Egemen Gazetesi Gerceklerin Sesi
Hafik İlçesindeki Un Değirm
Sivas'ın Hafik ilçesindeki su değirmeni yaklaşık 150 yıldır dönerek, ade
Merkez Bankası faiz oranını
Merkez Bankası, yüzde 19'luk politika faizini 100 baz puan indirerek, yüzde 1
Doğalgaz ve elektriğe büyü
Enerji üretim ve dağıtım sektöründen dört kaynağın Reuters'e verdiği b
LPG'ye zam
LPG oto gaza 15 kuruş zam geldi. Söz konusu fiyat artışı bu gece yarısınd
Davutoğlu Sivas’ta partisin
GELECEK Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, "Milleti birleştirecek bir g
SOYAK'TAN ÝZMÝR'E ALTIN PROJE

SOYAK'TAN ÝZMÝR'E ALTIN PROJE

  Bu haber 19 Ekim 2011, Carsamba 07:42:37 eklenmitir.
SOYAK\'TAN ÝZMÝR\'E ALTIN PROJE 2014 yýlý Mart ayýnda tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede 1+1, 2+1, 3+1 gibi farklý büyüklüklerde daire tipleri, 2+1, 3+1 ve 4+1 bahçeli dubleks seçenekler yer alýyor. Daire fiyatlarý 136 bin liradan baþlýyor. “Ýlk fiyat avantajý” ile satýþa sunulan 295 daire için yüzde 5 peþinat ve yüzde 0,99 faizle 120 ay vade uygulanýyor. Projede, elektrikli þarj ünitesi, 24 saat kapalý devre güvenlik kamera sisteminin (CCTV) yaný sýra, intercom sistemi, fiberoptikle internet üzerinden yayýn yapan IPTV ve IP telefon, kalorimetre sistemi, bilgisayarlý merkezi enerji ölçüm sistemi hizmeti de veriliyor.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

 

2014 yýlý Mart ayýnda tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede 1+1, 2+1, 3+1 gibi farklý büyüklüklerde daire tipleri, 2+1, 3+1 ve 4+1 bahçeli dubleks seçenekler yer alýyor. Daire fiyatlarý 136 bin liradan baþlýyor. “Ýlk fiyat avantajý” ile satýþa sunulan 295 daire için yüzde 5 peþinat ve yüzde 0,99 faizle 120 ay vade uygulanýyor. Projede, elektrikli þarj ünitesi, 24 saat kapalý devre güvenlik kamera sisteminin (CCTV) yaný sýra, intercom sistemi, fiberoptikle internet üzerinden yayýn yapan IPTV ve IP telefon, kalorimetre sistemi, bilgisayarlý merkezi enerji ölçüm sistemi hizmeti de veriliyor.
 

 

 

BOÐAÇ YÜZGÜL / ÝNES KÝREMÝTÇÝ / EGEMEN GAZETESÝ / BALKAN HABER AJANSI(BAHA)
 

 

 

Bir firma düþünün; þirketinizin profesyonel anlamda her türlü gereksinimde yanýnýzda olsun...'Lojistik Kurye' hizmetleri ile, her türlü iletinizi; taahhüt edilen zamanda, yerine ulaþtýrsýn...Yetmesin; üretiminizin, hizmetinizin; ayný daðýtým aðý ile, ulaþacaðý yerlere, eksiksiz ve yine taahhüt edilen zamanda ulaþmasýný saðlasýn...Yine yetmesin, her türlü web tasarýmýnýzý; en son tekniklerle; tüm dünya ile paylaþsýn, yeni doðacak ekranýnýza siz bile þaþýrýn...Yetmesin, her türlü araç kiralama ve benzeri ihtiyaçlarýnýzda; yine oldukça profesyonel bir mantýk ve süreç çerçevesinde, bu ihtiyacýnýzý da eksiksiz yerine getirsin...Böyle komplike bir þirket, olsa olsa; genç ve giriþimci iþadamý Yaþar Karakelle'nin yönetim kurulu baþkanlýðýný yaptýðý YKK HAN GRUP olabilir...www.ykkhangrup.comETKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us twitterTwitter
YORUM YAPIN SZ SZDE!


Adnz (Yorumda grnecek) :
Balk :
Yorumunuz :
 
 
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
Tm Cumhuriyet Üniversitesi Haberleri Iin Tiklayiniz.
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.