoke etmeye devam etmektedir” gibi ifadelere yer verirken, tarafsız ve objektif gazetecilik anlayışımız ve her platformda üniversitemizin, memleketimizin ve ülkemizin kalkınması, gelişmesi adına Cumhuriyet Üniversitesi Yönetimin her türlü destekçisi, aynı zamanda yılmayan bir takipçisi olduğumuzu deklere ettikten sonra Rektörlüğün o önemli açıklamasını kamuoyu ile paylaşıyoruz:

“Cumhuriyet Üniversitesi öğrencilerimize Vakıfbank tarafından dağıtılan Kampus Kartlar ile ilgili bazı basın yayın organlarında ve sitenizde yayınlanan haberler konu hakkında açıklama yapmamızı zorunlu kılmıştır. Daha önce konu hakkında Rektörümüz Prof.Dr.Faruk Kocacık tarafından yapılan açıklamada öğrencilerimizin dağıtımı yapılan kartların kredi kartı uygulamasını yapma konusunda zorunlu olmadıklarını ve isteyenlerin iptal ettirebileceği açıklamasına rağmen bazı öğrencilerimiz konuyu tek taraflı ve gerçek dışı söylemlerle provoke etmeye devam etmektedir. Kampüs Kart ile ilgili tüm bilgiler aşağıda bilginize sunulmuştur.

Açıklamamızın, tarafsız ve objektif gazetecilik anlayışı doğrultusunda değerlendirilmesini umuyor çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

“Bahse konu Kampüs Kart ile ilgili ilk protokol 23.12.2003 tarihinde ikincisi ise 30.12.2011 tarihinde yürürlüğe girmiş olup 30.12.2016 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Öğrencilerimize banka tarafından dağıtımı yapılan Kampüs Kartların kredi kartı limitleri KKB İstihbaratında problemi çıkanlar hariç MYO öğrencilerine 250, Yüksekokul ve Fakültelerde okuyan öğrenciler için ise 500 TL limitle verilmektedir.

Daha öncede öğrencilerimizden gelen şikâyetler doğrultusunda başlatmış olduğumuz soruşturma neticesinde Banka Yetkilileri ile görüşmeler yapılarak şu şekilde mutabakat sağlanmıştır;

1- Banka, Öğrencilerden hiçbir ad altında ücret talep edemeyecektir.

2- Kampüs Kartı Kredi Kartı olarak kullanmak istemeyen öğrenciler, bankaya TC Kimlik Numaraları ile müracaat ederek limiti 1 TL’ye çekebilecek ve kredi kartını kullanıma kapatabilecektir.

3- Kampüs Kart ‘ı Kredi Kartı olarak kullanmak isteyen öğrencilerimiz, Üniversite Kampüsü içerisinde her türlü alışverişte (Yemekhane, Kafeterya, Sosyal Tesisler, Kafe, Lokanta ve Büfe v.b.) bu kartı kullanabilecektir.

Ayrıca; gazetenizde yer alan haberin ardından her zaman Öğrencilerinin menfaat ve çıkarları doğrultusunda hareket eden Cumhuriyet Üniversitesi yönetimi tarafından yapılan inceleme ve araştırma sonucunda öğrencilerimize yönelik hiçbir hakaret, baskı yada zorlamanın olmadığı anlaşılmıştır.”

 ETÄ°KETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SOZ SIZDE!
Safız
Resmi tefeciler
Yemekhanenin ordaki köpeklerede verilsin bu kartlardan onlarda kampüs varlıkları değil mi?
ANLAŞMA TAİHİNE DİKKAT
30,12,2011 YANİ MOLOZTAŞ ANLAŞMASI
RECEP TOP.VE MOLOZTAŞ BU İŞİN SATIŞINI YAPIP BANKAYA ARAÇ ALDIRANLAR HEP ÖĞRENCİ,PERSONEL VE VATANDAŞIN ALEYHİNE NE VARSA YAPTILAR DEĞERLİ HOCALARI KAÇIRDILAR BÖLÜMLERİ KAPATTILAR SORGUSUZ SUALSİZ ÇALIŞANLARI SÜRDÜLER,TAA DİŞÇİLİĞİN ORAYA HALK OTOBÜSLERİNİ GÖTÜRDÜLER ZIRAAT BANKASININ 3000 KİŞİNİN ÇALIŞACAĞI İLETİŞİM MERKEZİNE YER VERMEDİLER KISACASI ALLAH ONLARI BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN ÜLKE SİVAS KURUM KURTARDI ŞİMDİ HERKES HUZURLU İNSANLAR REKTÖRE SORUNLARINI RAHATÇA İLETİYOR SELAM HAL HATIR SORMA KISACA İNSANLIK GERİ GELDİ YAKINDADA GÜZEL HİZMETLER BAŞLAYACAK UMUTLUYUZ
Ahmet
zahmet
Olay baya büyümüş helal olsun. Ülke gündemine kadar düşmüş. Hep şu kampüscü'lerin işi. Ama öğrenciye kredi kartı vermekte neymiş yahu!
ilteber
kıyamet mi kopar
kredi kartı almak isteyen herkes zaten alıyor üniversite neden bu işin pazarlamacılığını yapıyor önceki senelerdeki hesap kartı özelliğinin neyi vardı kimi rahatsız etti banka yöneticilerinden başka? Birde öğrencilere 250-500 tl limit diyerek masum göstermesinler akademik ve idari personele 8 bini bulan limitler de normal mi? Öğrenci ve personel bankaya peşkeş çekiliyor. Tarafsızsanız bunu yayınlayın.


Adiniz :
Baslik :
Yorumunuz :
 
 
Tüm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Için Tiklayiniz.
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİNDEKİ FETÖ ZULMÜ ÜLKE TV GÜNDEMİNDE…
“CUMHURİYET ÜNİVERSİTE REKTÖRÜNÜN DERHAL İSTİFA ETMESİ LAZIM”
ÜNİVERSİTE KREŞİNDE ŞOKE EDEN GÖRÜNTÜLER
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ GERİLEMEYE DEVAM EDİYOR!
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ARAÇSIZ KALDI!..
AHAT TÜRKMENOĞLU SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR. İLYAS DÖKMETAŞ'A VERDİ VERİŞTİRDİ...
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.