Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx
Cumhurbaşkanı Erdoğan, kıs
Kabine toplantısı sonrasında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan
CHP Sivas eski Merkez İlçe B
Tam beş yıl önce avukatlık ruhsatını alan ve partiye seçimden kısa bir s
Yeni tedbirlerin alınması be
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayy
14 emekli amiral 'yaşadıklar
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın 103 emekli amiralin 'Montrö ve sarıkl
103 emekli amiralin bildirisin
103 emekli amiral bildirisine ilişkin soruşturma kapsamında ifadeye çağrıl
ÝNANOÐLU AÝLESÝNE BEBEK MÜJDESÝ

ÝNANOÐLU AÝLESÝNE BEBEK MÜJDESÝ

  Bu haber 25 Ekim 2011, SALI 19:04:07 eklenmitir.
ÝNANOÐLU AÝLESÝNE BEBEK MÜJDESÝ Türk sinema tarihine damgasýný vuran, duayen yapýmcý Türker Ýnanoðlu ile ünlü sinema sanatçýsý Gülþen Bubikoðlu'nun kýzý Google Türkiye Ürün Pazarlama Müdürü Zeynep Ýnanoðlu bebek bekliyor.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Türk sinema tarihine damgasýný vuran, duayen yapýmcý Türker Ýnanoðlu ile ünlü sinema sanatçýsý Gülþen Bubikoðlu'nun kýzý Google Türkiye Ürün Pazarlama Müdürü Zeynep Ýnanoðlu bebek bekliyor.

Geçen þubat ayýnda Paris’te yaþamýný televizyoncu Cüneyt Özdemir’le birleþtiren Ýnanoðlu’nun 4 aylýk hamile olduðu öðrenildi. Önceki ay Ýspanya’da “Ses Sentezleme ve Konuþturmacý Dönüþtürme” alanýndaki buluþuyla kazandýðý “En Ýyi Makale” ödülüyle gündeme gelen Ýnanoðlu’nun bebeðinin cinsiyeti erkek... Çiftin bebeðin adýna ise henüz karar vermediði ifade edildi.

Ýnanoðlu ailesini sevince boðan bu haberi oyuncu Ýlker Ýnanoðlu, twitter sayfasýndan paylaþtý. Millliyet'in haberine göre, kendisi de bir erkek çocuk sahibi olan Ýnanoðlu, kýz kardeþinin bebek haberini duyunca çok sevindi ve twitter’daki sayfasýna “Dayý oluyoruummm” þeklinde not düþtü.

Cüneyt Özdemir de geçen hafta Radikal’deki köþesinde “Doðmamýþ oðluma mektup: Bizim büyük çaresizliðimiz” baþlýklý bir yazý kaleme alarak ülkenin þu günlerde içinde bulunduðu zor durumu mektup diliyle anlatmýþtý.

Bir firma düþünün; þirketinizin profesyonel anlamda her türlü gereksinimde yanýnýzda olsun...'Lojistik Kurye' hizmetleri ile, her türlü iletinizi; taahhüt edilen zamanda, yerine ulaþtýrsýn...Yetmesin; üretiminizin, hizmetinizin; ayný daðýtým aðý ile, ulaþacaðý yerlere, eksiksiz ve yine taahhüt edilen zamanda ulaþmasýný saðlasýn...Yine yetmesin, her türlü web tasarýmýnýzý; en son tekniklerle; tüm dünya ile paylaþsýn, yeni doðacak ekranýnýza siz bile þaþýrýn...Yetmesin, her türlü araç kiralama ve benzeri ihtiyaçlarýnýzda; yine oldukça profesyonel bir mantýk ve süreç çerçevesinde, bu ihtiyacýnýzý da eksiksiz yerine getirsin...Böyle komplike bir þirket, olsa olsa; genç ve giriþimci iþadamý Yaþar Karakelle'nin yönetim kurulu baþkanlýðýný yaptýðý YKK HAN GRUP olabilir...www.ykkhangrup.comAETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.